Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Extra z C+

Hbo z hbo max

mistrzowska piłka

eleven

viaplay

movies fun

 

Proponowana cena 111,98

 

dodatkowo cinemax 5m free i sundance 6m free

 

Aktualnie za :

Extra z c+

c+4k

eleven

mistrzowska piłka

modul czarny ecp

mr standard

nat geo play

movies fun

series fun

Cena 101.98

 

Chyba lepiej nie będzie ale moduł trza oddać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, blaugrana18 napisał:

...Chyba lepiej nie będzie ale moduł trza oddać. 

Nic nie trzeba oddawać.  To tylko Twój wybór,  że się godzisz na takie praktyki. Możesz zostać z modułem. Chyba,że MR potrzebujesz.

Oferta super. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, ircios napisał:

. Możesz zostać z modułem. Chyba,że MR potrzebujesz.

Oferta super. 

Mam cameleon z dsi 74, moduł jako mr. Nie będę rozbijać na 2 umowy by za extra z c+ 40zł więcej płacić. Jak oddam im moduł to zostanę tylko z camelem. 

Mam jeszcze 2 umowę na conax do grudnia 2023.

Ta jest do lutego 2023. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Krzysiek11:) napisał:

Tak jak nikt nie wiedział od wczoraj zbytnio przedłużających tutaj. To też o czymś świadczy. ;)

Ja przedłużałem wczoraj, było superpremium 4k. multiroom na ultrabox 4 k, History + H2 za 132,90. Jest to samo plus viaplay i być player za tą samą cenę 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Extra z C+
Hbo z hbo max
mistrzowska piłka
eleven
viaplay
movies fun
 
Proponowana cena 111,98
 
dodatkowo cinemax 5m free i sundance 6m free
 
Aktualnie za :
Extra z c+
c+4k
eleven
mistrzowska piłka
modul czarny ecp
mr standard
nat geo play
movies fun
series fun
Cena 101.98
 
Chyba lepiej nie będzie ale moduł trza oddać. 

Moduł można mieć za 0 zł. Ewentualnie za 1 zł
Edit. Dobra nie doczytałem ze oddać a nie dodac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, blaugrana18 napisał:

.... Jak oddam im moduł to zostanę tylko z camelem. 

Mam jeszcze 2 umowę na conax do grudnia 2023.

Ta jest do lutego 2023. 

Jak długo zostaniesz z Camelem tego nie wiesz. W kazdej chwili możesz zostać obdażony nowym dekoderem z Caymanem. Nie wiem po co Ci ten szrot DSI. Mogłeś na moduł wymienić za free. 

Conax też się kończy.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+
Wybrane promocje
Extra+ z CANAL+ Sport 60 zł 1 m, 110 zł 23 m dla Abonentów (09/22) - L, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (09/22) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
mulit rum 3 dekodery razem 150 zł 

można coś taniej wynegocjować 

pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Ozzy666bez problemu. Powiedziałem wprost że TV nie oglądam poza sporadycznym włączaniem TVN24 lub od święta Planete+ bo i tak te wszystkie kanały to jedynie reklamy bez żadnych wartościowych treści. Dodałem że dekoder stoi pod TV i non stop zjada prąd a ja nie korzystam z żadnych jego funkcjonalności. Więc jedyna opcja pozostania to moduł + najniższy pakiet z TVN24.
 

@lakiman31.01.2023

Edytowane przez stonka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, piotrekj66 napisał:

obecnie extra + z canal+, eleveny, mistrzowska piłka, dekoder ultrabox z dyskiem c+4k za 109zł.

 

Czy można wyszarpać w przedłużeniu coś w stylu:

 

superpremium 4k z elevenami, mistrzowska piłka, dekoder, viaplay za max 119zł/m ? ewentualnie jaka cena?

Mam praktycznie identyczna oferte (do 02/2023), z tym ze za 113 zl.

I tez jestem ciekawy co mozna aktualnie ugrac jeszcze w tych granicach po zlozeniu wypowiedzenia... nie ukrywam, ze Viaplay to priorytet dla mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry wieczór:)

Nie zaakceptowałem umowy na wypowiedzeniu za 80 pln: extra +canal + mistrzowska piłka + viaplay + dekoder wifi premium box. Wcześniej to samo bez viaplay za 65.  Jestem na okresie nieoznaczonym, ponieważ wycyckali mnie przy wycofaniu wypowiedzenia w celu przedstawienia oferty od konsultanta, który mnie chciał zrobić w ...... i zapewniał, że Comfort to jest Optimum. Wczoraj telefon od utrzymania klienta, ja ich nazywam drugiego rzędu, ponieważ mają tzw. większą moc i potrafią zrozumieć co się do nich mówi.

Nie interesuje mnie duża ilość kanałów, ponieważ oglądam tylko ligę angielską. Próbowaliśmy zbudować coś z sensem, ponieważ podobno im na mnie zależy : ha ha ha. Więc tak: entry+canal (bez żuzla) +4k+mistrzowska piłka+viaplay+najwyższy netflix, całość za 87 PLN + ewentualnie dekoder 4 k za 5 pln : umowa na 24 m-ce. Co wy na to? Netflixa mam bezpośrednio od netfixa, ale jak wiemy cena 60 pln na 4 osoby.  Eleven mnie nie interesuje. Coś więcej niż entry to 20 pln więcej. Tak naprawdę chcę viaplay i tv kuchnia :) i ew. liga mistrzów.

ps. do tego muszę dobrać internet   upc (też na wypowiedzeniu): za 45 z upc za 300 mb/s lub też max hd + 750 mb/s + viaplay za 90 pln na 24-mce + e. liga mistrzów 15 i eleven za 5. netflix na 4 osoby po 15 pln. Disney na 2 też jest i tak się zastanawiam, po co to komu: :) internet wystarczy a reszta się znajdzie:D

Edytowane przez kakalaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Aga Alo napisał:
Witam, czy 147 za extra+, z canal+ wszystkimi, 4k ultra, HBO i max, mistrzowska pilka, BBC player, viaplay, movies fun, netflix 4k , multiroom 4k z dyskiem i szachownica- jest ok? 


Mi kilka dni temu wciskali kit, że za podobny pakiet bez MP, Viaplay, movies fun nie da rady mniej niż za 155 zł, wiec Twoja oferta jest bardzo dobra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...