Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pakietu Superpremium+ od dawna oficjalnie  nie ma. Jest tylko jeszcze dla abonentów co mają  ten pakiet jak widać. Więc nie ma i nie będzie  na stronie zestawienia.

Co do zestawienia Superpremium 4k, to już dawno temu było pisane,  że dziwna praktyka operatora,  że nie podaje tego na stronie, tylko trzeba dzwonić. 

 

A co do uważnego czytania,  to akurat uważnie przeczytałem 😁

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, slavi77 napisał(a):

Gdybyś uważnie przeczytał kilka postów wstecz to byś sobie darował tego typu uwagi bo wszystko już zostało wyjaśnione i nic nowego nie wniosłeś do tematu.

Dużo cenniejsza byłaby informacja gdzie na oficjalnej stronie Canal+ można znaleźć różnice programowe danych pakietów bo trochę dziwne byłoby jeśli takiego zestawienia nigdzie nie ma.

 

Gdyby ta informacja była dla Ciebie  taka cenna to juz dawno byś to sprawdził i porównał😀Co prawda nie na oficjalnej stronie operatora ale tu na forum w odpowiednim wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

pomoże ktoś?

 

Umowa do końca miesiąca. 31.10.23

Obecnie:

Optimum 24.99 zł

dopełnienie do extra + 10 zł

multiroom  0 zł

dekoder  z dyskiem 0 zł

dodatkowy dekoder (bez dysku) 0 zł

całość 34.99 zł

 

Druga  extra umowa na pakiet Extra z dekoderem z dyskiem  10 zł

 

Na stronie w Strefie Canal+ mam opcję przedłużenia za 34.99 na takich warunkach jak powyżej czyli 34.99zł - umowa główna.

Konsultant dzwonił i mówi że niemożliwe jest zachowanie tego co mam w takiej cenie bo najniższy pakiet z extra to obecnie 44.99 zł i możemy zejść pakiet niżej za optimum za 24.99 zł.

O co tu chodzi czy ja czegoś nie rozumiem? w strefie mogę przedłużyć za 34.99zł czy ja czegoś nie rozumiem?

 

Co do drugiej umowy mówi że 19.90 zł chyba że przejdę na czas nieokreślony to za 14 zł.

Co mogę i za ile ugrać?

Czy wziąć ten optimum za 24.99 a potem będzie się dało dopełnienie do extra za 10 zł?

Mam też opcję przejścia na czas nieokreślony z główną umową i  wtedy wszystko (Optimum z dopełnieniem  do extra+) zostaje za 39.99 zł

 

Konsultant ma jutro dzwonić więc prosiłbym bardzo o poradę.

Edytowane przez norbert25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, norbert25 napisał(a):

Dzień dobry,

pomoże ktoś?

 

Umowa do końca miesiąca. 31.10.23

Obecnie:

Optimum 24.99 zł

dopełnienie do extra + 10 zł

multiroom  0 zł

dekoder  z dyskiem 0 zł

dodatkowy dekoder (bez dysku) 0 zł

całość 34.99 zł

 

Druga  extra umowa na pakiet Extra z dekoderem z dyskiem  10 zł

 

Na stronie w Strefie Canal+ mam opcję przedłużenia za 34.99 na takich warunkach jak powyżej czyli 34.99zł - umowa główna.

Konsultant dzwonił i mówi że niemożliwe jest zachowanie tego co mam w takiej cenie bo najniższy pakiet z extra to obecnie 44.99 zł i możemy zejść pakiet niżej za optimum za 24.99 zł.

O co tu chodzi czy ja czegoś nie rozumiem? w strefie mogę przedłużyć za 34.99zł czy ja czegoś nie rozumiem?

Piszesz ze w strefie mozesz przedluzyc za 34.99. Czy to przedluzenie zawiera pakiet optimum + dopelnienie czy sam optimum ? Czy pytales konsultanta o dodanie dopelnienia od razu przy przedluzeniu ? 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dopełnienie do Extra+ widnieje w strefie za 0 zł razem z pakietem Optimum ale kiedy o tym powiedziałem konsulatowi to stwierdził że tak nie jest bo pakiet Extra+ najtaniej jest za 44.90 zł  - no a ja  mam pakiet Optimum więc nie wiem o co mu chodzi...

