Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Kristiano Rinaldo napisał:

Witam czy ktoś ze stałych abonentów przedłużał może na Entry+Superfilm? Dla nowych jest za 70 zł. 

 

Mnie proponowano standardowe warunki jak dla nowych (obecnie mam Entry+Film) czyli: 70PLN + 17PLN dopełnienie do Netflixa 4K, umowa na 24 miesiące.

 

Na pytanie o umowę na 12 miesięcy, pani poszła się skonsultować ze swoim liderem (cokolwiek to znaczy) i wróciła z informacją, nie ma już umów na 12 i 15 miesięcy, nie chciała też dać Mistrzowskiej Piłki za 0PLN (10PLN)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kristiano RinaldoWszystkie te ceny co podałem wyżej odnośnie Entry+, Canal i HBO już nie da się niżej zejść. Jest to maksiumum. A co z netflixem? Chyba też juz raczej nie. No może jakimś cudem ktoś opuści te 2zł na netflixie ale nie sądze. Musisz brać to za 70 bo to dobra oferta. 

 

@dvbxoczywiście zostałeś wprowadzony w błąd. Canal+ oferuje umowy na 12,15 i 24 miesiące. A jeżeli ktoś posiada pakiet Canal+ to Mistrzowską Piłkę dają za 0. 

Edytowane przez Vaniliovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lukx95 dziwna polityka. Po informacji o przejęciu praw do ligi angielskiej przez Viaplay miałem wrażenie, że Canal+ stał się bardziej elastyczny (pakiet sportowy za 50zł, umowy na rok). Teraz oferta zapowiada się coraz gorsza i możliwość zawarcia umów tylko na dwa lata pokazuje jakby chcieli zatrzymać jak najwięcej klientów za wszelką cenę na jak najdłuższy okres. 

Sam dopóki się nie dowiem co z Ekstraklasą po nadchodzącym sezonie to raczej umowy nie mam zamiaru przedłużać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwonił do mnie Pan z DUK z następującymi propozycjami: 

 

Optimum+ Multiroom Standard za 49, 99 zł. 

Extra+ Multiroom Standard za 54,99 zł 

Optimum+ Canal+ Mistrzowska Piłka + Multiroom Standard za 69,89 zł 

Extra + Canal + Mistrzowska Piłka + Multiroom Standard za 79,89. 

 

Co myślicie? Wypowiedzenie wysłane, umowa do końca lipca. 

Edytowane przez Brady
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj miałem Nowy Comfort za 35, Canal+ za 20, Canal+ 4k za 10 😁 i Dekoder z dyskiem za 5 czyli razem 70. Umowa 15m.

 

W sumie fajnie by było, gdyby nic sensownego nie dawali i nie uległbym pod wpływem emocji na przedłużenie. Może wziąłbym UPC albo nic nie brał i oglądał te serwisy, które mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2022 o 12:07, Guli napisał:

Witam, po dwóch latach zaczynam kolejny bój. Wypowiedzenie złożone tydzień temu, umowa do końca maja.

 

Obecny pakiet to:

• Nowy Comfort + (39,99zl)

+ Kanały hbo (15zl)

+ Hbo max (5zl)

+ Canal + 9 kanałów bez kanału 4k (25zl)

+ Dekoder Ultrabox 4K n9 (0zl)

+ Dysk (0zl)

 Suma 84,99zl

 

Jak narazie proponują mi to samo na 15 miesięcy, ale to bylo przed złożeniem wypowiedzenia.

 

Pytanie czy za to samo uda mi się ugrać cos taniej?

 

Najbardziej zależy mi na utrzymaniu Canal+ ale juz z Canal+4K i HBO Max. Ewentualnie pakiet niżej.

 

Mam jeszcze taka mysl, ze składamy się ze znajomymi na netflix w 5 osób po 12zl, czy dobrać sobie do swojej oferty tez netflixa i zrezygnować subskrypcji bezpośrednio od netflix? Czy dalej będziemy mieli te swoje 5 profili?

