Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Za 1,5 miesiąca rozpoczyna się jeszcze dłuższa przerwa od klubowej "kopanej" (z powodu Mundialu w Katarze), więc za dużo sezonu Premier League nie przegapi się. Jak ktoś "uwielbia" umowy długoterminowe, to tym bardziej warto poczekać na ofertę świąteczną.

 

No i przy okazji do tego czasu wyjaśni się, czy Ci "wielcy gracze" uzyskają prawne pozwolenie na możliwość dźwigania cen w trakcie trwania umowy (bez możliwości jej rozwiązania przez klienta). A jeśli TAK, to na jakich zasadach to się będzie odbywało.

Edytowane przez grreg2084
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko od siebie dodam:

 

1. umowa:

Extra+ z CANAL+ (w tym 4K)

HBO z HBO MAX

Movies Fun

BBC Player

Mistrzowska Piłka

dekoder 4K z dyskiem

Multiroom Standard 

Razem 79,99zł na 24 miesiące

Umowa zawierana jeszcze przed wejściem Viaplay do oferty. Udałoby się pewnie dodać go za 0zł, bo były takie osoby tutaj, ale trudno - już nie chce mi się bawić w odstąpienia od umowy itd. Tym bardziej, że z oferty Viaplay interesują mnie tylko mecze polskich drużyn w europejskich pucharach. 

 

2. umowa:

Optimum+ z CANAL+ (w tym 4K)

Mistrzowska Piłka

dekoder 4K z dyskiem

Razem 49,98zł na 24 miesiące.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, k05 napisał:

Ja tylko od siebie dodam:

 

1. umowa:

Extra+ z CANAL+ (w tym 4K)

HBO z HBO MAX

Movies Fun

BBC Player

Mistrzowska Piłka

dekoder 4K z dyskiem

Multiroom Standard 

Razem 79,99zł na 24 miesiące

Umowa zawierana jeszcze przed wejściem Viaplay do oferty. Udałoby się pewnie dodać go za 0zł, bo były takie osoby tutaj, ale trudno - już nie chce mi się bawić w odstąpienia od umowy itd. Tym bardziej, że z oferty Viaplay interesują mnie tylko mecze polskich drużyn w europejskich pucharach.....

Nie dostałbyś VP za 0 w tej cenie. Może jakbyś miał 11 jeszcze, to może.

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.09.2022 o 20:03, scriptorignotus napisał:

Umowa przedłużona, może komuś pomoże:

Dotychczas umowa po cyfrze z cameleonami extra+c+HBO+mp+Multiroom 79,9

 

Nowa umowa 79,9 +5zl za nowy dekoder 4k bez dysku,a w tym:

 

Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, BBC Player, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max, MISTRZOWSKA PIŁKA, MOVIES Fun, MULTIROOM STANDARD, Viaplay, NAJEM PVR

 

Wybrane promocje: Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, BBC Player 0zł/m dla Abonentów (06/22), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22)

@ircios tu powyżej oferta prawie identyczna jak moja, więc chyba da się i bez Elevenów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, andi_1980 napisał:

Jak ktoś nie chce podpisywać umowy wtedy siedzi się na nieokreślonym i w każdej chwili można się rozstać. Wiadomo jest 5 zł drożej ale za luksus się płaci :)

U mnie jest drożej o ok. 23 zł. 👍🙃(na nieokreślonym)

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W prognozie płatności w ICA za styczeń 2023 jest taka kwota.

 

Gdyby podwyżka była na nieokreślonym 5 zł, nie zastanawiałbym się nad ewentualnym aneksem.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie obecna opłata to  54.89 zł a na niekreślonym 108.89 zł😂 Ale nie zwracam na to nawet uwagi bo najbardziej wiarygodna prognoza jest w strefie abonenta w ostatnich miesiącach umowy. Chyba że ostatnio się coś zmieniło i na niokreślonym liczą za opcje dodatkowe czy dekoder. Ja nawet na to nie zwracałem  uwagi w warunkach opcji bo mam za dużo do końca umowy. U Ciebie może za podstawę policzyli te ok 3 zeta i za C+4K 20 zeta. Ale wcześniej tak nie było w umowach bo dość długo jechałem na bezterminówce i też miałem składaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś rozmawiałem z DUK dostałem taką ofertę oraz została zakceptowana co o niej myślicie ?

 

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, MISTRZOWSKA PIŁKA, Viaplay, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Viaplay 0 zł/m dla Abonentów (09/22), Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 114,99  zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, czerstwy napisał:

U mnie obecna opłata to  54.89 zł a na niekreślonym 108.89 zł😂 Ale nie zwracam na to nawet uwagi bo najbardziej wiarygodna prognoza jest w strefie abonenta w ostatnich miesiącach umowy. Chyba że ostatnio się coś zmieniło i na niokreślonym liczą za opcje dodatkowe czy dekoder. Ja nawet na to nie zwracałem  uwagi w warunkach opcji bo mam za dużo do końca umowy. U Ciebie może za podstawę policzyli te ok 3 zeta i za C+4K 20 zeta. Ale wcześniej tak nie było w umowach bo dość długo jechałem na bezterminówce i też miałem składaka.

Właśnie za dekoder czy moduł zaczęli sobie liczyć przy przedłużaniu umowy, a na nieokreślonym nie ma tego, stąd po doliczeniu 10 za moduł robi się między ofertami kilka zł różnicy. Ale niech się martwi Canal+ to im powinno zależeć żebym podpisał zobowiązanie na dwa lata bo dla mnie sytuacja na nieokreślonym w dzisiejszych niepewnych czasach jest nawet na rękę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...