Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mi oferują na przedłużenie, umowa obecna do końca lipca. 

*extra+_54.99

*c+_19.99

*c+4k_0 zł 

*BBC player 0 zł 

Dek główny ultrabox 4k z dyskiem_0 zł 

Multiroom 2 x dualbox po 15 zł 

104.98 zł 

___________

Obecnie mam Superpremium 4k, 2 x multiroom. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem ofertę już z Ligą Mistrzów. Oferowana pod nazwą Super Sport. Propozycje jakie otrzymałem to:

 

Extra + Eleven + Liga Mistrzów + dekoder 4k w kwocie 89,99 na 15msc

Relax + Eleven + Liga Mistrzów + dekoder 4k w kwocie 76,79 na 12msc

 

canal.png

 

Opinie? Coś urwiemy więcej? Podobno w pakiecie relax nie można wytargować Elevenów za 0zł. Tak twierdzi konsultant. Prawda to? Da się coś zejść niżej? A może przy pakiecie extra da się coś jeszcze utargować? 

Dzięki

Edytowane przez mpoesp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpoesp jak dodałęm kwoty ze screena to wychodzi 81,79zł za Relax +C+ + Eleven + Liga Mistrzów + dekoder 4k. a Ty napisałeś 76,79zł. w cenie nie uwzględniasz opłąty za dekoder. Zrabatowali jednak?


Ponadto z tego co piszesz wychodzi, że za samą opcję Extra proponują Ci 38zł. Czy tak jest?

Edytowane przez c-4
dodanie komentarza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c-4Tak, konsultant mówił, żeby nie sugerować się opłatą za dekoder. Będzie za 0. 

Co do extra, to pewnie wychodzi więcej, bo przy pakiecie extra, Eleveny są za free.

 

Myślę o zejściu właśnie na jakiś niższy pakiet. Obecnie mam Extra, ale nie potrzebuje tylu. Z tym, że w relaxie nie ma znowu Eleven 4 i Eurosportów. Ktoś mógłby coś zaproponować? Potrzebuję tak:

 

C+, wszystkie Eleveny, Eurosporty i LM.

Edytowane przez mpoesp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@c-4nie otrzymałem tej oferty z extra na maila. 

 

@lukx95

Bardzo prosiłbym o pomoc. Wypowiedzenie złożone. Aktualnie mam extra + c+4k + MP+ viaplay + eleven + dek 4k za ok. 95zl.

 

Zależy mi jedynie na kanałach sportowych, w tym Eleven sports 4 i Eurosport. W pakiecie optimum+ są te kanały?

 

Ile mógłbym wołać za pakiet Optimum+, Canal+(wraz z 4k), Super Sport (LM), Eleven, dekoder 4K?

Edytowane przez mpoesp
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza propozycja. Umowa do końca lipca, wypowiedzenie wysłane. 

 

Wybrane usługiOptimum+, CANAL+, BBC Player, CANAL+ Family, CANAL+4K ULTRA HD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeOptimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 44,89  zł

 

Da się coś do tego dorzucić w tej cenie?

 

Mam jeszcze 2 umowę extra+ z canal+. Tu nie było ciekawych ofert. Przy przejściu na czas nieoznaczony 44zł/msc będzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2024 o 23:19, Danio02 napisał(a):

Dzień po złożeniu rezygnacji dostałem telefon z działu utrzymania z atrakcyjniejszą ofertą:

 

1. Coś na wzór Superpremium 4k ze wszystkimi kanałami Canal+, HBO z MAX, bez Cinemax, 2xMultiroom Standard, dekoder główny z dyskiem 4K ULTRABOX+ w cenie 124 zł miesięcznie.

2. Coś na wzór Superpremium 4k bez sportowych Canal+ i Canal+4k, HBO z MAX, Cinemax, 2xMultiroom Standard, dekoder główny z dyskiem 4K ULTRABOX+ w cenie 124 zł miesięcznie.

 

Nie pamiętam, czy w obu propozycjach są kanały Filmbox :)

 

Dostałem jeszcze trzecią opcję, w której zamiast 2xCinemax dostanę 5xFilmbox, również w cenie 124 zł miesięcznie. Co o tym myślicie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.06.2024 o 11:57, c-4 napisał(a):

@YETIA na jaki numer dzwoniłeś?
Czyli dobrze rozumiem, że oni proponowali Ci Extra ze wszystkimi Canalami za 79,99 jak oni dzwonili i nie przyjąłeś, a potem sam zadzwoniłeś i wtedy dali ci za 69,89? To jak poprowadziłeś rozmowę? Zapytałeś ile mogą dać najmniej? Czy może od razy że chcesz to za mniej niż 70zł?