 

Zadzwonili i powiedzialem, ze wiem, ze się da optimum + za 24,99 canal + za 19,90 i hbo, hbo max za 20zl i gość się na to zgodził natomiast canal +4k powiedzial, ze za mniej niż dyche nie da bo za bardzo schodze z ceny. Do tego dobrałem netflix za 38 i dopełnienie do 4k, bo i tak obecnie za netflix płaciłem 60zl, wiec piątkę taniej. Odstąpiłem od wypowiedzenia i poprosiłem o przesłanie ie oferty na maila i wygląda to tak:

 

Wybrane usługi:

 

Optimum+, CANAL+, HBO, CANAL+ Family, DOP. DO PAKIETU Z NETFLIX, HBO Max, Netflix 4K, Najem Dysk, Opłata najem N9 UltraBox+

 

Wybrane promocje:

 

Optimum+ za 24,99 zł 24 m a po tym okresie za 28,99 zł/m dla Abonentów (02/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), Dopełnienie do Pakietu z Netflix 38 zł/m dla Abonentów (02/22), HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

 

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,89  zł
 

Pytanie co oznacza to rozdzielenie Canal + i Canal + Familiy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Guli napisał:

Pytanie co oznacza to rozdzielenie Canal + i Canal + Familiy? 

@Guli Kanał CANAL+ Family jest dodawany przy przedłużeniu umowy za free do pakietu Optimum+. Biorąc do umowy pełną paczkę CANAL+ masz ten kanał w ramach pełnej paczki, ale gdybyś nie brał całej paczki, to miałbyś jedynie dostęp do jednego kanału C+ Family.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam umowę do końca lipca. Wypowiedzenia jeszcze nie składałem ale mam zamiar.

Posiadam pakiet Extra+, Canal+, Canal+4K, HBO+MAX. za 84.99 (5zł najem dekodera)

Chcę przedłużyć i nie zmieniać pakietów. Waszym zdaniem drogo? Mogę coś urwać z cenny?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz

  PAKIET SUPERPREMIUM+ 4k FOX PLAY

MISTRZOWSKA PIŁKA

NAT GEO PLAY

SUNDANCE HD

FIGHTBOX HD

114.99

Wypowiedzenie wysłane do 31.05.

Pierwszy telefon od nich 

Chciałem zejść z pakietu i to proponują 

Pakiet Extra 54.90

Hbo +Max 20.00

Czy uda mi się wyrwać trochę inaczej w zamian za pakiet extra 

Pakiet Optimum + za 24.99 +dopełnienie do Extra 10.00.

Czym to jest uwarunkowane że nie wszystkim tak dają? 

Edytowane przez paszczak7005
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można coś urwać.

U mnie Comfort+ za 25 zł, Canal+ 4K za 0 zł, HBO bez MAX za 20zł, 10zł dekoder 4K z dyskiem

Razem wychodzi 55 zł

Kontaktowałem się w sprawie podwyższenia pakietu do Extra+ to wtedy wychodzi 10 zł więcej czyli 65 zł.

Złożyłem rok temu wypowiedzenie i za 2 dni od wpłynięcia był telefon z DUK który zaoferował  mi takie warunki na 2 lata.

Można też nie składać i samemu do nich zadzwonić pod nr 12 294 78 77

dają lepsze oferty niż na infolinii i można też urwać z 20-30zł

 

W dniu 4.05.2022 o 12:59, Kristiano Rinaldo napisał:

Witam czy ktoś ze stałych abonentów przedłużał może na Entry+Superfilm? Dla nowych jest za 70 zł. Czy stały abonent może coś wytargować  z tej ceny? Aktualnie posiadam Optimum+ 24.99

Entry+ Film jest za 50 zł

 

Edytowane przez roc45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie,

 

jestem abonentem CANAL+ od 6 lat.

Obecną umowę mam ważną do 31.10.2022.

Aktualnie płacę za pakiet Extra+ (44,99 zł) i dekoder 4K UltraBox+ (5 zł).

Razem 49,99 zł.

Od kilku dni widzę w telefonie, że CANAL+ zaczął do mnie regularnie dzwonić z propozycją przedłużenia umowy.

 

Czy w cenie ok. 50 zł jestem w stanie ugrać coś więcej, niż mam obecnie?

Trochę nie chce mi się wypowiadać obecnej umowy, ale jeśli mogłoby to coś zmienić jeśli chodzi o poprawę mojej pozycji negocjacyjnej to ostatecznie to zrobię (zrobiłem tak przed dwoma laty).

 

Dziękuję za Wasze komentarze i opnie.

 

Pozdrawiam

 

Franki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...