Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tak z ciekawości napisałem do nich z tą magiczną ofertą za 161zł ale z HBO za 0 na kolejne 24 miesiące ale myśle że skończy się jedynie telefonem z hbo za 183 lub bez hbo za 161 no ale ciekawość zrobiła swoje ;)
@wojtmen jeśli faktycznie nie miałeś HBO za 0 i dostałeś za 0 na całą umowę to dokonałeś praktycznie niemożliwego ;D

Edytowane przez _Artek_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, CiekawskiC napisał:

@wojtmen świetna oferta. Szczerze mówiąc nie widziałem tutaj na forum lepszej( biorąc pod uwagę,że nie miałeś HBO).Gratulacje !!! @_Artek_ może spróbuj zadzwonić pod ten numer co kolega :)

Dzięki kolego ale szczerze nie wiem co to za numer, poza tym to tylko pokazuje że atrakcyjne oferty są trudne, ale są jeszcze do wyciągnięcia. Szczerze mówiąc hbo z hbo go nie bardzo mnie interesuje, bo mam 33% zniżki na niezależną subskrypcje, ale gdyby łatwiej im było dać mi hbo za 0 niż dopełnienie do netflix 4k lub multiroom za 0 to jestem w stanie taką ofertę zaakceptować. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca roku, nie miałem dotąd żadnego telefonu. Co prawda nie składałem wypowiedzenia, ale dotąd mimo to zawsze ktoś dzwonił.

W moim skromnym comfort+ podwyżka na nieoznaczonym jedynie 4 PLN, tak że alternatywa jest, co prawda bez multirooma ale jest. 

Skoro ma być podwyżka od października to może do nich jednak zadzwonię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że jak sami dzwonicie to osłabiacie swoją pozycję negocjacyjną. Ja za pierwszym razem pokłóciłem się z babką. Straszyła mnie, że zadzwoni pod koniec miesiąca. A w piątek był konkretny telefon od faceta z DUK. Wiadomo, że jest panika przed podwyżkami, ale do końca miesiąca jest jeszczę parę dni, to sami do Was zadzwonią. Nie ma co się dawać im tak łatwo.

Edytowane przez Terefere
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Moja oferta to pakiet Superpremium 4K z Viaplay za zł 0 i Canal + 4k za 10 zł co w sumie daje 141,00. Jeden dekoder dualbox 4 k za 10 i drugi multiroom. Czy da się ugrać chociaż ten Canal+ 4 k z 0 zł. Umowę mam do końca roku, wypowiedzenie wysłane. Zadzwoniłem dzisiaj ponieważ chciałem wymienić dekoder WiFi Premiumbox na dekoder 4K ale okazało się, że się nie ma takiej opcji. Jedynie przy aneksowaniu umowy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Song napisał:

Witam

Moja oferta to pakiet Superpremium 4K z Viaplay za zł 0 i Canal + 4k za 10 zł co w sumie daje 141,00. Jeden dekoder dualbox 4 k za 10 i drugi multiroom. Czy da się ugrać chociaż ten Canal+ 4 k z 0 zł. Umowę mam do końca roku, wypowiedzenie wysłane. Zadzwoniłem dzisiaj ponieważ chciałem wymienić dekoder WiFi Premiumbox na dekoder 4K ale okazało się, że się nie ma takiej opcji. Jedynie przy aneksowaniu umowy

Canal+4K jest razem z tym pakietem więc dziwne że każą ci dopłacać 10 zł do tego kanału który powinien być w cenie pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec umowy 31.10.2022 r.

18.09.2022 r. wysłane wypowiedzenie.

Teraz mam:

Superpremium+ 4K - 109.99
Mistrzowska Piłka - 0
najem 4K Ultrabox+ - 5
multiroom WifiBox+ - 10
najem dysk. - 0
suma = 124.99

 

Dzisiaj pierwszy kontakt z Krakowa po wypowiedzeniu (9 dni).

Dorzucają w tej cenie Viaplay (apka, może za jakiś czas w dekoderach 4K będzie), dodatkowo Hustler albo Cinemax na 5-6 miesiecy.

 

Coś jeszcze można zdziałać?

Może Netflix 4K za 38?

 

Pan straszy, że do końca września jeszcze utrzyma tą cenę, bo w październiku bedzię drożej.

