Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kingofsouth
Superpremium (6) to pakiet z 6 kanałami C+? A czemu bez Seriali i Discovery?

 

Jak sam napisałeś 6 "Canal+" to 6 "Canal +" :lol2:

Z tymi dwoma co wymieniłeś będzie już 8 Canal + prosta matematyka ...

Większa liczba "Canal+" to dla nc+ więcej "kasy" od abonenta ,chyba to logiczne :?::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

@markar niestety takiego "superpremium" jak ja mam raczej już nie dostaniesz,może na kolejną rocznicę powstania "nc+" ... ale nie teraz..

To co opisujesz to przypomina mi sytuację z "Full Extra" który posiadałem.....po jakimś czasie nie był on dostępny a wymyślili jakiś dziwny "Mini Full" i konsule twierdzili że to to samo a tak nie było

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasne bo oferty dla nowych są całkiem inne na stronie a inne w punktach :lol2: Ostatnio wymieniałem dekoder i mam najnowszą ulotkę.Oferty dla stałych nie dość że są znacznie tańsze to jeszcze większy jest wybór np.6C+ i 8C+ nie wspominając że będąc już abonentem jest większy i ciekawszy wybór opcji.Ja dostałem ostatnio Wifi PremiumBoxa za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem. Tym razem nie miałem ochoty i czasu bawić się kotka i myszkę. Bez wypowiedzenia przy pierwszej rozmowie trochę pomarudziłem i dostałem to co miałem czyli Extra i 8x C+ za 59,90 na 12 m-cy wraz Pacem i Cameleonem. Multiroom na spliterze we własnym zakresie. Do tej pory łamaniec 0 zł / 79 zł ze średnia 53 zł. Skoro wypowiedzenia nie wysłałem, sami do mnie zadzwonili a umowa kończyła się na koniec lipca znaczy , że szło jeszcze coś ugrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zaproponowali: 79 zł = Pakiet Extra+ z CANAL+ (6), HBO, FILMBOX, HBO GO, HISTORY HD, nc+GO TV Seriale+

30 zł Dodatkowo za 4 Multiroomy.

= 109 zł

Dotychczas oferta: Comfort + z Canal+ i HBO 79zł. + teoretycznie 40 zł za 4 multiroomy. (faktycznie przez ich pomyłkę po aktywacji ostatniego dekodera multiroom (wifiBox+/SAGEMCOM) zrabotawali mi te 4 mutiroomy do 0 zł. Bez mojej inicjatywy. Umowa kończy mi się do końca lipca.

 

Dodam ze 3 pozostałe muliroomy są na Box+/HD ADB 5800S.

 

Czy można uzyskać coś taniej przy moim abonamencie . Przyznam że na Filmbox minie zależy ale oni chcieli utrzymać cenę 109zł i t mi zaproponowali.

 

Jak jest z tymi multiroomami. Jak można je uzyskać by były za darmo.??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem że 79 zł za ten abonament to normalna cena?

A czy muszę płacić te 30 zł za te 4 multiroomy. Da się to ominąć? O co chodzi z tymi dekoderami Pace lub kartami Cameleon? Czy można zrobić darmowy multiroom? Jak wspominałem mam 3 dekodery BOX+ i jeden z marca 2015 Sagemcom. Głowny Turbodekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z Was miał problem z aktywacją oferty z maila?

Wczoraj aktywowałem ofertę z linka w mailu (ciekawe, że go nie widać - dopiero jak najedzie się muszką to pojawia się dymek z linkiem), a w ICA w "Statusie" na czerwono "Błąd przy Akceptacji".

Wiem, że od aktywacji mają 48 h na uruchomienie oferty, ale według komunikatu wygląda, że coś jest nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taką sprawę. 30 czerwca kończy mi się umowa. Ostatni telefon był pod koniec kwietnia lub na początku maja z 30% podwyżką. Oczywiście propozycja została odrzucona. Od tego czasu zero kontaktu z ich strony (wysłane i zarejestrowane wypowiedzenie). Myślicie, że jeszcze się odezwą (tydzień do końca umowy) czy spisali mnie już na straty? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem. Tym razem nie miałem ochoty i czasu bawić się kotka i myszkę. Bez wypowiedzenia przy pierwszej rozmowie trochę pomarudziłem i dostałem to co miałem czyli Extra i 8x C+ za 59,90 na 12 m-cy wraz Pacem i Cameleonem. Multiroom na spliterze we własnym zakresie. Do tej pory łamaniec 0 zł / 79 zł ze średnia 53 zł. Skoro wypowiedzenia nie wysłałem, sami do mnie zadzwonili a umowa kończyła się na koniec lipca znaczy , że szło jeszcze coś ugrać.

Ściema, nie ma pakietu z 8 c+ w tej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam taką sprawę. 30 czerwca kończy mi się umowa. Ostatni telefon był pod koniec kwietnia lub na początku maja z 30% podwyżką. Oczywiście propozycja została odrzucona. Od tego czasu zero kontaktu z ich strony (wysłane i zarejestrowane wypowiedzenie). Myślicie, że jeszcze się odezwą (tydzień do końca umowy) czy spisali mnie już na straty? :)

Bez paniki zadzwonią a jak nie to pierwszego ty zadzwoń gdzie masz oddać sprzęt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem. Tym razem nie miałem ochoty i czasu bawić się kotka i myszkę. Bez wypowiedzenia przy pierwszej rozmowie trochę pomarudziłem i dostałem to co miałem czyli Extra i 8x C+ za 59,90 na 12 m-cy wraz Pacem i Cameleonem. Multiroom na spliterze we własnym zakresie. Do tej pory łamaniec 0 zł / 79 zł ze średnia 53 zł. Skoro wypowiedzenia nie wysłałem, sami do mnie zadzwonili a umowa kończyła się na koniec lipca znaczy , że szło jeszcze coś ugrać.

Ściema, nie ma pakietu z 8 c+ w tej cenie.

Zawsze tak było. Na początku drogie oferty, których nikt nie chciał brać. Później operator otworzył oczy i zaczał wracać do b dobrych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem. Tym razem nie miałem ochoty i czasu bawić się kotka i myszkę. Bez wypowiedzenia przy pierwszej rozmowie trochę pomarudziłem i dostałem to co miałem czyli Extra i 8x C+ za 59,90 na 12 m-cy wraz Pacem i Cameleonem. Multiroom na spliterze we własnym zakresie. Do tej pory łamaniec 0 zł / 79 zł ze średnia 53 zł. Skoro wypowiedzenia nie wysłałem, sami do mnie zadzwonili a umowa kończyła się na koniec lipca znaczy , że szło jeszcze coś ugrać.

Ściema, nie ma pakietu z 8 c+ w tej cenie.

Zawsze tak było. Na początku drogie oferty, których nikt nie chciał brać. Później operator otworzył oczy i zaczał wracać do b dobrych ofert.

 

izi - poczekajmy na kolejne komentarze.

może rozsądek po'wrócił do nc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...