Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Krzysiek11:)

Pytanie, czy taka oferta jest nadal dostępna. Optimum+ w cenie 24.99 zł może i jest dostępny, ale ciężko go zdobyć. Dopełnienie do Extra+ za 10 zł przy tym pakiecie już od dawna również graniczy z cudem. Mistrzowska Piłka nie jest dostępna za 0 zł przy pakiecie CANAL+ za 19.90 zł/m. Minimum 5 zł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musialem uzywac roznych kombinacji zeby otrzymac to co chce. Wczesniej Mialem Extra z C+ (2 live), HBO, Nat Geo Play, Fox Play dekoder 4k z dyskiem za 69.99

Po dosc dlugiej walce otrzymalem Nowy Comfort z Nat Geo Play i Fox Play za 24.99, HBO za 20, dekoder 4k z dyskiem zostal za 0, do tego multiroom z Wifibox za 0, C+ na 3 miesiace za 0 i Man Pack na miesiac za 0 - Calosc wychodzi 44.99zl. Chcialem Pakiet Optimum ale nie chcieli dac nawet za 29.99 a tyle bylem sklonny za niego zaplacic wiec zostalo przy Comfort za 24.99.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Dobrzy Ludzie:)

 

Dotychczas Extra,C+,Cinemax,Eleveny, Mlstrzowska Piłka, dekoder 4k + zwykły w Multiroom kwota 112zl/mies. 

 

Umowa do końca lipca, jeszcze nie wypowiedziana. 

Aktualna propozycja:

Extra, C+, Cinemax 0zl 6m potem 10, Mistrzowska Piłka, Netflix, HBO,HBO max, dekoder 4k + zwykły w Multiroom kwota 134/mies. Eleveny nie da się dołożyć gratis, jeśli bym wziął, to plus jeszcze 11zł/mies.

 

Dzwoniłem do DUK na dawny numer krakowski ale już chyba nie istnieje. 

 

Poradzicie czy ta oferta ma sens, czy powalczyć jeszcze. Na wyższym pakiecie wychodzi duzzżo więcej.

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, ircios napisał:

Jak Netflix nie jest 4k

 

Nie jest. Netflix na 2 urządzenia.

 

To co ewentualnie można sensownie wziąć z tego? Ja już się gubię powoli. Interesuje mnie też Man Pack za 5zl ale nie chcą dać i Filmboxy. Ten numer krakowski jednak działa ?

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Moja umowa jest jeszcze ważna do końca roku...mam dekoder 4K z dyskiem...niestety tak sie stało że nie moge mieć już sygnału sat (skomplikowana sprawa ale tez definitywna )

Z tego co widze jedyne rozwiązanie to dekoder CANAL+ Box i internet... od razu powiem że nie mam telewizora z android :)

I teraz pytanie...taki dekoder to musze niestety sam kupić czy też jest jakąś opcja wymiany dekodera który teraz mam (płace 10zł/m ) w canal plus na CANAL+ Box ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Pawel6666 napisał:

Witam 

Posiadam pakiet Optimum za 25 zl,  netfix z canal + za 48 zl,  canal + 4k za 0 zł  i dekoder z nagrywarką za 0 zl. Wszystko za 73 zl. Umowa była  na 12 miesięcy.  Czas negocjacji jak myślicie jest szansa utrzymania tej samej kwoty czy coś można urwać. 

 

Netflix i C+ masz 4k?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@domin107 Twój pakiet można mieć za:

 

Extra+ za 44,99

Canal+ (Wszystkie kanały) za 25zł - Canal+4K dadzą za 0 - jest to osobna opcja niewchodząca w skład pakietu

HBO za 20

Eleven Sports za 11,90

Mistrzowska Piłka za 0

History HD_H2 za 2,99

Premiumbox+ za 0

 

Co daje cene = 104,89 zł. 

 

Nie licz na to że Viaplay trafi do oferty Canal+. 

Z tego co widać i słychać Viaplay nie jest zainteresowane jak na razie wejście do operatorów satelitarnych - co innego kablowych bo już tam jest.

