Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Do tej pory pakiet silver + 4xC+multiroom 2x cameleon + 1xPace PVR /za 64pln.

Wczoraj pierwszy telefon z DUK Kraków zakończony zaklepaniem umowy.

Przyjąłem ofertę łamaną chyba już standardową 0/5m i 79,90/10m, choć kiedyś myślałem o stałej cenie.

Skład pakietu: Comfort+Extra+Multi+film+sport+HBO/ multiroom + najem Pace PVR

Początkowo proponowano mi HBO + FB na 5m. FB miałem na poprzedniej umowie 6m więc zrezygnowałem z niego, sugerując że przyjmę propozycję pod warunkiem HBO na 15m. Miła pani udała się na konsultacje z przełożonym po czym została wyrażona zgoda 15m/0pln.

Po zatwierdzeniu propozycji po 5 minutach otrzymałem potwierdzenie warunków na mail. HBO w przeciągu 30 minut zostało włączone. Dziś po zalogowaniu do BOA pakiet który uzgodniłem również widnieje w mojej ofercie.

Pozdrawiam przeglądających to forum i życzę powodzenia w negocjacjach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna konkretna rozmowa z DUK w Krakowie i przedłużyłem z:

 

- C+ Platinum

- mediabox

- netvod

- vod

 

wszystko za 99zł

 

na:

 

- Comfort+ na 24mc

- 6xC, Multi, Extra i inne [beep]erele na 24mc

- HBO, Cinemax i Filmbox na 24mc

- History HD na 24mc

- konto vod, netvod i seriale+ na 24mc

- multiroom premium

- mediabox

 

wszystko za 109zł miesięcznie.

 

Jak dla mnie spoko oferta. Na początku chcieli dać History HD, seriale+ i netvod na 9mc ale powiedziałem że jak będzie na cały okres to ma Pan klienta - no i szybko się zgodzili.

Ja tam jestem zadowolony, szczególnie że za 10zł więcej nie dość że pakiet rozbudowałem praktycznie na maxa to jeszcze dostałem MR premium.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z DUK z Krakowa - wypowiedzenie do końca sierpnia - po 20 minutach rozmów przyjąłem ofertę na Comfort+Extra+Multi+premium film+sport+HBO+Cinemax+FB/ bezpłatny MR (2xCameleon) +darmowy najem Pace PVR 500GB - wszystko w cenie 89 zł na 24 miesiące (sam chciałem, bo mam 2 lata spokoju a umowa moja kończy się 30 listopada 2016 więc załapię się na oferty świąteczne :)) - po 5 minutach dostałem e-maila z potwierdzeniem zawartych warunków (to był mój osobisty warunek wycofania wypowiedzenia), więc jest duża szansa, że wszystko będzie zgadzać się z umową. Czas pokaże :) Dostaję co miesiąc 50 zł za jednego cameleona więc osobiście ten pakiet wynosi mnie 39 zł.... jak dla mnie oferta w pełni akceptowalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Ja dalej chcę was pomęczyć w sprawie mediaboxa . Czy wymieniał ktoś przy przedłużaniu umowy dekoder ?

Chciałbym wymienić nboxrecorder właśnie na mediaboxa . Niestety każą mi płacić za aktywację 49 zł i 5 zł miesięcznie . Czy komuś udało się zwolnić z tych opłat ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie. Po 4 dniach bez TV (umowa skończyła mi się 31 lipca, jak pisałem wcześniej od złożenia wypowiedzenia nikt nie zadzwonił) zadzwoniłem wczoraj do DUK, tym razem krakowskiego. Połączenie od razu , bez czekania, miła pani spytała co mnie interesuje. Ja powtórzyłem to samo co w W-skim DUK, że to samo co mam,czyli Komfort+Multi+Ekstra Redlight zamienić na Noc i dodatkowo 6xC+ za +- tą samą kasę czyli 84zł. Po 6 min. czekania dostałem to co chciałem za 85,97.

Czyli oferta łamana od września do listopada 2015r 4x30zł.+ 11x109,90zł i sierpień też 30zł. Gorsza pozycja wyjściowa w przyszłym roku. (w Krakowie można, w W-wie NIE!) .upy nie urywa, ale co zrobić jak nie chcieli dzwonić. Dodam jeszcze, że mam 2 Camele i 2xPace 500GB.

