Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wypowiedzenie oczywiście wysłane.

Jak pisałem najbardziej mi zależy na lidze hiszpańskiej i tylko od niej jest uzależnione moje posiadanie NC+. Półtora tygodnia do startu ligi a tu dalej nic nie wiadomo.

Czyli u nich nie ma czegoś takiego jak wypowiedzenie umowy przed końcem jej trwania... Niedobrze... w takim razie jeśli nie będzie ligi hiszpańskiej to praktycznie wyrzucę rocznie ponad 800zł w błoto. Bo poza meczami oglądam czasami Polsat, TVN i inne które są na naziemnej...

A możecie mi podać, może najlepiej na priv, gdzie oglądacie mecze w Internecie? Jest tam dobra jakość, jeśli ma się szybkie łącze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteś zdeterminowany oglądać tylko hiszpańska to pozostaje Ci zerwanie umowy z nc tak czy siak.

Dopóki LL nie będzie w nc+ to nic nie tracisz, a jeżeli się pojawi to podpisujesz nową umowę na Entry+ z 8xCanal+ za 69,90zł + 5zł dekoder jeżeli chcesz ten "wypasiony" mediabox, ew. zwykły dekoder wifi z możliwością podłączenia swojego dysku zewnętrznego (wówczas nie ma haracza 5zł /msc).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że mu się skończył okres promocyjny umowy to my wiemy.

Nie wiemy tego ani my ani Ty czy wypowiedział umowę w ogóle (bo umowa sama w sobie nie jest na czas określony tylko jej promocyjny okres).

 

Wynikało to z jego wpisu, że czekał 12 z 14 dni (jakie jest do oddania sprzętu) i nic nowego nie ma dla takich osoób. Poza tym niektórzy w odpowiedziach nie ograniczają się do ostatniego posta, jak robi to ogół na tym forum byle tylko napisać i nabić postów. Tutaj masz info, gdzie kamenic informował, że wypowiedział umowę:

viewtopic.php?f=174&t=32968&p=1110837#p1110837

Witam!

Najpierw opiszę to co obecnie posiadam, jest to: Comfort+; Premium Sport & Film; Extra+; Multi+; (HBO miałem 9 miesięcy gratis)- 5 miesięcy za darmo, 10 miesięcy za 79.90 - średnio 53,26zł miesięcznie. Wypowiedzenie wysłałem początkiem czerwca - wcześniej nie miałem żadnych telefonów. Dzwoniłem potem dwa razy aby potwierdzić wypowiedzenie i dostawałem oferty na to samo co mam w wysokości 59zł i 69zł miesięcznie (drosza opcja to ta z 8xCanal+). Dzisiaj, ze względu na "HappyHour" sam zadzwoniłem, aby posłuchać co mają ciekawego. Niestety to samo. Czytałem wasze ostatnie wiadomości i widzę, że teraz ciężko ugrać dobre warunki. Jaką cenę mogę maksymalnie ugrać wg Was? Dodam, że interesuje mnie głównie sport, także 8xCanal+ nie potrzebuję.

Jako ciekawostkę muszę dodać, iż telefonów nie miałem bo mieli zaznaczone w systemie, że abonent nie życzy sobie telefonów z ofertami. Ciekawe skąd to wzięli, nic takiego nie zastrzegałem ;)

 

kamenic: weź sobie Start+ za 9,90. Później będziesz miał większe pole manewru. Jak ligi hiszpańskiej nie będzie w nc+ to przeżyjesz te 12 miesięcy płacac po 9,90 a jak będzie to zmienisz pakiet na wyższy z C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że mu się skończył okres promocyjny umowy to my wiemy.

Nie wiemy tego ani my ani Ty czy wypowiedział umowę w ogóle (bo umowa sama w sobie nie jest na czas określony tylko jej promocyjny okres).

 

Wynikało to z jego wpisu, że czekał 12 z 14 dni (jakie jest do oddania sprzętu) i nic nowego nie ma dla takich osoób. Poza tym niektórzy w odpowiedziach nie ograniczają się do ostatniego posta, jak robi to ogół na tym forum byle tylko napisać i nabić postów. Tutaj masz info, gdzie kamenic informował, że wypowiedział umowę:

viewtopic.php?f=174&t=32968&p=1110837#p1110837

Witam!

Najpierw opiszę to co obecnie posiadam, jest to: Comfort+; Premium Sport & Film; Extra+; Multi+; (HBO miałem 9 miesięcy gratis)- 5 miesięcy za darmo, 10 miesięcy za 79.90 - średnio 53,26zł miesięcznie. Wypowiedzenie wysłałem początkiem czerwca - wcześniej nie miałem żadnych telefonów. Dzwoniłem potem dwa razy aby potwierdzić wypowiedzenie i dostawałem oferty na to samo co mam w wysokości 59zł i 69zł miesięcznie (drosza opcja to ta z 8xCanal+). Dzisiaj, ze względu na "HappyHour" sam zadzwoniłem, aby posłuchać co mają ciekawego. Niestety to samo. Czytałem wasze ostatnie wiadomości i widzę, że teraz ciężko ugrać dobre warunki. Jaką cenę mogę maksymalnie ugrać wg Was? Dodam, że interesuje mnie głównie sport, także 8xCanal+ nie potrzebuję.