 

 

 

Edytowane przez defender
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

otrzymałem taką ofertę:

 

Wybrane usługi: Entry z Canal+ i Netflix, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, Netflix 4K, PLAYER (bez reklam), Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje: Entry+ z CANAL+ Netflix i Player 90 zł 24 m dla Abonentów (09/22) - L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 107  zł 

 

Zastanawiałem się jeszcze nad bogatszym pakietem i dokładnie taka sama oferta z optimum to 147zł a z extra 157zł, - moje pytanie czy opcje optimum/extra są w dobrej cenie? 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Krzysiek11:)
Godzinę temu, defender napisał:

Koniec umowy 31.10.2022 r.

18.09.2022 r. wysłane wypowiedzenie.

Teraz mam:

Superpremium+ 4K - 109.99
Mistrzowska Piłka - 0
najem 4K Ultrabox+ - 5
multiroom WifiBox+ - 10
najem dysk. - 0
suma = 124.99

 

Dzisiaj pierwszy kontakt z Krakowa po wypowiedzeniu (9 dni).

Dorzucają w tej cenie Viaplay (apka, może za jakiś czas w dekoderach 4K będzie), dodatkowo Hustler albo Cinemax na 5-6 miesiecy.

 

Coś jeszcze można zdziałać?

Może Netflix 4K za 38?

 

Pan straszy, że do końca września jeszcze utrzyma tą cenę, bo w październiku bedzię drożej.

 

 

 

Oferta dobra. Netflix 4K za 38 zł to marzenie nie do zdobycia ostatnio. Z tym drożej od października to może mieć rację :)

Edytowane przez Krzysiek11:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, stanley840 napisał:

Canal+4K jest razem z tym pakietem więc dziwne że każą ci dopłacać 10 zł do tego kanału który powinien być w cenie pakietu.

 

Aktualnie mam pakiet superpremium bez canal+ 4K a chciałbym zmienić na opcję z canal+ 4K. Przy tej ofercie co zaproponowali dzisiaj zostaje wszystko tak jak dotychczas a doszedłby canal + 4K za 10 zł, viaplay za 0 zł, dekoder dualbox 4K za 10 złotych. Próbowałem extra ale wtedy viaplay z 19 złotych. Głównie interesuje mnie piłka nożna ale gdyby była dobra cena to hbo mogło by być. jednak 10 złotych za sam canal + 4K to dużo. Z drugiej strony nie wiadomo jakie będą ceny za kilkanaście dni. Podobno Comfort jest tylko do końca tego tygodnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, CiekawskiC napisał:

@_Artek_ kto jak kto ale Ty odpuszczasz negocjacje? :) Nie przystali na Twoją ofertę ? Player to 8 zł z reklamami i 13 bez.

Tak odpuszczam i czekam do października, mam nadzieje że wszyscy( w tym i ja będziemy zadowoleni z oferty jaką otrzymam w sobotę lub w poniedziałek :D jeśli chodzi o player.pl to właśnie udało mi się go wynegocjować za 50zł (pakiet bez reklam na kolejne 12 miesięcy) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.09.2022 o 14:19, stanley840 napisał:

Canal+4K jest razem z tym pakietem więc dziwne że każą ci dopłacać 10 zł do tego kanału który powinien być w cenie pakietu.

Może mu się wydaje,  że ma Superpremium 4k 🤣

W dniu 27.09.2022 o 14:36, defender napisał:

....Pan straszy, że do końca września jeszcze utrzyma tą cenę, bo w październiku bedzię drożej.

 

 

 

Nie straszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługiPakiet Superpremium+ 4K, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 4K za 114,99 zł/m oraz za 129,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 144,99  zł
dobra to oferta jest umowa do lutego 2023 jest i taka propozycja od nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Terefere napisał:

Prawda jest taka, że jak sami dzwonicie to osłabiacie swoją pozycję negocjacyjną. Ja za pierwszym razem pokłóciłem się z babką. Straszyła mnie, że zadzwoni pod koniec miesiąca. A w piątek był konkretny telefon od faceta z DUK. Wiadomo, że jest panika przed podwyżkami, ale do końca miesiąca jest jeszczę parę dni, to sami do Was zadzwonią. Nie ma co się dawać im tak łatwo.

Dzwonie sam co 2 lata i od ponad dobrych nastu lat i prawie zawsze osiągam co chce, dlatego jak jesteś cienki w gadce  to i takie dostajesz oferty. Mówisz co chcesz ,a jak nie do dziękujesz i się rozłączasz i tak do oporu .

Edytowane przez Buziaczek1982
błąd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...