Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zależy jak bardzo rozwinie się  "serwis".

Nikt nie powiedział, że nie będzie jakieś opcji typu premium jak np. premierowe odcinkj, nowe seriale, dokumenty, czy nawet jakość UHD.

Zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Dotychczas miałem umowę na rok, która w lipcu się kończy:

 

Extra z C+, MP, Eleven, C+ 4K, mediabox za 69zl

 

Oferują to samo za 82, bo podobno nie ma opcji wzięcia Elevenow za friko. Co można ugrać? Zależałoby mi na tym samym co teraz mam, ewentualnie z wymianą na dekoder 4K.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra propozycja?

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostało mi 6 miesięcy do końca umowy, wypowiedzenie już złożyłem, ciekawe kiedy zaczną dzwonić.:D
Trochę mi. się śpieszy bo chciałbym wyciągnąć od nich ten canal+ za 19,99 i dorzucić do tego netflix za 38zł z dopełnieniem do 4k na cały okres umowy za 0
Obecnie wygląda to tak
Optimum+24,99+dopełnienie do ekstra(10zł)
Canal+ 25zł
C+4k 0
Mistrzowska piłka 0
Netflix 4k( 38zł+ dopełnienie do 4k za 0 na 6 miesięcy
ultrabox 4k główny 0zł
Multiroom 10zł
ultrabox bez dysku (multiroom) 5zł 
i to wszystko w umowie na 12 miesięcy 
Jeśli dostanę c+ i c+4k za 19,99 i netflix 4k za 38 na cały okres umowy to podpisze z nimi nawet 24 miesięczny aneks ale może być ciężko ;D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem. że negocjacje z nimi będą długie dlatego dałem im na to pół roku ;D, chciałbym po prostu uniknąć tej dopłaty za dopełnienie do 4k czyli tak jak piszesz musiałbym kliknąć taki aneks na 2 miesiące przed końcem obecnej umowy, ale z doświadczenia wiem że to wszystko zależy od:
1. Złożonego wypowiedzenia 
2. wylosowania dobrego konsultanta 
i dopiero na końcu ilości miesięcy do końca umowy :D  

Jeśli nie uda mi się tego wynegocjować przejdę na czas nieokreślony zrezygnuje z pakietów dodatkowych i będę negocjował z nimi dodatki jako opcje do umowy ;D coś wymyśle czasu jest jeszcze sporo a po stracie ligi angielskiej nawet przejście do konkurencji już by tak nie bolało :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, _Artek_ napisał:

Zostało mi 6 miesięcy do końca umowy, wypowiedzenie już złożyłem, ciekawe kiedy zaczną dzwonić.:D
Trochę mi. się śpieszy bo chciałbym wyciągnąć od nich ten canal+ za 19,99 i dorzucić do tego netflix za 38zł z dopełnieniem do 4k na cały okres umowy za 0
Obecnie wygląda to tak
Optimum+24,99+dopełnienie do ekstra(10zł)
Canal+ 25zł
C+4k 0
Mistrzowska piłka 0
Netflix 4k( 38zł+ dopełnienie do 4k za 0 na 6 miesięcy
ultrabox 4k główny 0zł
Multiroom 10zł
ultrabox bez dysku (multiroom) 5zł 
i to wszystko w umowie na 12 miesięcy 
Jeśli dostanę c+ i c+4k za 19,99 i netflix 4k za 38 na cały okres umowy to podpisze z nimi nawet 24 miesięczny aneks ale może być ciężko ;D

 

Ja mam nowy pakiet Entry+ za 9,9 zł

Paczka C+ w tym C+4K za 19,99.

Tyle mógłbym płacić przez kolejny rok.

Chyba, że za 5zł coś ciekawego dorzucą.

Jestem też ciekawy ceny za BBC Player..

Netflix w cenie jak @_Artek_ napisał też mile widziany.

Umowę mam do końca roku.

Wypowiedzenie złożę w październiku/ listopadzie.

Interesuje mnie tylko umowa na 12 m-cy.