Dzwoniłem na ten numer z SMS-a,122947875 (zadzwoń i zapytaj o indywidualną ofertę). Wypowiedzenie złożyłem w kwietniu i co kilka dni dzwonili z tą ofertą 79.99. Ale pierwszy telefon z DUK to było od razu od razu Extra+ 49,99+19,90 Canal+ wszystkie +4K. Odrzuciłem, bo myślałem, że może się uda Extra+ za 44,99. To był w sumie błąd, bo trzeba było brać od razu. Cały czas tłumaczyli, że tej oferty już nie ma i powtarzali 79,99. Ostatniego dnia sam zadzwoniłem i powiedziałem, że mają ostatnią szansę, bo idę do konkurencji i albo robimy w starej cenie 69,99 albo zdaję sprzęt. Poszedł do "kierownika", i po  3 minutach powiedział, że mam 3 umowy i w ramach długoletniej współpracy może mi te warunki dać ;-) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa 1 do 31.01.2025:

Extra+Canal+ 84,99
MP 0 zł (tzn było)
HBO Max 0 zł
Viaplay 0 zł
MR 0 zł
Ultrabox+dysk 0 zł
 

Umowa 2 Multihouse do 31.10.2024:
Extra+Canal+ 40 zł
MP (było)
moduł CAM 0zł

 

Złożyłem wypowiedzenie parę dni temu, wczoraj (02.07) zaczęli katować z dwóch numerów. Dziwne jest to że zadzwonił jeden typ, powiedziałem że jestem w pracy no i ustaliliśmy powiedzmy godzinę podczas której oddzwonił, tymczasem w międzyczasie kilka telefonów z tego samego numeru.

Propozycja:

 

Umowa 1: to samo + 5 zł za HBO Max (środkowy pakiet) oraz +10 zł za Viaplay Medium. Za LM +20 zł.

Umowa 2: bez LM 50 zł

 

Generalnie chciałem żeby umowy kończyły się tak samo, czyli 1 umowa na 15 m-cy a 2 umowa na 12 m-cy. Nie, nie da się. Oferta odrzucona.

Paręnaście minut później dzwoni typ przedstawiając się że jest z utrzymania no i pyta czy coś można zrobić. No to mówię o co chodzi, rozwiązanie: umowa 2 na czas nieokreślony (tyle to wiem). No i cena taka jak kolega zaproponował. Ja mówię że ok, 20 zł za pakiet Ligi Mistrzów ale w takim razie proszę mi odjąć bezużyteczny dla mnie w tym momencie podstawowy pakiet Canal+, bo tam nie ma nic co mi jest potrzebne a cenę podbija. No nie da się. Reasumując żeby mieć zbliżoną ofertę musiałbym płacić zamiast 124,99 zł aż 190 zł, także podziękowałem, szczególnie że jak zniknie Viaplay i C+ odkupi PL i Bundesligę to co ich powstrzyma przed dodaniem kolejnego pakietu do tych lig.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca lipca. Oferta z dzisiaj

 

Optimum+ za 39,99 zł 24 m a po tym okresie za 43,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Dopełnienie do Viaplay Total 10 zł/m dla Abonentów (08/23), Eleven Sports 11,90 zł/m dla Abonentów (01/18), Super Sport 0 zł 1 m i 20 zł/m dla Abonentów (07/24), Viaplay Medium+ 15 zł/m dla Abonentów (05/24), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Zapytałem o Optimum+ za 24,99 i usłyszałem, że jest to oferta pracownicza i nikomu tego nie oferują. Da się coś więcej z tego wyciągnąć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mingo napisał(a):

Na ile miesięcy przed końcem umowy mogę zożyć wypowiedzenie?

W każdej chwili możesz złożyć. Pozdrawiam 

Witam wszystkich. A ja mamy pytanie do was . Jak na dzień dzisiejszy wygląda oferta cenowa superpremium 4k cenowo .Do końca sierpnia ma 109.99 złotych 

Czy coś można otrzymać w gratis za przedłużenie . Wiem że nie ma już cinemax. Dziękuję za odpowiedź..

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, maciekmm napisał(a):

Jaki pakiet bazowy masz do tej pory i ile za niego płacisz ? Jeśli masz Optimum lub Comfort za 24.99 to Optimum w tej samej zenie powinien być jak najbardziej do ugrania. Jeśli masz np Pakiet Extra to nie otrzymasz Optimum za 24.99

 

Mam w tym momencie Optimum+ ale za 39,99zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie

Optimum+ 44,98 zl

Canal+28,01 zl

C+4k 5zl

Eleven 12 zl

Dekoder 1tb 10zl

Suma 99,99 zl

--------

Dzis oferta która podobno nie podlega negocjacji 

Extra + z canal + 87,50 zl

Dekoder 1tb 10 zl

Suma 97,50 zl

Nie chcą zejść z niczego chciałem dek za 0 lub eleven za 0 ciężka sprawa

Chcąc jeszcze eleveny i Lm robi się zawrotna sumka

Edytowane przez Łuki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, TimesSquare napisał(a):

@Łuki nigdy nie wierz w to, ze mowia, ze nie podlega negocjacji. 

Co jesli już mi aktywował ale w meilu mam opcje ,,rezygnuje,, nacisnąć i wysłać wypowiedzenie, pewnie po naciśnięciu rezygnuje będą dzwonić czemu to zrobiłem. itd

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, TimesSquare napisał(a):

@Łuki Czyli juz zaakceptowles warunki? 

Zaakceptowałem telefonicznie juz to aktywował ale w meilu jest zrezygnuj i coś gadał o 14 dniach od odstąpienia umowy.

Chyba 59.90 za ekstra i 27.60 za c+  dekoder 10 to przesadził :)

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...