Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, 2 pytanka bo we wrześniu kończy się umowa i będę wysyłał wypowiedzenie:

 

- czy można wysłać wypowiedzenie online (strefa klienta/mail ?)  i czy jest jakiś obowiązujący wzór treści ?

- przy przedłużeniu chciałbym dobrać Neftlix oraz ten nowy Max, jakie chodzą ceny i za ile realnie da się wywalczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, tomek7 napisał(a):

- czy można wysłać wypowiedzenie online (strefa klienta/mail ?)  i czy jest jakiś obowiązujący wzór treści ?

Przez strefę abonenta możesz do nich napisać (ja wybrałem jakąś kategorię programową), że chciałbyś wypowiedzieć umowę. Napisz tylko czy chcesz wypowiedzieć umowę konkretnego dnia, na koniec okresu promocji czy jak tam wolisz.

Tego samego dnia dostałem odpowiedź, że zarejestrowali moje wypowiedzenie.

 

 

Edytowane przez adam-adam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, penny101 napisał(a):

 

Serio nikt nie przedłużał tej umowy ostatnio?

Mi się kończy teraz z końcem sierpnia i płace za

Extra+, c+, Eleven, dekoder 4k z dyskiem 56.90 zł 

 

Zobaczymy co zaoferują. W prognozach po przejściu na nieokreślony mam 69.90...

  • Dzięki 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.08.2024 o 09:03, lukasz685 napisał(a):

W jakiej minimalnej cenie można dostać pakiet Relax+ ? Czy 24,99 to minimum?

Po okazaniu w salonie nieaktywnej karty SmartHD+ otrzymałem jako NOWY klient propozycję 5 miesięcy za 0 PLN i 19 za 30 PLN (średnio 23,75), mógłbym wziąć też Entry+ i dopełnić do Relax+ otrzymałbym 12 miesięcy po 20 PLN oraz 12 za 25 PLN (średnio 22,55). Biorąc zestaw na kartę z pakietem Start+ (to co Relax+ bez Canal+ Sport 5) za 229 PLN na 12 miesięcy (średnio 19,09).

Przy przedłużeniu walczyłbym o maksymalnie 20 PLN/miesiąc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Woocash napisał(a):

@niszczyciel Ładnie chcą Cię obrabować :D Przedłuż na sam Entry+ po przedłużeniu dobierz C+ i Netflix w pakiecie razem 48,- i dobierz Eleven/Super Sport. Powinno się zakręcić w okolicach 80/90,-

Dziękuję, złodziejską cenę mi oferują! Nawet dla nowych z ich strony Entry+Canal+więcej sportu (LM) chcą 75zł, a to tylko bez Neflixa, którego chcę. Koniec uprzejmości z mojej strony i zrozumienia, że tam tylko ludzie pracują. 😬

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy,

Obecnie mam: Pakiet Extra+, multiroom (2 dekodery, jeden z dyskiem) HBO Max, HBO, CANAL+4K ULTRA HD,CANAL+

za obie umowy (główna i druga) płacę 120 zł

 

umowa wkrótce wygasa. Konsultanci dzwonią każdego dnia, ale jedynie podbijają cenę w górę, bez niczego w zamian.

Oczywiście, puszczam wypowiedzenie.

Co mogę ugrać?

Z góry dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca sierpnia, wysłane wypowiedzenie.

 

Mam Start+, C+, Viaplay, multiroom za ok 72 zł.

 

Oferta: Relax 19,90, C+ 19,90, Viaplay Medium (z premier league) 19 zł, multiroom 12 zł (2 zł drożej niż miałem) i sundance za ok 3 zł (tylko włączając Sundance moge mieć Relax za 19,90).

Łącznie ok 75 zł. Da się coś jeszcze ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też już powoli do mnie wydzwaniają a umowe mam do końca listopada.Mam tylko pytanie do forumowiczów odnośnie MR.Miałem MR po cyfrze za 0zł i w ramach reklamacji wymienilem wifiboxa na dualboxa i wiadomo chcieli mi naliczyc za mr 20zł ale po napisaniu reklamacji jest dalej za 0zł.Mam teraz na koncie MR Standard/High Standard i przy przedłużeniu nadal bede miał za 0zł?? Bo wczoraj miałem propozycje drozszą od tego co mam teraz o 25 zł , wiem tylko że w tym było +20zł za super sport a 5zł to nie wiem za co ale chyba za Viaplay bo teraz mam za 0zł i miałem tylko pytanie czy zalezy mi na f1 , mowie tylko piłka nożna i możliwe że to było za 5zł ale pewny nie jestem.Czyli jest możliwość dalej mieć MR za 0zł i za ile teraz dają Viaplay z sama piłką? Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, niszczyciel napisał(a):

Dziękuję, złodziejską cenę mi oferują! Nawet dla nowych z ich strony Entry+Canal+więcej sportu (LM) chcą 75zł, a to tylko bez Neflixa, którego chcę. Koniec uprzejmości z mojej strony i zrozumienia, że tam tylko ludzie pracują. 😬

"Tylko" bez Netflixa. 🤣😂 Piszesz tak jakby Netflix 5zł kosztował. 

 

3 godziny temu, c-4 napisał(a):

a czy kiedyś schodzą z ceny? Ja mam za to samo 10zł więcej, Extra za 55 a nie 45, więc jak dostać niżej?