Strefa Canal+

Edytowane przez norbert25
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, 

Obecna umowa za 86,79 zł. W tym 

PAKIET EXTRA+ za 44.99

CANAL+4K ULTRA HD za 0

MISTRZOWSKA PIŁKA za 5

CANAL+ za 19.90

SERIES FUN za 0

ELEVEN SPORTS za 11.9

NAJEM 4K ULTRABOX+ za 5

MULTIROOM STANDARD za 0

NAJEM DYSK za 0

 

 

Dodatkowa druga umowa za 10 zł w tym:

PAKIET EXTRA+za 10

CANAL+ FAMILY za 0

SERIES FUN za 0

NAJEM WIFI PREMIUMBOX+ za 0

NAJEM DYSK za 0

 

Umowy kończą się z końcem listopada, umowy jeszcze nie wypowiedziane, dzis wypowiem Zaproponowane oferty to 118 i 25. W jakich cenach można ugrać identyczne pakiety przy przedłużeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, norbert25 napisał(a):

Konsultant dzwonił i mówi że niemożliwe jest zachowanie tego co mam w takiej cenie bo najniższy pakiet z extra to obecnie 44.99 zł i możemy zejść pakiet niżej za optimum za 24.99 zł.

Konsul ma rację. E+ jest w najniższej cenie 44,99, a Optimum za 24,99. Na Optimum za 24,99 nie ma co się zastanawiać,  bo taniej nie dostaniesz.

Nie wiadomo czy dostaniesz dopełnie do E+ za 10. Możesz dostać za 15, co też się opłaca. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, norbert25 napisał(a):

dopełnienie do Extra+ widnieje w strefie za 0 zł razem z pakietem Optimum ale kiedy o tym powiedziałem konsulatowi to stwierdził że tak nie jest bo pakiet Extra+ najtaniej jest za 44.90 zł

Dopełnienie do E+ w SC+ zapewne na 1 m w gratisie.  Przeczytaj uważnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ircios napisał(a):

Dopełnienie do E+ w SC+ zapewne na 1 m w gratisie. 

 

Nie widzę żeby w SC  było napisane że dopełnienie na 1m,  proszę kliknij w zrzut ze strefy: Strefa Canal+  chyba że jest to gdzieś w dalszym "kroku" przy przedłużaniu umowy przez SC.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj regulamin jaki się podpina do przedłużenia. Tam znajdziesz informację na jak długo jest dany pakiet, Multiroomu też raczej nie rabatuje do 0 tylko daje standardową kwotę. Przez strefę nigdy nie opłacało się przedłużać umowy, bo nie naliczało rabatów za MR i sprzęt. Być może coś się zmieniło choć nie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, norbert25 napisał(a):

 

Nie widzę żeby w SC  było napisane że dopełnienie na 1m,  (...)

 

Bo źle patrzysz …

U mnie też pisze, że dopełnienie jest za 0 zł ale wystarczy kliknąć „modyfikuj” i najechać myszą na kratkę z możliwością załączenia pakietu aby przeczytać: „Dopełnienie do pakietu Extra+ za 0 zł na jeden miesiąc z automatycznym wyłączeniem”.

Tak więc nie ma tak pięknie jak się z pozoru wydaje …

 

Zrzut.png

 

Edytowane przez ancymonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, szybkie pytanko: obecnie mam Nowy Comfort+ za 24.99, do tego dopełnienie do E+ za 10 i najem Ultraboksa 4K za 3 zł. W trakcie trwania umowy (czas oznaczony do końca września 2024) chciałbym dołożyć do tego dowolny multiroom, może być nawet WiFiBox. Z jakimi jednorazowymi i miesięcznymi kosztami powinienem się liczyć?

