Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem All Inclusive za 179/m do konca wrzesnia.

 

Teraz za 131,xx przez kolejne 24miesiące (2x camelon + pace pvr):

Comfort+

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

HBO GO HB ITI

netVOD+ konto podstawowe

Multi+

Cinemax

EXTRA+ HB ITI

Filmbox

HBO

NOC

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

 

Jak widac brakuje Redlight w stosunku do poprzedniej oferty, HBO OD nie dalo sie wlaczyć czy coś (!). EDIT : ok juz wiem ze hbo_od ma sie z automatu jesli posiada sie hbo_go - sprawdzilem dziala.

Zadzwonilem sam na (012), 30 minutowa przeprawa poprzez kolejne oferty byla dosc ciezka, jak pojawila sie powyzsza oferta juz wiecej nie naciskałem.

Osiągnąłem cel, jestem zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema obecnie mam taką oferte:

CANAL+ Silver

■ HBO

■ Kanały CANAL+ Film&Premiere

■ Cinemax

■ Filmbox

■ Multiroom Standard

najem dekodera Pace za 0 zł czez cały okres umowy

99zł / m-c

umowa do konca listopada, wypowiedzenie wysłane.

Za jaką cene można ugrać podobną oferte??

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Kolega @ircios zasygnalizował - wypowiedzenie można złożyć w centrach nc+. Minus jest taki, że zostaniesz zmuszony do przepisania wypowiedzenia na specjalnym formularzu,

Nic podobnego, osobiście składałem wypowiedzenie w punkcie nc+ i nie musiałem nic przepisywać. Pracownik APS znajduje cie w systemie, drukuje odpowiedni formularz w 2 egzemplarzach, stawia na nich pieczątkę punktu oraz swój podpis i daje tobie do podpisania, jeden jest dla ciebie jako potwierdzenie, drugi jest wysyłany przez APS do nc+.

Zależy od punktu, mi kazali pisać odręcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opisze wam moja sytuacje placilem za platyne .MRcameleon i pace 134zl.Wyslalem wypowiedzenie i tel Warszawy superpremium 129zl .Odmowilem.Po dwoch dniach tel z krakowai i od razu do konsula mowie ze jak zaoferuja mi pakiet z paczka canal plus i mr cameleon za maks 100 zl to przedlurzam umowe..PO jakis 2 minutach oferta comfort multi exstra 6xC+ hbo cinemax filmbox pace mrcameleon za 99zl umowa na 24 miesiace.Zgodzilem sie o35zl taniej i wiecej programow.watpie czy jeszcze taniej moglem zejc patrzac ile przedtem placilem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na etapie końca umowy do końca września pakiet za 199 zł, w lipcu telefon, i kilka sms od nich, z mojej strony dwa telefony w sierpniu z pytaniem o ofertę i tak propozycję za 197, 180 zł, śmiech z mojej strony mówię że chcę do 100 zł, ale nie wszystko muszę mieć słyszę że nie da rady. 1 10. zdaję sprzęt , napisałem do nich emaila do kiedy zdać dekodery odpisali, propozycji dla mnie już nie było . Po 14 latach z Canal +, Cyfrą i NC +, żegnam się bez żalu, nie zabiegałem specjalnie o ich względy. W dobie internetu, i innych form wypoczynku życzę im powodzenia.

 

Ja też mam podobną sytuację kilka telefonów w lipcu z identyczną ofertą za 197 i 180.I dalej brak ofert a u innych telefon za telefonem z duk-u.Chyba nie chcą klientów w wyższych abonamentach?

dzisiaj 10.09.14 dwa telefony z 122947879, nie odebrałem, postanowiłem na drugi dzień zadzwonić do nich ostatni raz, o negocjacjach napiszę po rozmowie nie przekroczę progu 100 - 109 dotychczas 199 zł, zobaczymy w czwartek jak wyjdą negocjację.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to samo place 53 tez tel z Krakowa w pon ..

