Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, arturdj napisał:

Witam. Tak właściwie już post factum, ale chciałem upewnić się że propozycja przedłużenia umowy, którą otrzymałem jest dobra czy można było z tego jeszcze coś urwać?

 

Pakiet Nowy Comfort+ 22,50 zł 12 m i 26,50 zł/m dla Abonentów (09/21) L,

CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21),

HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów,

Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21) 

 

Wszystko za 42,4zł umowa na 12m.

A zrobisz zrzut ekranu z ofertą z maila? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Iceman22 napisał:

Witam moja oferta po złożeniu wypowiedzenia

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Pakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, Nat Geo Play, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

Wybrane promocje

Extra+ 49,99 zł 12 m i 53,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 0 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 0 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 12 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,89  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

Czy mogę prosić o sugestię czy da się ten pakiet wyrwać taniej ? Mam 14 dni na odstapienie od umowy ... umowa dopiero 2 dzień od momentu aktywacji 

Dziękuję za wszelkie informację i wyrozumiałość....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej sporo czytałem tutaj przed odnowieniem umowy

i pomogło więc podzielę się co z tej wiedzy wynikło.

Oferta zaakceptowana po wypowiedzeniu umowy.

 

Superpremium+ 4K 253 kanały 

Najem 4K UltraBox+ (N9) korekta z 10,- PLN na 0,- PLN

Najem Dysk 0,- PLN

+ HBO GO (jest w powyższym pakiecie)

+ FOX Play

+ CINEMAX

+ Nat Geo Play

+ MISTRZOWSKA PIŁKA

 

Za całość 119,99 PLN

 

Wcześniej było Superpremium 246 kanałów

bez C+4K i mistrzowskiej piłki + dekoder 10,- PLN

za 114,99

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam potrzebuje pomocy mam dekoder wifi box chciałbym coś lepszego bo ten dekoder bardzo ciężko współpracuje z VOD często się zawiesza.co byście zaproponowali za tego nic nie płacę umowa do końca 2022roku WiFi Box+ / SAGEMCOM DSIW74

Edytowane przez AdamSzeląg
Dodanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Iceman22 napisał:

Czy mogę prosić o sugestię czy da się ten pakiet wyrwać taniej ? Mam 14 dni na odstapienie od umowy ... umowa dopiero 2 dzień od momentu aktywacji 

Dziękuję za wszelkie informację i wyrozumiałość....

Parę postów wyżej pisałem o tym. Dokładnie taki pakiet tylko na 24mies. 64,89zł. HBO 0zł/5mies. potem możliwość odłączenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Walkul napisał:

Hej sporo czytałem tutaj przed odnowieniem umowy

i pomogło więc podzielę się co z tej wiedzy wynikło.

Oferta zaakceptowana po wypowiedzeniu umowy.

 

Superpremium+ 4K 253 kanały 

Najem 4K UltraBox+ (N9) korekta z 10,- PLN na 0,- PLN

Najem Dysk 0,- PLN

+ HBO GO (jest w powyższym pakiecie)

+ FOX Play

+ CINEMAX

+ Nat Geo Play

+ MISTRZOWSKA PIŁKA

 

Za całość 119,99 PLN

 

Wcześniej było Superpremium 246 kanałów

bez C+4K i mistrzowskiej piłki + dekoder 10,- PLN

za 114,99

 

Pozdro

To podobnie jak u mnie. Dzisiaj przedłużyłem po telefonie z Krakowa. W stosunku do Twojej oferty mam jeszcze multi, History1,2, Adventure i oczywiście c+ online/ale to wiadomo w pakiecie/ Całość 132 zeta. Wcześnie miałem za 134.99 i bez Cinemaxów. Zasugerowałem dołączenie Cinemaxów /w sumie bez napinki/ i od razu zaakceptowane i sami mi zaproponowali zejście z ceny. Obniżka co prawda symboliczna ale jednak i muszę przyznać nieźle mnie zaskoczyli tym bardziej, że nawet się jej nie domagałem.

Edytowane przez pawcho
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przedłużyłem umowę o kolejne 12 miesięcy, zachowując identyczne pakiety, co wcześniej, lecz o jakieś 30 zł taniej - zamiast 104, teraz 76,79 zł. Dziękuję wszystkim za pomoc 👌.

P.S Jak najlepiej obecnie nagrywać programy na dysk dekodera będąc poza domem, tzn. z poziomu komórki? Za czasów n-ki była wtedy jakaś apka, która zresztą nie zawsze działała wtedy do końca poprawnie...

 

Nowa oferta (chciałem mieć wszystko dot. sportu):

Extra+ 44,99 zł 12 m i 48,99 zł/m dla Abonentów (09/21) L, CANAL+ 4K
ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla
Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla
Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (07/21), Multiroom
Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack
0 zł 1 m dla Abonentów, Najem 4K UltraBOX+ bez dysku za 0 zł/m dla
Abonentów (03/20), Najem Dysk PVR 1 TB za 0 zł/m dla Abonentów (03/20)

Edytowane przez Alf255
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tu może ktoś, kto ma pakiet Nowy Comfort+ i dekoder inny niż wifi PremiumBOX+ lub 4K UltraBOX+?

 

Ciekawi mnie, jakie opcje widzicie w Strefie CANAL+ na wymianę dekodera w trakcie umowy.

 

Ja niestety nie widzę u siebie jeszcze ofert na zmianę dekodera, druga połówka nalega na wymianę szrota TVBOX+, do końca umowy jeszcze długo, a infolinia życzy sobie za aktywację wifi Premiumboxa+ bez dysku (o który najbardziej mi chodzi) jednorazowo 49 zł (+ 3 zł/mies.), czego wolałbym uniknąć. Widziałem w innych wątkach, że niektórzy w Strefie dostają oferty na wymianę dekodera tylko za podwyższeniem czynszu, jednak przy innych ofertach. Pytanie, czy jest sens czekać na pojawienie się ofert w Strefie, czy też podjąć ofertę od konsultanta? 49 złotych jednak piechotą nie chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, wojtek.s napisał:

Czy jest tu może ktoś, kto ma pakiet Nowy Comfort+ i dekoder inny niż wifi PremiumBOX+ lub 4K UltraBOX+?

 

Ciekawi mnie, jakie opcje widzicie w Strefie CANAL+ na wymianę dekodera w trakcie umowy.

 

Ja niestety nie widzę u siebie jeszcze ofert na zmianę dekodera, druga połówka nalega na wymianę szrota TVBOX+, do końca umowy jeszcze długo, a infolinia życzy sobie za aktywację wifi Premiumboxa+ bez dysku (o który najbardziej mi chodzi) jednorazowo 49 zł (+ 3 zł/mies.), czego wolałbym uniknąć. Widziałem w innych wątkach, że niektórzy w Strefie dostają oferty na wymianę dekodera tylko za podwyższeniem czynszu, jednak przy innych ofertach. Pytanie, czy jest sens czekać na pojawienie się ofert w Strefie, czy też podjąć ofertę od konsultanta? 49 złotych jednak piechotą nie chodzi :)

Przy przedłużeniu możesz liczyć na bezpłatną aktywację i 0 zł czynszu, w trakcie umowy raczej nie ma szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...