Jako ciekawostkę muszę dodać, iż telefonów nie miałem bo mieli zaznaczone w systemie, że abonent nie życzy sobie telefonów z ofertami. Ciekawe skąd to wzięli, nic takiego nie zastrzegałem ;)

A ja głupi nie kapnąłem się, że "z 14".

Następnym razem też prześledzę cały profil użytkownika zanim mu odpowiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Ja również miałem do końca lipca umowę. Czekałem te 12 dni i obserwowałem forum, licząc na to że zmiękną.

Zdajesz sobie sprawę, że jeśli faktycznie miałeś umowę do końca lipca to teraz masz wypowiedzenie 3 miesięczne i zapłacisz [beep] złotych za umowę bez rabatów ? Chyba że wysłałeś wypowiedzenie, ale to masz 14 dni na oddanie sprzętu...

Z tą ligą hiszpańską mega cuchnąca sprawa bo start ligi tuż tuż a totalny brak informacji...

O wcześniejszym wypowiedzeniu możesz zapomnieć niestety

Ostatnio wysyłali jakieś pismo o zmianie regulaminu i z tego co pamiętam to chyba zmniejszyli okres wypowiedzenia z 3 do miesiąca; musiałbym poszukać ten dokument;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila przedłużyłem umowę na nast. warunkach

6xCanal+

HBO

Multi+

Multiroom na 2 cameleony

2 dekodery wifiBox

Stala oplata 69.90 plus HBO

Umowa na 24mies HBO jest za free na 6mies pozniej 25zl wiec wychodzi dodatkowo 12.50zl

Po roku moge zrezygnowac z HBO i placic 69.90zl

A i jakies Cinemaxy do konca wrzesnia za free dolozyl.

Mysle,ze oferta nie jest najgorsza.Wczesniej za to samo placilem 79.90zl

Umowe mialem do konca wrzesnia, ale jutro wyjezdzam i chcialem zalatwic sprawe przed wyjazdem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Umowa do końca sierpnia. Obecnie pakiet Comfort/Extra/Multi/Canal+/Hbo/Mrs/Pace płaciłem w łamańcu średnio 69zł, wypowiedzenie wysłane. Dziś telefon z nc+ i następujące oferty:

Start+ 19,90

Comfort+ 29,90

Extra+ 44,90

Extra+/6C+ + Hbo na 6m-cy gratis 69,90

Powiedziałem że wezmę jak Hbo będzie gratis na 12m-cy albo wycenią ten pakiet na 59,90 niestety brak dobrej woli z ich strony. Umówiłem się na telefon na piątek, albo wezmę Comfort+ albo całkiem zrezygunuję

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gajovy

 

Start + multiroom (2x karta) 9,99,- na 12 mieś.

Comfort + multiroom (2x karta) 24,99,- na 15 mieś.

Comfort+ z 6 C+ za 59.90,- na 12 mieś.

Extra+ z 6 C+ multiroom (2x karta) za 69,00,- na 12 mieś.

Superpremium + Filmbox, multiroom (2x karta) Pace PVR 95,00,- 12 mieś

 

Nie daj się oszukać w stylu " nie ma takich ofert " " to niemożliwe " itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila przedłużyłem umowę na nast. warunkach

6xCanal+

HBO

Multi+

Multiroom na 2 cameleony

2 dekodery wifiBox

Stala oplata 69.90 plus HBO

Umowa na 24mies HBO jest za free na 6mies pozniej 25zl wiec wychodzi dodatkowo 12.50zl

Po roku moge zrezygnowac z HBO i placic 69.90zl

A i jakies Cinemaxy do konca wrzesnia za free dolozyl.

Mysle,ze oferta nie jest najgorsza.Wczesniej za to samo placilem 79.90zl

Umowe mialem do konca wrzesnia, ale jutro wyjezdzam i chcialem zalatwic sprawe przed wyjazdem.

Pozdrawiam

 

Ale 69,90zł to jest cena z dwoma multiroomami? Dwa multiroomy ci zrobili za 0zł?

Popatrz na dokumenty w oferty jak to jest rozpisane. Czy abonament ci pisze 69,90 a multiroomy 2x 0zł czy 59,90 + 10zł multirom pierwszy + 0zł drugi multiroom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie do końca sierpnia tzw. "łamaniec" za ok 59 zł . Wypowiedzenie wysłane. Dziś kolejny telefon z duk i oferta z 6 c+ na 24 m-ce za 69,90 zł. Powiedziałem drogo. Kolejna propozycja za 59.90 zł ale bez c+. Odrzucone. Kolejne propozycja na 12 m-cy 59,90 z 6 c+ ale bez np. Eurosport 2 HD. Po konsultacji następna propozycja, aby dopłacić za ten kanał 5 zł. Razem wyszło 64,90 zł. Powiedziałem, że się zastanowię i proszę o telefon w piątek.