Ale to jeszcze nie koniec zabawy! Dziś rano sprawdzam w ICA a tu brak pakietu NOC i saldo na dziś 111zł :shock:

Nagrałem tę wczorajszą rozmowę, odsłuchałem i się upewniłem, że to nie był sen. Dzwonię więc i pytam co jest?! Pani zdziwiona ,że nie mam Redlight i chcę jeszcze jakieś NOC.

Reklamacja w toku, a 111zł. mają zamienić na 30. Zobaczymy.

Pozdrawiam negocjujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już wcześniej pisałem, złożyłem pismo o odstąpieniu od zawartej umowy na odległość przed upływem 10 dni. Dziś zadzwoniłem do BOK i powiedziano mi, ze zgodnie z moją prośbą umowa zostanie rozwiązana po trzech miesiącach i będę musiał zapłacić karę ok 1500 zł !!!! Konsultant stwierdził, ze nie uwzględniono odstąpienia, gdyż to był tylko aneks, a nie nowa umowa, więc zgodnie z moją prośbą umowa zostanie rozwiązana z karą za jej zerwanie!!!

 

Prawo do odstąpienia od umowy zawartej na odległość nie przysługuje w przypadku kiedy świadczenie zostało rozpoczęte.

Inaczej mówiąc, nie sposób zwrócić obejrzanych programów, więc rozwiązać umowy się chyba nie da.

Niech mnie ktoś poprawi jeśli mijam się z prawdą.

Można odstąpić od świadczenia ze względu na jego niezgodność z umową, np brak kanału itp.

A to czy jest to aneks, czy nowa umowa, to moim zdaniem niem żadnego znaczenia,

ale papugą nie jestem, więc mogę się mylić.

 

Świadczenie nowej usługi, czyli zmiana programów miała być od 1 sierpnia, czyli teoretycznie miałem prawo do jej odstąpienia a tu zonk:(

 

 

A przepraszam, nie znalazłem informacji, że świadczenie usługi nie zostało rozpoczęte, więc,

może pochopnie, założyłem że rozpoczęte.

 

Posłużę się cytatem z podobnej sprawy, również ze starą C+.

"6. Dostawca usług może umożliwić abonentowi zmianę warunków umowy, o których

mowa w ust. 3 pkt 2, 4-7 i 9 za pomocą środków porozumiewania się na

odległość, w szczególności telefonicznie. W takim przypadku dostawca usług

obowiązany jest utrwalić oświadczenie abonenta złożone w powyższy sposób i

przechowywać je przez okres 12 miesięcy. Jednocześnie dostawca usług

obowiązany jest do potwierdzenia abonentowi faktu złożenia oświadczenia o

zmianie warunków umowy oraz jego zakresu i terminu wprowadzenia zmian, w

formie pisemnej, w terminie 14 dni od dnia jego złożenia. Abonentowi

przysługuje prawo odstąpienia od dokonanej zmiany warunków umowy, bez

podania przyczyn, poprzez złożenie stosownego oświadczenia w formie pisemnej

w terminie 10 dni od dnia otrzymania pisemnego potwierdzenia. Do zachowania

tego terminu wystarczy wysłanie oświadczenia przed jego upływem.

 

7. Abonentowi nie przysługuje prawo odstąpienia od dokonanej zmiany warunków

umowy, o którym mowa w ust. 6, jeżeli dostawca usług, za zgodą abonenta,

rozpoczął świadczenie usług zgodnie ze zmienionymi warunkami umowy."

 

Czyli upraszczając: odstępujemy od aneksu i wracamy do sytuacji przed aneksem,

więc (znowu moje założenie) abonent pozostaje na umowie na czas nieokreślony z prawem odstąpienia ... itd...

Tak na marginesie, to tych 14 dni chyba nie zawsze NC+ przestrzega.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do końca października. Zbieram się do wysłania wypowiedzenie, bo wiem z doświadczenia, że ciężko załatwić coś bez wypowiedzenia. Aż do wczoraj. Telefon wyświetlił numer z Tarnobrzegu. Odbieram. Standardowa gadka. Mówię, że chcę to samo co mam, w tych samych pieniądzach. Pan konsultuje się z przełożonym... i jest oferta. Z moich założeń nie udało mi się uzyskać tylko stałej ceny, więc jest łamaniec. Do rzeczy.

 

Było:

Universe

6xCanal+

multiroom Cameleon

Pace PVR

całość - 59pln

 

Jest:

Comfort+

Multi+

Extra+

premium sport+film

multiroom Camaleon

HBO na 6m gratis

pace PVR + drugi dekoder HD sagemcom mam sobie odebrać w salonie na bezpłatne użytkowanie

umowa 24m

Cena 6x0pln + 18x79.9 = 59.9 średnio.

