Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ircios napisał:

Bardzo wielu otrzymuje takie oferty z drugą umową. Praktycznie nie ma dnia,  aby nie było pisane o tym tutaj. 

Druga umowa za 35 to pakiet E+ z C+ i Eleven

Nastał koniec z niezależnym MR. Codziennie sukcesywnie jest coraz to mniej abonentów z tą usługą.

Od kiedy do drugiej umowy za 35zl dają eleven? Do tej pory był pakiet Extra+ canal+ i mistrzowska piłka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeczytałem ostatnich kilka stron wątku i w głowie zrobił się mętlik.

Jeszcze mam trochę czasu, umowa do końca roku, ale pewnie 1 lipca będzie pierwszy kontakt.

Mam:

Comfort+, dwa dekodery z dwoma kartami, 14,99 miesięcznie.

Interesuje mnie status quo, żadnej piłki, żadnych dodatkowych kanałów.

Za ile mogę mieć ten pakiet?

No i jak to wygląda kwestia multiroomu? Po wi-fi?

Będę zobowiązany za opinie osób śledzących forum.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Szanowne Grono Forumowiczów

 

Mam krótkie pytanie: Czy jest możliwość przedłużenia umowy biorąc multiroom po wifi i jednocześnie podpisując drugą umowę za 35 czyli pakiet Extra z C+?

 

Obecnie posiadam pakiet Superpremium+4K plus MP, H1, H2 oraz multiroom po cameleonach za 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, rambit napisał:

Czy jest możliwość przedłużenia umowy biorąc multiroom po wifi i jednocześnie podpisując drugą umowę za 35 czyli pakiet Extra z C+?

Tak, multiroom można dobrać. 

 

24 minuty temu, maciejuss napisał:

czy wtedy muszę zdać kartę i jeden dekoder?

Tak, zdajesz kartę i dekoder i dostajesz nowy sprzęt. Chyba, że zostawisz sobie główny na nieokreślonym, wtedy go nie oddajesz. Zostaje dalej z tobą. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, PawelTSW napisał:

zostawisz sobie główny na nieokreślonym, wtedy go nie oddajesz.

Zostaję na nieokreślonym.

1 zdaję jedną kartę i jeden dekoder

2 zostawiam jedną kartę i jeden dekoder- tak?

 

Czy w przypadku gdy dokupię na wolnym rynku dekoder (np taki  https://www.olx.pl/d/oferta/dekoder-nc-sprzedam-CID99-IDNX4RO.html) to będzie on działał z moją kartą? Po prostu zastanawiam się czy będę mógł używać tej samej karty w dwóch dekoderach (w zależności od potrzeby)?

No i ostatnia kwestia: ile kosztuje comfort+ na nieokreślonym?

 

Edytowane przez maciejuss
dodano link
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, maciejuss napisał:

1 zdaję jedną kartę i jeden dekoder

2 zostawiam jedną kartę i jeden dekoder- tak?

tak

 

3 minuty temu, maciejuss napisał:

ile kosztuje comfort+ na nieokreślonym?

sprawdź w prognozie płatności

 

3 minuty temu, maciejuss napisał:

to będzie on działał z moją kartą?

teoretycznie tak - jeśli masz kartę cameleon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie mam Extra+ z Canal+ 8x, plus Eleveny, Polsat Sport Premium, pakiet 4k + dekoder 4k i dysk w cenie 105 zł. Umowa konczy się 31.08. Pierwsze jakies wstępne rozmowy odbyłem z konsultantem, argumentowałem utratą praw do premier league oraz f1 przez eleven z koncem sezonu, ale propozycje jakie otrzymywałem są mało interesujące, opłata miesięczna na poziomie 140 zł przy pakiecie Vip+, a do tego umowa na 24 miesiące. Na tych warunkach na pewno jej nie przedłużę tym bardziej że platforma traci uprawnienia do 2 kluczowych jak dla mnie pozycji związanych ze sportem. Proszę o podpowiedż czego mogę realnie się spodziewać aby zachować pakiet który posiadam, ewentualnie zejść niżej z opłatą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E+ 44,99-49,99, C+ z C+ 4k 19,99, Eleven 11,90, MP od zera do 30.

Jest maj. Umowa kończy Ci się za ponad ćwierć roku. Na tym etapie w 99% nie dostaniesz nic ciekawego. Najszybciej w sierpniu.

Oczywiście z wypowiedzeniem najlepiej. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowę mam do 31.05, wypowiedzenie wysłane.

 

Oferta z DUK - to samo za 5 zł mniej. Da się coś jeszcze z tego urwać? Zastanawiam się czy jest może jakaś dodatkowa opcja (oprócz Canal+ online), aby dobrać dodatkowy dekoder, z którego mógłbym korzystać poza domem (w jakiej cenie)?

