Jump to content

Franek35

Users
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Franek35

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

80 profile views
 1. Piszę bo tacy cwaniacy jak ty nie mogą zrozumieć że taka oferta istnieje. A do CV to sobie napisz cwaniak. Ciekawe co ty załatwiłeś kolegom z forum jak jesteś taki mocny. Nie możesz się pogodzić że ktoś dał lepszą ofertę od ciebie. Chyba jesteś za cienki.
 2. Ja dostałem za darmo dekoder 4k i dysk 1 TB przy przedłużeniu umowy. Ja dostałem za 0 złotych. Dekoder 4k i dysk 1 TB
 3. Też dostałem dekoder 4K z dyskiem 1TB za darmo. Bez zapłaty za wynajem. To wczoraj niektórzy nie chcieli wierzyć. Ale to ich sprawa.
 4. Witam was serdecznie. Umowę miałem do końca lipca. Nie składałem wypowiedzenia. Kilka telefonów nie odbierałem. W sobotę telefon i propozycja nie do odrzucenia. Tak jak wyżej pisałem Dekoder 4K za darmo i dysk 1TB też za darmo. Umowa zaakceptowana dziś po południu i zaraz odbiór sprzętu w punkcie w galerii Alfa. Superpremium 4K plus cinemax, mistrzowska piłka , Fox play, Nat geo Play na cały okres . Umowa do lipca 2022. Zero opłaty miesięcznej za sprzęt. Jak nauczę się wstawiać zdjęcia to wam pokażę z Ica. Telefon +48500935649 dzwoniła Pani później przekazała telefon chyba kierownikowi lub ko
 5. Z dyskiem 1T mogę już iść wymienić za darmo .Nie mam aktywacji ani opłaty. Przed chwilą przedłużyłem ofertę. Wiem co dostałem.
 6. Warto superpremium 4K za 109.99 złotych. Do tego mistrzowska piłka, cinemax na cały okres umowy. Dekoder 4K za darmo z dyskiem.
×
×
 • Create New...