Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Gryca napisał:

Hej. To umowa znajomego, kolejna którą ogarniam - próbuje  mu pomóc. Z tego co wiem ma mega stary dekoder chyba wifi box i za niego nie płaci. Do tej pory miał extra z hbo go (65/70 zł), ale myśle ze wystarczy mu optimum bo zbytnio nie chce płacić więcej. 

Z wymianą będzie ciężko. Myślałem, że już ma ultraboxa i przedłuża umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, rafal111 napisał:

Umowa do końca czerwca

Sami zadzwonili i zaproponowali Extra + z Canal + i C+4K , MP , Multiroom , dekoder 4 k i HBO do końca marca za 89.99

Dotychczas za to samo płaciłem 94,99 zł więc się zgodziłem i wydaje mi się to dobrą ofertą.

Składałeś wypowiedzenie umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, korzen603 napisał:

Cześć Wszystkim!

 

Przedłużone na następujących warunkach:

 

- Optimum za 24.99 zł;

- Canal+ za 19,90 zł;

- C+ 4k za 0 zł

- MP za 5zł;

- Dekoder 4k z dyskiem za 5zł;

 

Do tego:

 

- Dopełnienie do Extra do końca marca za 0 zł z automatycznym wyłączeniem;

- HBO z HBO GO do końca marca za 0 zł z obowiązkiem wyłączenia, aby nie zostały naliczane opłaty;

- Multi Man Pack do końca lutego za 0 zł z obowiązkiem wyłączenia, aby nie zostały naliczane opłaty.

 

Może i udałoby się utargować te magiczne 5 zł w perspektywie czasu, ale w/w warunki uważam,  że są do przyjęcia i mnie satysfakcjonują. 

Pozdrawiam i powodzenia w negocjacjach!!!

 

 

 

Cześć z jakiego numeru dzwonili że dali taka ofertę?

 

Staram się taka ofertę dostać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie okres oznaczony umowy kończy się 31.01.2022

Posiadam pakiet Extra+, Fox Play, Nat Geo Play, Multiroom Standard, dekodery: Ultrabox+ 4K oraz WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74.

Płacę za to 54,99 zł.

Co jest najdziwniejsze? Zawsze dzwonili już 3-4 miesiące przed końcem okresu oznaczonego. Na ten moment pozostało 11 dni do końca, a telefonu nie było ani jednego 🙄

Edytowane przez rfl_1989
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, rfl_1989 napisał:

 

Co jest najdziwniejsze? Zawsze dzwonili już 3-4 miesiące przed końcem okresu oznaczonego. Na ten moment pozostało 11 dni do końca, a telefonu nie było ani jednego 🙄

a jaką ofertę masz w ica? Pytałeś o warunki przedłużenia w punkcie c+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ustian napisał:

 Cisnie mi kit ze taniej jak za 49 mi nie moze dac?

nowy klient przy umowie na 24mc ma 3 mc abonamentu za free, dekoder 4k za 0 zł, 4k z dyskiem+ 5 zł. Więc kobieta perfidnie ściemnia, czekaj na lepszą ofertę w międzyczasie sprawdź ica, zobacz w punkcie jakie oferty mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po wysłaniu wypowiedzenia dostałem ofertę na:

 

Superpremium 4k 

Mistrzowska pilka

Fox play

NAT geo play czy jakoś tak

Dekoder 4 k plus dysk za

 

114,99/m do tej pory to samo miałem za 119,99. Urwał 5zl na dekoderze. Jak dla mnie jest ok bo chciałem mniej niż do tej pory płacić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...