Edytowane przez andrzej212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie:

NOWY START+ 19,99

HBO 20,00

MISTRZOWSKA PIŁKA 5,00 - chcę zostawić

CANAL+ 19.90 chcę zostawić

HBO MAX 5,00

NAJEM MEDIABOX+ 0,00

MULTIROOM STANDARD 10,00

 

Pyt. 1 można zostawić HBOMAX za 5 zł rezygnując z hbo za 20 zł

Pyt. 2 co można dostać przy utrzymaniu C+ i MP na dotychczasowych warunkach i ewentualnym przejściu na pakiet wyżej z nowego startu np Eleven, Viaplay, Netflix, BBC

Na jakich warunkach mógłbym wymienić dekodery (mam mediabox i 2x wifibox od kilku lat)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę o ocenę otrzymanej oferty, czy warto skorzystać. Dziękuję.

 

Obecnie (ważna do 31/12/23) - miesięcznie 98.99 zł:

EXTRA+

CANAL+ (bez 4K)

VIAPLAY (obecny total)

4k UltraBOX+ bez dysku

 

Propozycja kontynuacji (bez wypowiedzenia) (od 01/01/24 na 24 msc) - miesięcznie 103.40 zł:

EXTRA+ 52,50 zł 24 m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

VIAPLAY Medium 5 zł/m dla Abonentów (08/23) + Dopełnienie do Viaplay Total 10 zł/m dla Abonentów (08/23)

PLAYER (bez reklam) 16 zł/m dla Abonentów (11/22)

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Edytowane przez presjfk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam obecnie pakiet Ekstra + za 44,99 z Wifi PremiumBox+ i dyskiem za 0 zł. W serwisie oferują mi ekstra + za 54,99, z canal + i sport za 79,99 więc stanowczo za drogo. Na infolinii dają mi 59,99 za ekstra plus z 4 kanałami canal plus, co też mi się wydaje wygórowaną ceną. Najlepiej wolałbym to co mam za tyle co mam - dadzą mi taką ofertę? Umowa do końca stycznia 2024.

Edytowane przez andrzej-lan
pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, andrzej-lan napisał(a):

(...) dadzą mi taką ofertę? (...)

 

Dadzą, ale w styczniu a nie teraz.

Było wielokrotnie pisane - im bliżej końca umowy tym realniejsze opłaty, na dzień dzisiejszy nie zawracał bym sobie głowy przedłużaniem umowy.

Jak chcesz coś wyrwać w dobrej cenie to najszybciej pomiędzy Świętami - Nowym Rokiem - Świętem Trzech Króli.

Edytowane przez ancymonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2023 o 15:49, ircios napisał(a):

Sam jestem ciekawy jak tobwyjdzie z tą drugą tańsza umową.  Myślę, jednak, że utrzymasz cenę.  Jest dużo czasu jeszcze.

Dodatkowa umowa na module CAM  -pakiet Extra, C+, MP. Aktualnie 25 PLN. Oferta przedłużenia to samo za 35 PLN. Odrzucona. Umowa do jutra. W razie wycofania wypowiedzenia umowa przechodzi na czas nieoznaczony w kwocie 34 PLN. Strasznie nielogiczni....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Zwracam się z zapytaniem jak obecnie wyglądają oferty bo kończy mi się umowa

Generalnie umowa jest do stycznia. W grudniu złoże wypowiedzenie

Obecnie mam:

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, Filmbox Pack, HBO Max, Viaplay

Płacę obecnie 111 zł

Czy obecne oferty są możliwe zeby cena się nie zmieniła /nie było więcej/ i utrzymanie obecnej ilości usług?

Nie będąc zachłannym czy mimo że jestem z Canal+ od wielu wielu lat mogę wołać coś dodatkowego jeszcze np Netflix 

Czy w momencie gdyby Viaplay wycofało się z polskigo rynku mogę rozwiązać umowę?

Czy można wołać umowę na rok czy już nie dają takiej? Ostatnio mialem 15 miesiecy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem taką ofertę 
 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Wzrasta mi o 2 zl

 

Chyba jest ok?

Ewentualnie HBO i Netflix za ile mogę dołożyć ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Taggin napisał(a):

Dostałem taką ofertę 
 

Extra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L

CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20)

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21)

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21)

Multiroom Standard/High Standard 12 zł/m i 20 zł/m + dysk dla Abonentów (04/23) - L

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Wzrasta mi o 2 zl

 

Chyba jest ok?

Ewentualnie HBO i Netflix za ile mogę dołożyć ? 

 

Oferta jak najbardziej w porządku. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...