Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, sztywniak napisał:

Na stronie STREFA CANAL+, w zakładce NAPISZ DO NAS piszesz krótką notatkę, że w załączniku przesyłasz swoje wypowiedzenie. Może to być skan w plik pdf albo jpg.

Wzory wypowiedzeń można wygooglować. 

Wczoraj wysyłałem około 17-tej a potwierdzenie, że przyjęto dostałem po 19-tej

 

Nie musi byc żaden skan piszesz tylko w wiadomości napisz do nas ze wypowiadasz umowe z końcem okresu starej umowy i tyle

Żaden zalacznik tylko krotka notatka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.08.2021 o 23:01, lukx95 napisał:

@webogladacz Możesz negocjować o utrzymanie oferty Comfort+ za 24,99 zł/m wraz z Dopełnieniem do Extra+ za 10 zł/m lub jak nie będą chcieli dać Dopełnienia od razu na całą umowę, to negocjuj o przejście na pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m. Przy pakiecie Optimum+ dobierzesz bez problemu po miesiącu Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m. Nie zgadzaj się w żadnym wypadku na sam goły pakiet Comfort+, bo tu możesz mieć problem potem z dostaniem Dopełnienia.

W przypadku usługi Multiroom post Cyfra+, to jeśli masz widoczne oferty na przedłużenie umowy w Strefie CANAL+, to możesz normalnie na infolinii jeszcze przedłużyć umowę, ale z początkiem każdego nowego miesiąca może się to zmienić i mogą zniknąć oferty. W tym przypadku jak nie ma żadnej oferty przedłużeniowej i jest tylko informacja, aby zostawić numer telefonu celem poznania nowej oferty, to znaczy, że Twoja umowa została objęta obowiązkową wymianą na nowy typ Multiroomu. Jeśli ktoś korzysta w dwóch lokalizacjach i zależy mu na utrzymaniu tego, to proponowane jest także oprócz przedłużenia umowy głównej, to dobranie dodatkowej umowy na atrakcyjnych warunkach tj. pakiet Extra+ za 10 zł/m lub pakiet Extra+ z CANAL+ za 25 zł/m z Mistrzowską Piłką i kolekcjami Paramount Play, FOX Play, Nat Geo Play za free. Do tej dodatkowej umowy dostaje się dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB bez opłat miesięcznych. Warunkiem skorzystania z umowy dodatkowej na specjalnych warunkach jest nieskorzystanie przez Abonenta z prawa do odstąpienia od umowy głównej.

Wszystko się zgadza.

 

Na stronie widniała tylko informacja o pozostawieniu numeru.

Dzwoniąc na infolinie lub do salonu otrzymuje tylko informacje, że oni nie mogą przedłużyć mi umowy i skontaktuje się ze mną osoba z określonego działu.

Nawet nie mogą przełączyć rozmowy trzeba czekać aż ta osoba sama do mnie zadzwoni.

Bardzo duże ograniczenie już na starcie jeżeli chodzi o możliwość negocjacji.

Tak jak pisałeś będę walczył o optimum z dopełnieniem do extra i o drugą umowę extra+.

Czas pokaże jakie będą rezultaty. 

 

Jeśli chodzi o dekodery to do drugiej rozumiem, że jest wifi premium box 

a w przypadku pierwszej umowy jaki dekoder można wywalczyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie.

Obecna oferta to superpremium c+, MP, Eleven, HBO z HBO go, Multiroom po Cyfrze (2 camele z Pace'm za free). Za wszystko place ok 125pln. Wypowiedzenie złożone. Kilka telefonów z opcją droższą. Na koniec ok miesiąc temu telefon z numeru komórkowego i propozycja podobnej kwoty jak teraz ale bez cameli. Nowy sprzęt. Umowa do końca sierpnia. Od lipca zero telefonów. Za ile realnie zlotych można podobny abonament uzyskać? Na jaki numer ewentualnie dzwonić?? Co radzicie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema forumowicze. Miałem 5 msc gratis extra + eleveny, zrezygnowałem z e11 na czas ogórkowy teraz ligi wróciły i pytanie brać za 12 zł do końca umowy czy bawić się w opcje włącz wyłącz ( jeżeli dobrze rozumiem włączam np. 1 września wyłączam 30 października i płace za ten drugi miesiąc? I tak dalej?) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.08.2021 o 10:58, webogladacz napisał:

Wszystko się zgadza.

 

Na stronie widniała tylko informacja o pozostawieniu numeru.

Dzwoniąc na infolinie lub do salonu otrzymuje tylko informacje, że oni nie mogą przedłużyć mi umowy i skontaktuje się ze mną osoba z określonego działu.