 

No to co, bierz pod uwagę że abonenci, którzy zawsze płacili więcej nigdy nie ugrają takich warunków jakie ty masz. Nie da się zjechać np. z 99 zł na 53 zł.

Z 99 to nie wiem, ale z 94 się dało z hbo na całość i filmboxami na 5 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem All Inclusive za 179/m do konca wrzesnia.

 

Teraz za 131,xx przez kolejne 24miesiące (2x camelon + pace pvr):

Comfort+

MULTIROOM STANDARD

Najem ultraBOX+

HBO GO HB ITI

netVOD+ konto podstawowe

Multi+

Cinemax

EXTRA+ HB ITI

Filmbox

HBO

NOC

Premium Sport &Film

CANAL+ VOD

VOD+ Seriale+

 

Jak widac brakuje Redlight w stosunku do poprzedniej oferty, HBO OD nie dalo sie wlaczyć czy coś (!).

Zadzwonilem sam na (012), 30 minutowa minutowa przeprawa poprzez kolejne oferty byla dosc ciezka, jak pojawila sie powyzsza oferta juz wiecej nie naciskałem.

Osiągnąłem cel, jestem zadowolony.

Nie będziesz zadowolony. .. Będziesz pisał reklamacje. Masz Pejsa, więc zapomnij o VOD+ i Seriale+. W ramach reklamacji, którą muszą Ci uwzględnić, niech dadzą Ci mięso ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz HBO to produkt śmieciowy od ponad kilku lat mam i też prawie nie dotykam różnica między Canal+ a HBO jest taka że na HBO są pozycje których nie ma na nośnikach a jedynie vod w streamingu. HBO jest wciskane żeby był w ogóle z tego interes

 

Mi też chcieli dać tylko na pół roku to ja do nich " no i co po pół roku mam płacić zawyżoną cenę i być bez" to mi dali na cały okres umowy i jest fair.

 

kodowania nie wyłączą zostanie to co jest Kudelski nosem wciągnął Conax i teraz on zadecyduje czy wyprodukuje jakiś tunel etc jak najbardziej można się spodziewać czegoś w rodzaju Conax/Nagra lub Seca/Conax ......

 

Lubię takie teksty. Przypominają mi czasy gimbazy....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to samo place 53 tez tel z Krakowa w pon ..

 

No to co, bierz pod uwagę że abonenci, którzy zawsze płacili więcej nigdy nie ugrają takich warunków jakie ty masz. Nie da się zjechać np. z 99 zł na 53 zł.

Z 99 to nie wiem, ale z 94 się dało z hbo na całość i filmboxami na 5 miesięcy.

Możesz podać numer abonenta na priv żeby udowodnić konsulowi że istnieją takie oferty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będziesz zadowolony. .. Będziesz pisał reklamacje. Masz Pejsa, więc zapomnij o VOD+ i Seriale+. W ramach reklamacji, którą muszą Ci uwzględnić, niech dadzą Ci mięso ;)

seriale+ bylo w ica jak robilem copy/paste - już skorygowali, a ja skorygowałem również swojego posta.

Argumentu do reklamacji więc "niestety" nie mam, ale również zmniejszyła się trochę ta kosmiczna opłata za zerwanie umowy i jestem zadowolony ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym podzielić się swoja oferta, do tej pory posiadałem platinium do tego multiroom jeden dekoder własny drugi segacom wynajęty, oczywiście pakiet bez żadnych dodatkowych kanałów jak HBO itp... Płaciłem do tej pory 129 pln !!!, wiem dałem się nabić w butelkę ale cóż, tym razem wysłałem wypowiedzenie (umowa była do końca września ) Oczywiście pierwsza oferty były beznadziejne wiec ładnie podziękowałem, parę dni temu dzwonił do mnie nr z Krakowa akurat nie mogłem odebrać więc po paru godzinach sam oddzwoniłem no i na początku Pan konsultant zaproponował to co do tej pory plus HBO,cinemaxy i filmboxy za 99 na 24 miesiące, oczywiście się nie zgodziłem i powiedziałem sam co mnie interesuje, a zatem chciałem pozostać przy tym co mam plus jeden dekoder z nagrywarką maksymalnie do 80 pln i to jest moje ostatnie słowo, oczywiście konsultant musiał coś tam ponoć z kimś uzgodnić no i pochwali zaproponował za 79,90 pln