Masz za 45zł i chcesz jeszcze niżej? 😂🤣

19 minut temu, _Artek_ napisał(a):


Po prostu być twardym emoji23.png

Tiaaa... niech walczy o 5zł. 😂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem:

- SUPERPREMIUM+4K (m. in. HBO, Film Box, całe Canal+, bez Cinemax)

- MULTI MAN PACK 

- ELEVEN SPORTS

- NAJEM 4K ULTRABOX+

- MULTIROOM HD Wi-Fi 1 szt.

- NAJEM DYSK 1T

- MISTRZOWSKA PIŁKA (obecnie nieaktualne)

W sumie płaciłem 129,99 zł.

 

Po wypowiedzeniu i "wspaniałych" ofertach z DUK, dwa dni temu przeszedłem na czas nieokreślony.

Będę płacił 129,99 + 15,00 zł

I teraz mam to wszystko gdzieś.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, k05 napisał(a):

 

Masz za 45zł i chcesz jeszcze niżej? 😂🤣

 

między 55 a 45 jest 10zł, przy 24 miesiącach robi się 240zł. Może mało, może dużo - punkt widzenia zależy od punktu siedzenia.
Jak napisałem, ja mam 10 PLNów więcej więc pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem:
- SUPERPREMIUM+4K (m. in. HBO, Film Box, całe Canal+, bez Cinemax)
- MULTI MAN PACK 
- ELEVEN SPORTS
- NAJEM 4K ULTRABOX+
- MULTIROOM HD Wi-Fi 1 szt.
- NAJEM DYSK 1T
- MISTRZOWSKA PIŁKA (obecnie nieaktualne)
W sumie płaciłem 129,99 zł.
 
Po wypowiedzeniu i "wspaniałych" ofertach z DUK, dwa dni temu przeszedłem na czas nieokreślony.
Będę płacił 129,99 + 15,00 zł
I teraz mam to wszystko gdzieś.

Jak przy wypowiedzeniu przeszedłeś na czas nieokreślony. Umowa ci się skończy i nie przejdzie w czas nieokreślony. Będzie koniec i wyłączenie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi proponują wyłączenie kilku kanałów żeby było taniej i po tym wyłączeniu wychodzi o 36 zł drożej niż do tej pory!!! A wcale nie miałem wyśrubowanej cenowo oferty. Ceny miałem z cennika. Teraz chcą 5 zł więcej za Max, 10 zł więcej za Viaplay, 20 zł za Ligę Mistrzów i dodatkowo - absolutne kuriozum 10 zł drożej za multiroom, w tej chwili za 2 dekodery płacę 30zł, konsultant twierdzi, że teraz musi być po 20 zł za kazdy i taniej się nie da. Absolutnie nie wycofuję swojego wypowiedzenia. Umowa trwa do końca września i chyba się jednak pożegnamy.

  • Popieram 2
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Druga moja umowa:

 

Superpremium 4k 109,99, oferują to samo, lecz po przejściu na nieokreślony: 124,99

 

Multiroom 70 zł - przy przedłużeniu chcą 92 zł 

 

Przedłużając płaciłbym 202 zł

na nieokreślonym 195 zł

 

Bardziej opłaca mi się zostać na nieokreślonym :)

Czym operator chce mnie namówić? Słabo u nich to widzę:) niech sobie leci dalej

 

Warto czasem sprawdzić, czy na nieokreślonym nie będzie lepiej, a zawsze jest możliwość rezygnacji w dowolnym momencie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, jupiter napisał(a):

Mi proponują wyłączenie kilku kanałów żeby było taniej i po tym wyłączeniu wychodzi o 36 zł drożej niż do tej pory!!! A wcale nie miałem wyśrubowanej cenowo oferty. Ceny miałem z cennika. Teraz chcą 5 zł więcej za Max, 10 zł więcej za Viaplay, 20 zł za Ligę Mistrzów i dodatkowo - absolutne kuriozum 10 zł drożej za multiroom, w tej chwili za 2 dekodery płacę 30zł, konsultant twierdzi, że teraz musi być po 20 zł za kazdy i taniej się nie da. Absolutnie nie wycofuję swojego wypowiedzenia. Umowa trwa do końca września i chyba się jednak pożegnamy.

Jaką miałeś dotychczas ofertę i w jakich cenach? 

 

Na pewno nie miałeś cen jak z cennika, bo jak dobrze kojarzę masz ofertę z Netflix, a przykładowo pakiet Extra+ z Canal+ i Netflix jest cennikowo wyceniany na 213 zł miesięcznie. 

Edytowane przez JedynyTaki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Umowa do końca sierpnia, wysłane wypowiedzenie.

Aktualnie mam dwie umowy w ramach multihouse

1.     Pakiet Nowy Comfort+

CANAL+

BBC Player

CANAL+4K ULTRA HD

+ najem ultraboxa

Razem 42,4 zł

2.     pakiet Pakiet Extra+ z CANAL+

MISTRZOWSKA PIŁKA

MOVIES Fun

Razem 35,00 zł

 

Aktualna propozycja

Wybrane usługi

Optimum+, CANAL+, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, SunDance HD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,89  zł

 

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Najem Moduł CAM ECP 10zł

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 45 zł 24 m i 54 zł/m dla Abonentów (06/24) - MH, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 45  zł

 

W związku z tym mam pytanie czy to jest max co mogą mi aktualnie zaproponować czy można w uzyskać coś więcej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...