Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Franki napisał:

Czy w cenie ok. 50 zł jestem w stanie ugrać coś więcej, niż mam obecnie?

Może optimum i paczkę c+

18 minut temu, Franki napisał:

Trochę nie chce mi się wypowiadać obecnej umowy, ale jeśli mogłoby to coś zmienić jeśli chodzi o poprawę mojej pozycji negocjacyjnej to ostatecznie to zrobię

To źle, że nie chcesz wypowiedzieć bo bez tego marne szanse na dobrą ofertę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

posiadam obecnie pakiet extra+ z canal+ (11), hbo + max, filmbox pack, multiroom na niezależnych kartach (wifi premium box + wifi box) płacę za to 89,90zł, umowa do końca czerwca. Wypowiedzenie jeszcze nie wysłane, ale zastanawiam się mocno nad przejściem na światłowód UPC ale dopiero od września gdyż mam jeszcze umowę na internet. Wydzwaniają do mnie co chwilę, póki co odebrałem jeden telefon z propozycją zachowania obecnej oferty i informacją, że jak nie przedłużę umowy i przejdę na czas nieokreślony multiroom niezależny przestanie działać. Czy to prawda czy ściema? Jaką cenę obecnie można wytargować za posiadany przeze mnie pakiet bez filmbox i z ewentualną wymianą złoma premium box na dekorer 4K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Franki napisał:

Witajcie,

 

jestem abonentem CANAL+ od 6 lat.

Obecną umowę mam ważną do 31.10.2022.

Aktualnie płacę za pakiet Extra+ (44,99 zł) i dekoder 4K UltraBox+ (5 zł).

Razem 49,99 zł.

Od kilku dni widzę w telefonie, że CANAL+ zaczął do mnie regularnie dzwonić z propozycją przedłużenia umowy.

 

Czy w cenie ok. 50 zł jestem w stanie ugrać coś więcej, niż mam obecnie?

Trochę nie chce mi się wypowiadać obecnej umowy, ale jeśli mogłoby to coś zmienić jeśli chodzi o poprawę mojej pozycji negocjacyjnej to ostatecznie to zrobię (zrobiłem tak przed dwoma laty).

 

Dziękuję za Wasze komentarze i opnie.

 

Pozdrawiam

 

Franki

Masz najmiejszą cenę  za ten pakiet 44,99. Jeśli chcesz zostać przy tym samy pakiecie to taniej nie dostaniesz. Możesz spróbować dekoder za 0 wyrwać. 

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vaniliovsky napisał:

 

@Rara75 Powalcz o pakiet Canal+ za 19,99. Może dadzą Ci też FilmBox za 0. Reszta ok.

Na 24 mce C+ 19,99, FilmBox 0.

Na 15 mcy już drożej. 

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

do końca czerwca posiadam: Comfort / C+ / dekoder 4K / MR (camel) za 64,99  (odpowiednio 34,99 / 25 / 5 / 0)

 

Proponują pozostanie na starych warunkach na 1 umowie + druga umowa Extra + C+ Wifi premiumbox za 35 zł

 

W sumie wychodzi 100 zł za 2 oddzielne umowy. Czy coś da się ugrać? (przejrzałem parę stron ostatnich ale nie widziałem ofert po starym MR) 

 

Widzę że można nowy comfort za 25 zł, C+ za 20 dostać tylko czy to wtedy nie ma wpływu na 2 ofertę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś propozycja z DUK:

Nowy start+ 14.99zl (1miesiac rozszerzenia do nowy komfort)

Canal+ 19.99

Mistrzowska Piłka 10zl

Filmbox 5zl (nie potrzebuję ale nie dało się wywalić?)

Razem 49.98zl

Dekoder wifibox 0zl lub wymiana na 4k z dyskiem za 6zl

Dobra oferta?

Schodzę z pakietu Extra + Canal+, Fox, Filmbox, Mistrzowska Piłka, Nat Geo, Wifibox za 92zl.

 

Czy jest możliwośc rozszerzenia nowego startu jakoś później do optimum za 10zl żeby mieć Eurosporty?

I jak to jest z tą wymianą dekodera na 4k? Trzeba pójść do salonu i się tam upomnieć? W ofercie pisemnej nic nie ma o dekoderze 4k, tylko 'najem wifibox+ 20zl' za 0zl

Edytowane przez kuba1012
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@kuba1012

Moim zdaniem oferta dobra. Prawda że Nowy Start+ niektórzy dostawali za 9,99 zł ale Ty schodzisz z 92 zł więc myślę że tragedii nie ma. Reszta dodatków w porządku. Możesz pod koniec tego gratisowego miesiąca zadzwonić na infolinię i się spytać czy nie mogą Ci zostawić kanałów z pakietu Optimum do końca trwania umowy. Chodzi o tzw. dopełnienie, można je wyrwać za 10 zł miesięcznie. Wymiana dekodera odbywa się w APS, oni mają już w systemie na Twoim koncie wymianę dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rara75 napisał:

Na 24 mce C+ 19,99, FilmBox 0.

Na 15 mcy już drożej. 

@Rara75 To nie lepiej będzie jak weźmiesz opcję tańszą za to samo na 24 miesiące? Bardziej opłacalna według mnie, bo oszczędzasz co miesiąc kwotę 10,10 zł.

 

 

 

26 minut temu, kuba1012 napisał:

Czy jest możliwośc rozszerzenia nowego startu jakoś później do optimum za 10zl żeby mieć Eurosporty?

I jak to jest z tą wymianą dekodera na 4k? Trzeba pójść do salonu i się tam upomnieć? W ofercie pisemnej nic nie ma o dekoderze 4k, tylko 'najem wifibox+ 20zl' za 0zl

@kuba1012 Pakiet Nowy Start+ możesz z wielkim trudem próbować rozszerzyć o opcję dodatkową "Dopełnienie do Nowy Comfort+" za 10 zł/m lub za 15 zł/m, w którym zyskujesz jedynie pierwszy główny kanał Eurosport 1. Masz pewnie teraz darmowe Dopełnienie do Nowy Cofmort+ na 1 miesiąc z automatycznym odłączeniem. Opcja Dopełnienia do Optimum+ przy pakiecie Nowy Start+ wychodzi nieopłacalnie cenowo, bo chyba jakieś 25 zł/m. Taniej Dopełnienie do Optimum+ np. za 10 zł/m jest tylko do zdobycia przy pakiecie Relax+, który najtaniej można wynegocjować przy przedłużeniu umowy w cenie 14,99 zł/m. Odnośnie dekodera, to wymiana w salonie się odbywa i pracownik salonu ma tylko widoczną ofertę wymiany dekodera, którą masz nadaną do przedłużenia umowy.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, cholek225 napisał:

Moze komuś sie przyda umowa przedłużona 

Optimum 24,99

Canal+19,99

Canal+ 4K 0

Mistrzowska piłka 5

Hbo Hbo Max 2 miesiace gratis 

 

 

 

Ile płaciłeś i za jaki pakiet wcześniej? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Czy taka oferta jest warta uwagi?

 

Pakiet Extra+, HBO, CANAL+ (2) LIVE, Eleven Sports, HBO Max, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Extra+ 49,99 zł 

CANAL+ (2) LIVE 0 zł/m 

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m

Multiroom Standard/High Standard + dysk 

Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m

Najem Dysk PVR 1 TB za 5 zł/m

 

abonament 76 zł na 24msc

 

Edytowane przez tud68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...