Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

29 minut temu, PawelTSW napisał:

Nie w trakcie umowy. 

A gdyby zrobić to drogą okrężną i zmienić pakiet na Relax i spróbować wynegocjować cenę 14,99 ,a następnie próbować z dopełnieniem do Optimum+ za 10zł ,co w ogólnym rozrachunku dałoby 24,99 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

5 godzin temu, Vaniliovsky napisał:

Jeśli chcesz też Extra+ to bierz optiumum+ za 24,99 i jeśli będziesz mieć możliwość włącz dopełnienie za 10 do Extra+ i będziesz miał za 34,99.

 

 

Fajnie wygląda to co napisałeś, ale w rzeczywistości nie sądzę, aby w tej chwili była możliwość posiadania Extra+ za 34,99 przy odnawianiu umowy.

Raz, że można pomarzyć o Optimum+ za 24,99, prędzej za 34,99. A dwa, że dopełnień nie chcą dawać, a już na pewno nie w takiej cenie jak wspominasz.

Ostatnie dni/tygodnie, to kilka odbytych rozmów z konsultantami, także temat znam z autopsji.

Edytowane przez januask
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vaniliovsky przy Canal+ za 19,99zł Mistrzowska Piłka jest za 5zł. 
Jeżeli Canal+ jest za 25zł to wtedy można uzyskać Mistrzowską Piłkę za 0zł.
I w sumie na jedno wyjdzie. 
Nie wiem czy coś się zmieniło, ale kilka miesięcy temu, po konsultacji z kierownikiem, dawali MP za 0zl (jak ktoś wcześniej też miał za 0zl) przy C+ za 19.99zl i Optimum za 25zl (było to zejście z 6xC+ Extra za 69.90zl).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

otrzymałem ofertę do akceptacji jak poniżej:

 

Wybrane usługiPakiet Superpremium+ 4K, MISTRZOWSKA PIŁKA, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

Wybrane promocjeSuperpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom Standard/High Standard + dysk dla Abonentów (12/21) - L, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

Początek okresu oznaczonego01-06-2022

Koniec okresu oznaczonego31-05-2024

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł

 

Aktualnie za to płacę 129,99 zł

 

Umowa ma wejść w życie w dniu 01.06.2022 - i tu mam się zgłosić do punktu wymienić wifiboxa od multiroomu i mam otrzymać w punkcie dekoder ultrabox z dyskiem za łączną ceną 10 zł - co da rachunek na poziomie 129,99 zł - problem w tym, że nie ma tego ujętego w ofercie (była oczywiście rozmowa z kierownikiem itd bo oczekiwałem tego i to dostałem) ale właśnie czy idąc z wymianą dekodera od multiroom do punktu nie będę po prostu potraktowany jak klient z ulicy, który chce sobie zmienić dekoder i zostaną naliczone wyższe opłaty za dekoder wraz z dyskiem? Czy może gdzieś jest to zaznaczone w systemie u nich i rzeczywiście dostanę to w cenie zgodnie z rozmową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, cassano89 napisał:

dekoder ultrabox z dyskiem za łączną ceną 10 zł

Dostaniesz za 20 tak naprawdę (10 multiroom i 10 dopłata za dekoder z dyskiem). 

 

9 minut temu, cassano89 napisał:

nie ma tego ujętego w ofercie

Nie widzi tego ale widzi to punkt i dostaniesz to co uzgodnione telefonicznie. Puntk będzie to widział w systemie. Było już to poruszane tu na forum, więc bez stresu. 

 

10 minut temu, cassano89 napisał:

Czy może gdzieś jest to zaznaczone w systemie

Właśnie tak jest. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, PawelTSW napisał:

Dostaniesz za 20 tak naprawdę (10 multiroom i 10 dopłata za dekoder z dyskiem). 

 

Nie widzi tego ale widzi to punkt i dostaniesz to co uzgodnione telefonicznie. Puntk będzie to widział w systemie. Było już to poruszane tu na forum, więc bez stresu. 

 

Właśnie tak jest. 

Dzięki za odpowiedzi,

 

w cenie 119 zł mam ujęty już multiroom za 10 zł, który mam obecnie - dodatkowa dyszka ma być właśnie za ultraboxa z dyskiem i DUK zapewniał, że cena wyniesie 129,99 zł, zobaczymy jak to będzie 01.06.2022, chyba że można się udać do punktu wcześniej i mi to po prostu sprawdzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NobelM napisał:
13 godzin temu, k05 napisał:

Nie wiem czy coś się zmieniło, ale kilka miesięcy temu, po konsultacji z kierownikiem, dawali MP za 0zl (jak ktoś wcześniej też miał za 0zl) przy C+ za 19.99zl i Optimum za 25zl (było to zejście z 6xC+ Extra za 69.90zl).

Słowa kluczowe- kilka miesięcy temu. Ja rozważam przejście na czas nieokreślony i poczekanie na grudzień. Póki co wypowiedziałam umowę i czekam na zadowalające warunki. Jak ich nie dostanę to najwyżej cofnę wypowiedzenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, refild napisał:

Też tak macie , ze jak chcecie przedłużyć umowe online rzez zalogowanie sie na strone canal plus to koszty dekodera i najmu dysku to prawie 30zł ? teraz mam ultraboxa z dyskiem za 5zł ,masakra

Tam są oferty dla nieświadomych, albo dla tych co nie przywiązują większej wagi do opłat. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy 18 miesięcy temu przedłużałem umowę oferty online były w tych samych kwotach tzn. pakiety. Np. Nowy Comfort za 22,50 czy Optimum za 24,99. Niestety system pomijał zakładkę sprzęt, wiec nie można była ani modyfikować oferty sprzętowej a co gorsze system nie rabatował sprzętu. Dlatego opcja online jest jakby nieużyteczna. Mijają lata i nikt tego nie poprawia jak widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, ircios napisał:

U Ciebie były. U mnie nie było i zapewne u wielu innych podobnie. Były lub nie były.   Wszystkie ofery droższe miałem. O Comforcie w takiej samej cenie 22,50 w SC+ mogłem pomarzyć. 

Być może przez to, że ja od lat przedłużam na standardowe pakiety bez żadnych dodatków.A nawet gdy je miałem coś włączone, starałem się pod koniec umowy wyłączyć wszystkie dodatkowe opcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...