 

Dołożę 1 pln miesięcznie i mam właściwie to co chciałem na 24 miesiące bez wypowiedzenia. Jestem zaskoczony. Choć pierwszą umowę z Cyfrą również udało się przedłużyć bez wypowiedzenia, a to już czwarta, to teraz po fuzji nie spodziewałem się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona. Wcześniej pakiet:

Universe, 6x C+, 2 dekodery PVR (pace i philips), multiroom za 69zł teraz

Comfort, Extra, Sport Film, multiroom j.w., 5mies. Filmbox za 0zł, HBO wywalczone na cały okres umowy ( wczesniej nie było ponoć takiej mozliwośći) za 0zl, umowa 15 mies. w łamańcu ze średnia 73zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona. Wcześniej pakiet:

Universe, 6x C+, 2 dekodery PVR (pace i philips), multiroom za 69zł teraz

Comfort, Extra, Sport Film, multiroom j.w., 5mies. Filmbox za 0zł, HBO wywalczone na cały okres umowy ( wczesniej nie było ponoć takiej mozliwośći) za 0zl, umowa 15 mies. w łamańcu ze średnia 73zł

Miałem podobny zestaw. Jak wygląda łamaniec (ile miesięcy gratis, a po nich ile płacisz ?)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona. Wcześniej pakiet:

Universe, 6x C+, 2 dekodery PVR (pace i philips), multiroom za 69zł teraz

Comfort, Extra, Sport Film, multiroom j.w., 5mies. Filmbox za 0zł, HBO wywalczone na cały okres umowy ( wczesniej nie było ponoć takiej mozliwośći) za 0zl, umowa 15 mies. w łamańcu ze średnia 73zł

Miałem podobny zestaw. Jak wygląda łamaniec (ile miesięcy gratis, a po nich ile płacisz ?)

 

gratki, że ci się udało :brawo:

 

ja mam taki sam pakiet za 69 zł i chciałbym to samo co ty z HBo na cały okres, ale twierdzą, że nie ma takiej oferty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 294 78 79 to DUK Kraków. Tam dostałem lepszą ofertę niż w Warszawie. Ale nie do końca. Zastanawiam się, czy tam pracują [beep]e, którzy nie potrafią wpisać w system tego o czym się rozmawiało, czy system mają jakiś dziwny? Reklamacja za brak NOC i saldo111zł zamiast uzgodnionych 30zł za sierpień.

Myślę, że chcą się pozbyć klientów z Camelami, a już na pewno uprzykrzyć im życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie tyle co się ich pozbyć,bo można umowę podpisać ze sprzętem i kartą camela... Wciskając ADB zarabiają aktywacjami po 149,po za tym prawdopodobnie chcą się pozbyć tego sprzętu co iti zakontraktowało przed fuzją. Mboxy tak czy inaczej by się pojawiły nawet gdyby nie było tej pomylonej fuzji...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Umowa do końca października. Zbieram się do wysłania wypowiedzenie, bo wiem z doświadczenia, że ciężko załatwić coś bez wypowiedzenia. Aż do wczoraj. Telefon wyświetlił numer z Tarnobrzegu. Odbieram. Standardowa gadka. Mówię, że chcę to samo co mam, w tych samych pieniądzach. Pan konsultuje się z przełożonym... i jest oferta. Z moich założeń nie udało mi się uzyskać tylko stałej ceny, więc jest łamaniec. Do rzeczy.

 

Było:

Universe

6xCanal+

multiroom Cameleon

Pace PVR

całość - 59pln

 

Jest:

Comfort+

Multi+

Extra+

premium sport+film

multiroom Camaleon

HBO na 6m gratis

pace PVR + drugi dekoder HD sagemcom mam sobie odebrać w salonie na bezpłatne użytkowanie

umowa 24m

Cena 6x0pln + 18x79.9 = 59.9 średnio.

 

Dołożę 1 pln miesięcznie i mam właściwie to co chciałem na 24 miesiące bez wypowiedzenia. Jestem zaskoczony. Choć pierwszą umowę z Cyfrą również udało się przedłużyć bez wypowiedzenia, a to już czwarta, to teraz po fuzji nie spodziewałem się.

Gratki wyrwania MR za 0, czyli jednak się da, pytanie tylko czy jakby średnia była o te 7 zł mniejsza i hbo na całość to czy też by dało radę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...