 

COMFORT+

OPCJE DODATKOWE:

NETVOD+ KONTO PODSTAWOWE

MULTIROOM STANDARD

HBO tylko na 7 miesięcy

MULTI+

EXTRA+ HB ITI

PREMIUM SPORT &FILM

NAJEM BOX+ tu niestety pozostałem przy swoim starym segemcomie ale za to wytargowałem HBO na 7 miesięcy

 

Ogólnie jestem zadowolony dzięki wam przez następne 15 miesięcy jestem do przodu ponad 700 Pln

Dzięki i Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panie i Panowie,

Otóż umowę mam do końca września, wypowiedzenie wysłane. Do tej pory płace 99zl, za pakiet kanałów , 6x canal plus, multiroom standard i peace na wynajm.

 

Teraz chce przedłużyć, tylko na lepszych warunkach i dostać dog ego HBO.

W jakiej cenie jestem w stanie to dostać, konsultanta zownil, mówił ze około 65zl.

 

I pytanie mam o jakie pakietyt mam mowić, bo i mnie to inaczej sie nazywa niż obecne. Piszecie tutaj ze wyrwaliście jakaś opcje extra plus, co to jest.

 

Jak sie ma pakiet nazywać , który ja chce, dodam ze potrZebuje EuroSport 2 bo oglądam ligę niemiecka, a rok temu wiem, E nie był w każdym pakiecie. Wiem, ze paczkę 6 canal plus, 3 hbo, multiroom i wynajem peace. A pakiet jaki i co to jest ten extra plus co dostaje ie.

 

Dziękuje i poDrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czyli podsumowując, bo dziś ma Pan do mnie dzwonić.

 

Pakiet ogólny mam dostać

6 z canal plus

3 razy hbo

Extra plus aby mieć EuroSport 2

Multi plus aby mieć np. Domo

Multiroom

Peace na wynajem

 

A główny pakiet jak ma sie nazywać - comfort , czy inaczej

 

Dobrze zestaw zrozumiałem

 

I jaka cena za to, 65zl jest ok czy nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co prześledziłem ostatnie wpisy to najatrakcyjniejsze oferty wygladaja następująco:

Comfort+

Multi+

Extra+

(razem 133 kanały)

 

6xCanal+

HBOx3

MultiRoom cmeleon

1 x Pace bez opłaty za wynajem

 

CENA: 5x0 + 10x79,90 = 53,27 (umowa na 15m-cy)

CENA: 6x0 + 18x79,90 = 59,93 (umowa na 24 m-ce)

 

Będę walczył, bo mam umowę do końca września (oczywiście wypowiedzianą) - jeśli ktoś mógłby podac na prv numer abonenta z takimi warunkami to będę wdzięczny.

A jeśli mi się nie uda to będę większym fanem sportu lokalnego gdyż zyskam czas spędzany teraz przed TV...:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz mieć:

comfort+

multi+

extra+

sport&film+

hbo

MR standard

 

A co do ceny, teoretycznie masz szansę na 5x10 i 10x79,9 czyli 53,26, tylko że może być ciężko z HBO na całość. Czasami dają, czasami nie a ponieważ masz jeszcze 3 tygodnie do końca umowy to obstawiałbym że nie dostaniesz. Jak chcesz już mieć spokój to spróbuj jeszcze powalczyć o 5-6 zł i dostać albo 4x0 11x79,9 to wyjdzie 58,59 albo dłuższą 6x0 18x79,9 za 59,93. A i jak udałoby się dostać hbo na całość to wtedy możesz jeszcze o cos powalczyć np. filboxy na kilka miesięcy albo coś w tym stylu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...