Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Takie pytanie ,mam 2 Cameleony ,umowa koniec czerwca ,wypowiedzenie wysłane. 

 

Teraz chcę 2 umowy czy jest różnica w cenie jak na jednej chce Optimum, C+ 4k, MP a na drugiej samo Optimum? Czy taniej na pierwszej samo Optimum a na drugiej to co wyżej w pierwszej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Tym razem miałem rezygnować definitywnie ale naszły mnie wątpliwości czy pomimo rzadkiego oglądania nie zostawić sobie jakiegoś niedrogiego pakietu.

Moja obecna oferta to: Comfort+ za 39,99 zł + HBO i HBO Max za 20 zł oraz wynajem dekodera 4K ULTRABOX+ z dyskiem za 5zł. W sumie 64,99 zł

Czy jest szansa ugrać pakiet Optimum+ z tym samym dekoderem za 25 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy przy likwidacji niezależnego MR i  zawarcia  dodatkowej niezależnej umowy na specjalnych warunkach w ramach promocji MultiHouse  z pakietem Extra+ z CANAL+ i Mistrzowską Piłką za 35 zł/m.  Do tej dodatkowej umowy specjalnej mogę dobrać  Multiroom  po wifi? Czy tylko do głównej umowy?

Edytowane przez eryk555
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zgodziłem się na:

 

Wybrane usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CINEMAX, Filmbox Pack, HBO Max, HISTORY HD, MOVIES Fun, Najem Moduł CAM ECP 10zł

 

Wybrane promocje

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Cinemax 8 zł/m dla Abonentów (04/20), Filmbox Pack 5 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Najem moduł CAM w cenie 1 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Czas trwania umowy 24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 95,98  zł

 

Nie wiem, czy zostawiać, czy wycofywać się w ciągu 14 dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zatem chyba zostanę przy tym. To ta sama konfiguracja, którą miałem przez ostatnie dwa lata, dodali mi tylko HISTORY HD. No i moduł musiałem zmienić po zakupie nowego telewizora, bo stary, jeszcze z TNK, odmówił współpracy. Bałem się, że z modułu nie będzie już można korzystać, ale zostawili. Chciałem wydębić Canal+ 4K, ale chciał za to 10 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Ozzy666 napisał:

Od razu po przedłużeniu wchodzi w życie nowa umowa i płacisz tyle na ile się zgodziłeś. Tylko miesiące się nie anulują i masz 24 miesiące+ te ze starej umowy które Ci pozostały. 

Bardzo ciekawe bo ja przy ostatnich przedłużeniach mogłem sobie wybrać termin wejścia nowej oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 umowa

 

Optimum 24,99

C+ 4k 19,99

MP ???

Ultrabox z dyskiem ???

 

2 umowa

 

Optimum ???

Ultrabox bez dysku ???

 

Jakie kwoty przy znakach zapytania można ugrać?  Umowę mam do końca czerwca. Dzieki

 

Edytowane przez Banan79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam obecnie posiadam pakiet Extra + z Canal + (13x) 79,99 mistrzowska pilka 0 zl, filmbox 5 zl multiroom 10 zl wynajem dekodera (wifipremium box) 5 zl co daje lacznie 99,99 zl umowa konczy sie 31.07.2022 wypowiedzenie zlozone.  Co mozna ugrac zostajac przy tym samym pakiecie

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się dzisiaj udało przedłużyć umowę na 24 miesiące na Superpremium 4K + Mistrzowska Piłka za 109,99 zł. Pani zdjęła mi opłaty z dzierżawy dekodera i najmu 1 TB dysku do UltraBox+ 4K (wersja JADA). Także miesięcznie wyjdzie mi do zapłaty 109,99 zł. Z Superpremium 4K wypadają kolekcje Fox Play i Nat Geo Play. Kolekcje mają zostać zlikwidowane. Póki co brak też informacji na jakiej zasadzie będzie świadczona usługa BBC Player po zakończeniu promocji, tj. 31/08/2022. 

Edytowane przez Bloo411
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowi abonenci przy droższych pakietach-pewnie tak..

Jeśli kolekcja już nie będzie taka skromna nigdy nic nie wiadomo.

W kwestii przypomnienia History, Sundance, tutaj też łudzono się, że dodatkowej opłaty nie będzie po okresie promocyjnym.

*W dotychczasowych aneksach pewnie nie ma wzmianki, że BBC Player będzie w ramach umowy.

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lakiman,ale History i Sundance, to kanały TV, a nie kolekcje VOD. Te kanały od wejścia do oferty Canal+ (wcześniej nc+) są jako opcje dodatkowe. BBC Player póki co zawiera materiały, które emitowane są obecnie, lub chwile temu były emitowane na kanałach linearnych BBC, tj BBC Earth, BBC Lifestyle, BBC Brit, BBC First.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...