Nawet nie mogą przełączyć rozmowy trzeba czekać aż ta osoba sama do mnie zadzwoni.

Bardzo duże ograniczenie już na starcie jeżeli chodzi o możliwość negocjacji.

Tak jak pisałeś będę walczył o optimum z dopełnieniem do extra i o drugą umowę extra+.

Czas pokaże jakie będą rezultaty. 

 

Jeśli chodzi o dekodery to do drugiej rozumiem, że jest wifi premium box 

a w przypadku pierwszej umowy jaki dekoder można wywalczyć? 

@webogladacz W przypadku pierwszej umowy możesz negocjować o dowolny dekoder np. najnowszy 4K UltraBox+ z dyskiem 1 TB za 5 zł/m. W przypadku drugiej dodatkowej umowy na specjalnych warunkach dostępnej dla Abonentów starego MR post Cyfra+ oferowany jest dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB bez opłat aktywacyjnych i bez opłat najmu. Ze specjalnych ofert na drugą umowę możesz dostać goły pakiet Extra+ za 10 zł/m lub bogatszy pakiet Extra+ z CANAL+ za 25 zł/m z Mistrzowską Piłką i kolekcjami internetowymi Paramount Play, FOX Play, Nat Geo Play całkowicie za free przez cały okres trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

 

Moja obecna umowa kończy się w dn. 31.12.2021 r. Zaczęli do mnie wydzwaniać konsultanci ale jak usłyszałem od niego ofertę promocyjną na zniżkę w kwocie 5 złotych to zdecydowałem, że spróbuję ze złożeniem wypowiedzenia i może w ten sposób coś ugram. Bo na stronie strefy abonamenta oferty także nie rzucają na kolana :(

 

Płacę obecnie 129.99 złotych miesięcznie w tym w tej kwocie 10 złotych za najem dekodera 4K.

 

Zależy mi na utrzymaniu: 1. CANAL z kanałami tematycznymi (PLANET i reszta) i jeżeli da radę 4K i serwis canal z filmami itp w dekoderze. 2. HBO i HBO GO. Jeżeli udało by się wyrwać w promocji to mógłbym p[beep]rnąć także ELEVEN. Zależy mi też aby utrzymać ligę angielską (czy coś wiadomo czy zostanie w CANAL w 2022 r. czy to jako dodatkowy kanał VIAPLAY czy  w może w ramach porozumienia jak kiedyś przy lidze niemieckiej i hiszpańskiej?).

 

Nie chcę: NETFLIX, CINEMAX, FILMBOX. Dodatkowo jeżeli pakiet mistrzowska piłka (liga mistrzów) generuje duże koszty to mogę z tego pakietu zrezygnować.

 

Zależy mi aby zbić cenę bo uważa, że obecna kwota abonamentu jest wysoka biorąc pod uwagę że nie mam ligi niemieckiej, włoskiej + nie wiadomo co z angielską.

 

Czy wypowiedzenie powinienem złożyć teraz czy  tuż przed końcem umowy (np. z uwagi na ligę angielską)? Czy jeżeli złoże wypowiedzenie i jednak zostanę w CANAL to mogę zachować obecny dekoder aby uniknąć dodatkowej roboty z wymianą sprzętu?

 

Będę wdzięczny za pomoc!

 

ps. jeżeli wiadomość się zdublowała to sorry ale nie wyświetliła mi się pierwsza

 

pozdrawiam,

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Strefie CANAL+ pojawiły się nowe oferty z Netflixem:

1) Extra+ z CANAL+ i Netflix oraz Foxplay i Nat Geo Play za 60zł przez 3 miesiące i 109,99zł po tym okresie.

2) Optimum+ z CANAL+ i Netflix za 60zł przez 3 miesiące i 99,99zł po tym okresie.

3) Relax+ z CANAL+ i Netflix za 60zł przez 3 miesiące i 79,99zł po tym okresie.

4) Entry+ z CANAL+ i Netflix za 60zł na całą umowę.

 

Do każdego z pakietów za 0zł dołączony jest Canal+4K oraz kolekcja Paramount Play. 

W przypadku pakietów 2)-3) dodatkowo można otrzymać do 2 miesięcy wyższy pakiet od posiadanego. W przypadku pakietu 1) w tej promocji znajduje się Filmbox Pack.

 

W powyższych pakietach nie ma Mistrzowskiej Piłki (dodatkowo płatna 10zł).

 

Umowa na 24 miesiące. 