Porozmawiałem trochę o prawach sportowych. Mówił, że oferta za 69,90 zł jest najtańszą jaką może zaoferować,bo prawa podrożały (Ekstraklasa na 4 lata),a także chwalił się LM na wyłączność na 3 lata. Jeśli chodzi o LE, to zapewniał mnie, że na 99% będzie w nc+. Co do LL nie określił się. Jak zapytałem o L1 oraz Serie A, to powiedział, iż jeszcze nic nie wiadomo, bo jak będzie tak jak jest teraz nadawanie tylko w internecie i braku w platformach i kablówkach, to Eleven może stracić prawa i od nowa wybierany będzie podmiot nadający te dwie ligi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwila przedłużyłem umowę na nast. warunkach

6xCanal+

HBO

Multi+

Multiroom na 2 cameleony

2 dekodery wifiBox

Stala oplata 69.90 plus HBO

Umowa na 24mies HBO jest za free na 6mies pozniej 25zl wiec wychodzi dodatkowo 12.50zl

Po roku moge zrezygnowac z HBO i placic 69.90zl

A i jakies Cinemaxy do konca wrzesnia za free dolozyl.

Mysle,ze oferta nie jest najgorsza.Wczesniej za to samo placilem 79.90zl

Umowe mialem do konca wrzesnia, ale jutro wyjezdzam i chcialem zalatwic sprawe przed wyjazdem.

Pozdrawiam

 

Ale 69,90zł to jest cena z dwoma multiroomami? Dwa multiroomy ci zrobili za 0zł?

Popatrz na dokumenty w oferty jak to jest rozpisane. Czy abonament ci pisze 69,90 a multiroomy 2x 0zł czy 59,90 + 10zł multirom pierwszy + 0zł drugi multiroom.

Ja dostałem to co arras74 z tym, że HBO mam na pół roku za free z automatycznym wyłączeniem.

W poprzedniej umowie płaciłem za dodatkowy dekoder 20 zł, teraz dostałem obydwa za 0zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też wczoraj się poddałem..

Dotychczas 58,59 zł. Wczoraj ostatni telefon z ich strony, gdzie oddać sprzęt, bla, bla, bla i pyta się czy może mi jeszcze coś zaoferować? Oczywiście nie było to nic niezwykłego tylko to, co wszystkim dają za 69 zł.

Chciałem żeby było coś taniej to dawała tylko Comfort za 59 zł, ale zależy mi na Eurosporcie 2 i Discovery Science, bo teściu ogląda.

HBO na całą umowę nie chcieli dać za free, to podziękowałem.

Do tego MR i jakiś dekoder do odebrania, nawet nie pytałem jaki, bo i tak mam swój, który jest lepszy :wink:

 

Nie chciałem czekać na ostatni moment, bo już kiedyś wróciłem do domu, a w tv było czarno. I tak zostałbym w nc+ z powodu piłki (szkoda, że głównie tej z Hiszpanii :/ ) i żużla, a widzę, że od dłuższego czasu nic się w kwestii płac nie zmienia także chyba trzeba się przyzwyczajać, że tanio to już było, a cenę da się zbić tylko obniżając pakiet.

 

Pozdrawiam i życzę udanych negocjacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam ofertę! Ale zauważam, że za drugi dekoder policzą sobie dodatkowe dwadzieścia złotych.

 

Właśnie dostałem szoku przy pierwszym rachunku po zmianach. Miało być 9.9 (n razy przez telefon potwierdzałem), a tu nagle 29,9 na rachunku. Zakładam, że to problemy "systemowe" i niedługo to wyjaśnią, ale w..rw mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijam ofertę! Ale zauważam, że za drugi dekoder policzą sobie dodatkowe dwadzieścia złotych.

 

Właśnie dostałem szoku przy pierwszym rachunku po zmianach. Miało być 9.9 (n razy przez telefon potwierdzałem), a tu nagle 29,9 na rachunku. Zakładam, że to problemy "systemowe" i niedługo to wyjaśnią, ale w..rw mam.

 

Nawet na to nie licz, że się samo wyjaśni. Od razu składaj reklamację a przy okazji ich ewidentnej pomyłki staraj się coś dodatkowo ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem szoku przy pierwszym rachunku po zmianach. Miało być 9.9 (n razy przez telefon potwierdzałem), a tu nagle 29,9 na rachunku. Zakładam, że to problemy "systemowe" i niedługo to wyjaśnią, ale w..rw mam.

 

W mailu od nc+ pt. "Potwierdzenie skorzystania z oferty" masz tabelkę a w niej Kwota do zapłaty za pierwszy miesiąc po aktywacji promocji za wymienione oferty/usługi. Jaka to kwota?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...