Za półtora roku będą negocjował też  ofertę z UPC. 😉

 

Pewnie będą dzwonić wcześniej- rok temu zaczęli się przypominać  gdzieś w sierpniu i straszyli, że taniej nie będzie.  :-D

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem wtedy chętny dopłacić 5 zł. Był proponowany jakiś droższy pakiet.

Na 12 miesięcy tylko ta oferta,  którą przyjąłem 

Jedynie co " straciłem" przez to: dostęp do Muzeum 4K, bo całą resztę mam w UPC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, qnik napisał:

Dobra propozycja?

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

C+19,99. Aktywacja MR za 0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lakiman napisał:

Jestem też ciekawy ceny za BBC Player..

Cena i dostępność BBC Player w pakietach będą znane najprawdopodobniej dopiero na przełomie lipca/sierpniu. Do końca sierpnia br BBC Player jest dostępny promocyjnie dla wszystkich. Takie info przekazują konsultanci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@qnik Posiadasz już Multiroom na umowie, czy nie i dopiero go dobierasz? Bo jak posiadasz już Multiroom, to wtedy nie dotyczy Cię opłata aktywacyjna. Wtedy kwota miesięczna abonamentu 34,99 zł/m się zgadza, bo 24,99 zł/m za pakiet Optimum+ i 10 zł/m za Multiroom. Natomiast w przypadku jakbyś dobierał Multiroom, to wtedy ta opłata aktywacyjna by Cię dotyczyła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mpoesp napisał:

Cześć,

 

Dotychczas miałem umowę na rok, która w lipcu się kończy:

 

Extra z C+, MP, Eleven, C+ 4K, mediabox za 69zl

 

Oferują to samo za 82, bo podobno nie ma opcji wzięcia Elevenow za friko. Co można ugrać? Zależałoby mi na tym samym co teraz mam, ewentualnie z wymianą na dekoder 4K.

 

Pomóżcie proszę. Spodziewam się dziś telefonu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@mpoesp Masz złożoną rezygnację? Jeśli tak, to nadal walcz i negocjuj o odtworzenie w całości obecnej oferty i w końcu powinno się udać. Proś ewentualnie konsultanta, aby podszedł do swojego przełożonego celem konsultanci odtworzenia Ci oferty. Mów, że interesuje Cię tylko odtworzenie obecnej oferty. Tak w ogóle jakim cudem masz w ofercie kanał CANAL+ 4K Ultra HD przy dekoderze mediaBox+, który jest tylko dekoderem HD?

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.05.2022 o 21:48, PawelTSW napisał:

Nie, dwie umowy musisz podpisać, z czego druga na atrakcyjnych warunkach 

Dziwne. Ale przy próbie przedłużenia przez portal abonenta można przedłużyć jako jedną umowę. Problem w tym że wtedy dolicza się opłata 10zł za multiroom na dwóch modułach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lukx95 napisał:

@mpoesp Masz złożoną rezygnację? Jeśli tak, to nadal walcz i negocjuj o odtworzenie w całości obecnej oferty i w końcu powinno się udać. Proś ewentualnie konsultanta, aby podszedł do swojego przełożonego celem konsultanci odtworzenia Ci oferty. Mów, że interesuje Cię tylko odtworzenie obecnej oferty. Tak w ogóle jakim cudem masz w ofercie kanał CANAL+ 4K Ultra HD przy dekoderze mediaBox+, który jest tylko dekoderem HD?

Czyli jak rozumiem jest szansa na to samo w tej samej cenie?

 

C+4K dostałem za 0, miałem wymienić dekoder na ultraboxa 4k, za 5 zł miesięcznie, czego nie zrobiłem, bo w sumie nie było potrzeby i c+4k został 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, mpoesp napisał:

Czyli jak rozumiem jest szansa na to samo w tej samej cenie?

 

C+4K dostałem za 0, miałem wymienić dekoder na ultraboxa 4k, za 5 zł miesięcznie, czego nie zrobiłem, bo w sumie nie było potrzeby i c+4k został 

Czyli masz tak jak w opisie Pace z Camelem i C+4K na umowie bo nie wymieniłeś sprzętu na box 4K? Zawsze to może być sposób na to by posiadać C+4K przynajmniej w wersji mobilnej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...