Edytowane przez kamil2505
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie,

 

Nie ukrywam, że z uwagą śledzę ten wątek, bo moja umowa z Canal+ jest do końca grudnia i tak patrzę co ,,tutaj" w trawie piszczy. Tym bardziej, że z Polsatem doszedłem do porozumienia za 10zł miesięcznie, więc teraz w pełni mogę skupić się na tym wątku. Ogółem @ircios, @czerstwynie ukrywam liczę na Waszą pomoc, więc tak: 

 

posiadam pakiet: Superpremium4K, Cinemax, Netflix4K, 171,99zł - dekoder 4K za 0zł. 

 

Chce, no właśnie... cały czas myślałem o Extra z Canal+ i MP za 79,90zł + HBO w jakieś promocji 2/5mies. gratis, potem 20zł lub rezygnacja + Netflix4K chyba za 47zł, ale teraz po podwyżkach to nie wiem, jak się to prezentuje. Łącznie wychodzi 146,90zł, Netflixsem się nie przejmuje, bo i tak go rozbijam na 4 osoby, więc płacę 100zł tak jakby.

 

ale,

 

Przeszukałem forum i znalazłem tą rozpiskę @shevchenko1987z której prezentuje się całkiem fajny składak:

 

1) Extra za 44,90zł + Canal+ w promocji za 25zł + HBO w promocji 20zł  = 89,90zł + Netflix4K powiedzmy za 47,00zł - wiecie czy przy tych wariantach jest Canal+4K?

2) Extra za 47,50zł + Canal+ w promocji za 25zł + HBO w promocji 20zł  = 92,50zł + Netflix4K powiedzmy za 47,00zł  

tylko te oba rozwiązania nie mają w sobie Polsatów Sport Premium - prawda?

 

a na ostatek pytanie:

 

Czy jest możliwość uzyskania Netflixa 4K za free na całą umowę? Jeśli tak, to przy jakiej opcji pakietowej?

Co byście wybrali?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Posiadam :

Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM HD, Najem PVR (Multiroom)

Jeden dekoder 4k drugi pace500gb jako multiroom.

Za wszystko aktualnie płacę 110zł miesięcznie. 

Interesuje mnie +- ta sama stawka miesięczna. Na co mogę liczyć? 

Umowa do końca października. Dzieki za podpowiedzi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gys0n Masz najtaniej i nic więcej nie da się utargować na pakiecie Superpremium+ 4K. Moja rada jeśli masz obecnie możliwość przedłużenia umowy na tych samych warunkach, to zrób to jeszcze w sierpniu, bo z początkiem nowego miesiąca Twoja umowa może trafić do bazy do obowiązkowej wymiany sprzętu na nowy łączony Multiroom na dekoderze wifiBox+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.08.2021 o 08:48, gemi11 napisał:

Cześć!

 

Moja obecna umowa kończy się w dn. 31.12.2021 r. Zaczęli do mnie wydzwaniać konsultanci ale jak usłyszałem od niego ofertę promocyjną na zniżkę w kwocie 5 złotych to zdecydowałem, że spróbuję ze złożeniem wypowiedzenia i może w ten sposób coś ugram.

Ja mam do listopada br. i wszystko co mi zaczynają proponować (dwa telefony, pierwszy miesiąc temu, drugi dzisiaj z numeru 799 626 520) to utrzymanie dotychczasowej ceny, ponieważ w tej chwili posiadany przeze mnie pakiet (zestaw) i tak już jest droższy. :lol2:

 

Podziękowałem :hello: i się rozłączyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór :)

 

Moja umowa się kończy 30.09.2021 - wypowiedzenie nie wysłane. Obecnie extra + 6 x canal + wraz z mistrzowską piłką, fox play, ng play  - w cenie 69,99 + wifi premium box bez dysku za free.  Umowa była na 24 m-ce. Propozycje od canal+ to to samo na 24 mc-e w tej samej cenie. 

Zgodziłbym się na te warunki i nie wysłuchiwał już ich "super ofert", ale niestety brak ligi angielskiej od przyszłego sezonu skutecznie mnie zniechęca do umowy na 24 mc-ce. (od 95 roku w tv oglądam tylko tą ligę a właściwie 2 drużyny) Przeglądam forum i szukam ofert na 12 mcy. Najlepiej extra  + canal+x6 z ligą mistrzów. Na krakowskim numerze jedynie co usłyszałem to 101,99 i 91,99 kolejno extra i optimum wraz z wszystkimi canal+ oraz eleven i liga mistrzów na 12m-cy. Czy ktoś z Państwa otrzymał lepszą ofertę na 12 mcy na te pakiety? (eleven mnie nie interesuje) W sumie tylko o 2pln drożej niż dla nowych klientów ale to i tak "dobrze" :D:D:D

 

Z góry serdecznie Wam dziękuję za pomoc i w Zdrowiu!!!

 

Edytowane przez kakalaka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...