Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, PawelTSW napisał:

Wymiana dekoderów obowiązkowo żeby przedłużyć umowę. 

Paczka c+ za 19,90 

Ok ale te dekodery nadal będą działać niezależnie? na tym mi zależy

Czyli najtaniej wyszłoby wtedy około 45z?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzysiek11:) napisał:

Nie będą działać już niezależnie, muszą być w jednej sieci.

 

Drugą umowę? Jak to się wtedy kształtuje cenowo?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Han92 napisał:

Cześć umowę mam od 03.12.2011  kończy się 31.10.2022. Obecnie mam pakiet Optimum+ za 24,99 do tego multiroom na dwie karty (cameleon) za ) 0zł 

WIFI BOX+ / SAGEMCOM DSIW74 oraz BOX+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR) jedynie co chciałbym osiągnąć to dobrać do tego paczkę Canal+ ewentualnie zejść niżej z Optimum+ i mieć paczkę C+ na co mogę liczyć i za ile? wypowiedzenie jeszcze nie złożone, zrobię to na dniach

Pozdrawiam

Dostaniesz propozycję MR sieci z wymianą sprzętu. MR za 0. Rezygnacja z obecnego MR I pozostanie z jednym dekoderem i kartą co obecnie masz. Lub 2 umowy.

Temat często i gęsto omawiany tu w temacie. 

Masz jeszcze ponad 5 miesięcy. Masz czas, aby jeszcze nacieszyć się MR niezależnym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!
Umowa kończy się 31 lipca 2022 roku, wypowiedzenie będzie wysłane na dniach. Obecnie posiadam:

Pakiet Extra+ z CANAL+, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, MULTIROOM STANDARD (na kartach Cameleona), Nat Geo Play, NAJEM HD, Najem PVR za 79,99 zł

Teraz pytanie: czy udałoby się coś ugrać w postaci dodatkowych pakietów sportowych (Mistrzowska Piłka, Eleven) kosztem usunięcia CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, Nat Geo Play, ew. Multiroomu (rodzice mieszkają już sami, nie mają potrzeby posiadania dodatkowych TV, ja zaś korzystam z Canal+ Online) w tej samej lub zbliżonej cenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Dziś konsultant dzwonił i zaproponował coś takiego:

umowa nr 1:

- extra+  , 11xC+, dwa polsaty sport (nie wiem czy to mistrzowska piłka czy coś innego), dekoder wifipremium box za 0zł, ta umowa za 35 zł

umowa nr 2:

- extra +, C+ (tylko nie wiem ile C+ bo obecnie mam 6C+ i z tego co mówiła że pakiet taki jak mam obecnie), dekoder 4K za 0zł, ta umowa za 69,99 zł

 

To tak krótko bo mnie zaskoczyli i nie miałem jak dokładnie zapisać ich propozycji.

Obecnie mam pakiet extra+ 6C+, 2 x cameleon  i za to płacę 69,99 zł.

Korci mnie ta ich propozycja zwłaszcza ze nie są dwa oddzielne dekodery bez żadnych multiromów po kablu lub wifi.

 

Czy których z użytkowników dostał podobną ofertę? Czy te 105 zł to jest za takie coś za dużo czy można ewentualnie coś wynegocjować? Ktoś coś może się wypowiedzieć? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Dzisiaj zaakceptowałem taką ofertę:

Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max,
MULTIROOM STANDARD, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wszystko za cenę 69,99 zł

HBO, HBO Max na ponad 5 mc.

Wcześniej płaciłem 75 zł bez HBO, CANAL+4K ULTRA HD, HBO Max wraz z opłatą za dekoder 4k.

Co sądzicie o w/w ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ircios napisał:

Dostaniesz propozycję MR sieci z wymianą sprzętu. MR za 0. Rezygnacja z obecnego MR I pozostanie z jednym dekoderem i kartą co obecnie masz. Lub 2 umowy.

Temat często i gęsto omawiany tu w temacie. 

Masz jeszcze ponad 5 miesięcy. Masz czas, aby jeszcze nacieszyć się MR niezależnym. 

Zadzwonilem po rozmawiałem z Panem. 

Zaproponował umowę nr 1 to co mam czyli optimum+ za 24,99 tu zostaje obecny dekoder wifibox+

Umowa numer 2 extra+ paczka canal+ za 34,99  i dekoder ultra box 4K 

Co sądzicie o tej ofercie da się coś jeszcze wycisnąć? Można w tych pieniądzach dołożyć np mistrzowską piłkę? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ircios napisał:

Dostaniesz propozycję MR sieci z wymianą sprzętu. MR za 0

Mam obecnie dwa kameleony, dekoder sagemcom i pace. Rozumiem że takiego układu nie da się utrzymać. Umowa tania, bo w tej chwili płacę 14,99 ca comfort. 

Interesuje mnie utrzymanie pakietu i multiroom. Nie mam jak poprowadzić go po kablu, wchodzi w rachubę po wifi. Jakie dekodery będą proponować w takim układzie? Czy mogę liczyć na dzierżawę bez opłat? Da się utrzymać MR za free przy comforcie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Han92 napisał:

a jeszcze pytanie o wypowiedzenie umowy, można to zrobić on-line? bo ostatnio to robiłem jakoś przez pocztę

Wczoraj wysłałem wypowiedzenie przez strefę Canal+ i po kilku godzinach dostałem e-mail z potwierdzenia otrzymania rezygnacji z umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, maciejuss napisał:

Nie mam jak poprowadzić go po kablu, wchodzi w rachubę po wifi. Jakie dekodery będą proponować w takim układzie? Czy mogę liczyć na dzierżawę bez opłat? Da się utrzymać MR za free przy comforcie?

Najlepiej jako główny dekoder 4k. Dodatkowy to do wyboru, Wifibox, Wifipremiumbox i 4k.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, losiumen napisał:

Dzień dobry. 

Dziś konsultant dzwonił i zaproponował coś takiego:

umowa nr 1:

- extra+  , 11xC+, dwa polsaty sport (nie wiem czy to mistrzowska piłka czy coś innego), dekoder wifipremium box za 0zł, ta umowa za 35 zł

umowa nr 2:

- extra +, C+ (tylko nie wiem ile C+ bo obecnie mam 6C+ i z tego co mówiła że pakiet taki jak mam obecnie), dekoder 4K za 0zł, ta umowa za 69,99 zł

 

To tak krótko bo mnie zaskoczyli i nie miałem jak dokładnie zapisać ich propozycji.

Obecnie mam pakiet extra+ 6C+, 2 x cameleon  i za to płacę 69,99 zł.

Korci mnie ta ich propozycja zwłaszcza ze nie są dwa oddzielne dekodery bez żadnych multiromów po kablu lub wifi.

 

Czy których z użytkowników dostał podobną ofertę? Czy te 105 zł to jest za takie coś za dużo czy można ewentualnie coś wynegocjować? Ktoś coś może się wypowiedzieć? 

 

 

Witam. Ktoś coś się wypowie na mój temat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@leszek1976taniej nie będzie. A może być drożej :P

 

Tak na poważnie lepiej zerknąć na Canal+ online. Tam za 54zł dostaniesz Canal+, HBO, Polsat Sport Premium i dodatkowo jeszcze Eleveny.

A

może uda się coś taniej. Np Canal+ gdzieś widziałem przez 3 miesiące chyba za 20zł. I jest to oczywiście bez zobowiązania. Rezygnujesz kiedy chcesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...