 

A i samo Canal+ niezbyt jest teraz tym zainteresowane. Myślę że teraz mają inne zmartwienie w postaci utraty Ligi Angielskiej i utrzymania Ekstraklasy. 

 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Vaniliovsky napisał:

@domin107 Twój pakiet można mieć za:

 

Extra+ za 44,99

Canal+ (Wszystkie kanały) za 25zł - Canal+4K dadzą za 0 - jest to osobna opcja niewchodząca w skład pakietu

HBO za 20

Eleven Sports za 11,90

Mistrzowska Piłka za 0

History HD_H2 za 2,99

Premiumbox+ za 0

 

Co daje cene = 104,89 zł. 

No mi powiedział pracownik, że nic taniej się nie da.

Może wypowiedzenie to zmieni.

 

Trochę sobie przeczysz bo właśnie c+ ma zmartwienie w postaci PL i to może trochę zmazać złe wrażenie dodając właśnie viaplay i dalej może mówić, że w c+ będzie ta liga dostępna.

Viaplay też powinno zależeć bo to oczywiście by poszerzyło ich bazę subskrybcji. Każdy ma korzyść.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, domin107 napisał:

Dziś złożyłem wypowiedzenie w salonie.

Mam to co w stopce i tyle się mi teraz proponuje.

Powiedziałem, że możemy wrócić do rozmów jak dodadzą do oferty disney + i viaplay na dobry warunkach.

Disney na 90% się pojawi. O Viaplay to raczej zapomnij w C+. Nic nie przemawia aby było.

Nie ma problemu aby sobie wykupić. Za drogo? Nie problem znaleźć kogoś do podziału. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

Mam umowę do 08.22, zaczynają się telefony, co polecacie,

 

Obecna umowa:

 

C+ Extra + 6 kanałów C+ = 79,99 zł
Mistrzowska piłka = 10,00 zł

Eleven Sport = 0,00 zł

Wynajem dekodera PremiumBox+ = 5,00 zł

 

Łącznie 94,99 zł.

 

Propozycja konsultanta: utrzymanie ceny - dodają 6 kanałów (seriale + C+3, C+4), bez Elevenów

Zależy mi na utrzymaniu Elevenów, Mistrzowskiej piłki.

Na co mogę liczyć po wypowiedzeniu umowy?

 

Z góry dziękuję za każdą odpowiedź! :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć umowę mam od 03.12.2011  kończy się 31.10.2022. Obecnie mam pakiet Optimum+ za 24,99 do tego multiroom na dwie karty (cameleon) za ) 0zł 

WIFI BOX+ / SAGEMCOM DSIW74 oraz BOX+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR) jedynie co chciałbym osiągnąć to dobrać do tego paczkę Canal+ ewentualnie zejść niżej z Optimum+ i mieć paczkę C+ na co mogę liczyć i za ile? wypowiedzenie jeszcze nie złożone, zrobię to na dniach

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2022 o 10:58, Vaniliovsky napisał:

@domin107 Twój pakiet można mieć za:

 

Extra+ za 44,99

Canal+ (Wszystkie kanały) za 25zł - Canal+4K dadzą za 0 - jest to osobna opcja niewchodząca w skład pakietu

HBO za 20

Eleven Sports za 11,90

Mistrzowska Piłka za 0

History HD_H2 za 2,99

Premiumbox+ za 0

 

Co daje cene = 104,89 zł. 

 

Nie licz na to że Viaplay trafi do oferty Canal+. 

Z tego co widać i słychać Viaplay nie jest zainteresowane jak na razie wejście do operatorów satelitarnych - co innego kablowych bo już tam jest.

 

A i samo Canal+ niezbyt jest teraz tym zainteresowane. Myślę że teraz mają inne zmartwienie w postaci utraty Ligi Angielskiej i utrzymania Ekstraklasy. 

 

Dzięki za info,

 

Dziś otrzymałem telefon i właśnie taką cenę mi zaproponowali i zaakceptowałem - 104,89 zł. Umowa do sierpnia 2024

Do tego mam filmboxy za free do końca czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...