 

f5d9ab62f878a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, dam1934 napisał:

czy jest może jakaś dodatkowa opcja (oprócz Canal+ online), aby dobrać dodatkowy dekoder, z którego mógłbym korzystać poza domem (w jakiej cenie)?

Multiroom masz za 10 zł i możesz sobie zabrać poza dom na dzień czy dwa ;) a nawet 7 :)

Z ceny nie zejdziesz. Chyba, że może jak składaka weźmiesz ze swoimi opcjami dodatkowymi. 

Edytowane przez PawelTSW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do 30.06.2022 wypowiedzenia złożone w lutym, wczoraj przedłużona umowa na 15 miesięcy:

Extra+

Canal+

HBO

HBO MAX

Ultrabox+ 4K + dysk

MR Ultrabox+ 4K

razem 99.80zł wcześniej 125 zł

mnie pasuje, co o tej ofercie sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Sytuacja wygląda następująco: umowa do końca lipca, jeszcze nie wypowiedziana. Extra+, C+ (6), Eleven, MP, Filmbox, History HD, H2, MR (były dwa cameleony, ale jedna karta się zużyła i wymieniono w zeszłym roku na caymana i wifipremium box za 5 zł/m, drugi cameleon w moim Vu+ 4K. wszystko w jednym budynku, parter + piętro. W strefie abonenta figuruje to jako multiroom standard.)
Oto, co mnie interesuje: Extra+ C+ (niekoniecznie wszystkie, opcjonalnie 4K), Eleven, MP, History, H2. Multiroom - chcę pozostać przy caymanie i cameleonie. Liczę, że skoro jestem z nimi 25+ lat, jeszcze od czasów analogu, to przymkną oko. Wielkich nadziei sobie nie robię, choć ktoś na forum pisał, że mu zostawili cama.
Konsultant już dzwonił, proponował dwie umowy za 120 zł. Nie do przyjęcia. Czy ma sens wysyłanie moich oczekiwań przez ICA?
Czy dam radę wycisnąć to za około 8 dych? (E+ 44,99, C+ z 4k 19,99, Eleven 11,90, MP 0, History + H2 0, MR 0, nawet z koniecznością rezygnacji z cameleona, chociaż będę się opierał do końca. Wolę własną listę kanałów i możliwość podłączenia modułu CI+, np. Fransat albo Tivusat, a jak rozumiem tuner C+ nie ma gniazda CI+). Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wypowiedzenie umowy jeszcze nie zostało wysłane; umowę mam ważną do 31.07.2022 roku. W aktualnej ofercie mam Pakiet Superpremium+ za 99,99 zł + dodatkowo Eleveny za 11,90 zł + paczkę Filmbox za 0,00 zł oraz 2 dekodery Sagemcom (z opcją niezależnego Multiroom) z 2 kartami Cameleon. Konsultant z ICA zaproponował mi 2 umowy, tj. I-szą umowę na 99,99 zł +11,90 zł (Eleveny) + Filmbox za 5,00 zł oraz  wymianę dekodera głównego na 4K z opcją najmu 3,00 zł/m-c. Natomiast II-gą umowę zaproponowano mi za 35,00 złotych (w tym niezależny Multiroom) oraz bezpłatną wymianę dekodera pobocznego. Całość opłat wynosiłaby 149,89 złotych. Czy mam realną szansę obniżyć w/w opłatę, a przede wszystkim za najem dekodera głównego 4K do 0,00 złotych oraz opłatę za Filmbox do 0,00 złotych? Być może można zawalczyć o obniżkę innych opłat? Co sądzicie o moim oczekiwaniu, tj. czy jest jakaś szansa?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mako napisał:

 

mnie pasuje, co o tej ofercie sądzicie?

można byłoby urwać z 10 zł w składaku, mogliby dorzucić jeszcze MP

Godzinę temu, kajagogoo napisał:

Konsultant już dzwonił, proponował dwie umowy za 120 zł. Nie do przyjęcia.

nikt ci nie każe brać 2 umów, możesz mieć multiroom w sieci lan

 

Godzinę temu, kajagogoo napisał:

Czy dam radę wycisnąć to za około 8 dych? (E+ 44,99, C+ z 4k 19,99, Eleven 11,90, MP 0, History + H2 0, MR 0, nawet z koniecznością rezygnacji z cameleona

ten składak jest wg mnie ok, ale nie wiem co z history. MR jak miałeś za 0 to zostanie za 0. Jeśli główna karta to cameleon to ci zostawią, gorzej jeśli to karta od multiroom.

 

37 minut temu, uranet napisał:

Natomiast II-gą umowę zaproponowano mi za 35,00 złotych (w tym niezależny Multiroom) oraz bezpłatną wymianę dekodera pobocznego.

po co ci druga umowa ?? jaki niezależny multiroom?? za 35 zł masz drugą umowę i dobierając do niego multiroom, płacisz +10

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...