Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 

Witam!

Obecne posiadam coś takiego: Extra +, HBO GO, History HD / H2, Nat Geo Play, HBO, FOX Play, dekoder WiFi Premiumbox+. Za całość płacę łącznie 87,98 zł. Przed chwilą dostałem propozycję na coś takiego (wypowiedzenie jeszcze nie wysyłane):

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, Nat Geo Play, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

Wybrane promocjeExtra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 2 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 3 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,89  zł
 

Od razu zaznaczam, że z HBO mam zamiar po okresie promocyjnym rezygnować bo mnie nie interesuje. W przeciągu tygodnia mogę też wymienić dekoder na 4K Ultrabox (co mam zamiar zrobić) i wtedy abonament ma wynosić za całość 74,98 zł. Pytanie czy warto i za ile ewentualnie można coś takiego ugrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, ircios napisał:

Takich jak Ty to można pilczyć na palcach jednej dłoni, byłych abonentów po nic z MR za 0. Pozatym mowa była o zejsciu z płatnego MR na 0, co jest oczywiście nierealne. 

Ja podpisując pierwsza umowę z nc+ (2015r) dostałem pierwszy multiroom za 0zl, po roku dobrałem drugi multiroom i tu miałem platne 10zl, przy ostatnim przedłużaniu umowy (początek tego roku) dostałem również drugi za 0zl. Czyli mam 2x multiroom za 0zl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BBC78 napisał:

 

Witam!

Obecne posiadam coś takiego: Extra +, HBO GO, History HD / H2, Nat Geo Play, HBO, FOX Play, dekoder WiFi Premiumbox+. Za całość płacę łącznie 87,98 zł. Przed chwilą dostałem propozycję na coś takiego (wypowiedzenie jeszcze nie wysyłane):

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługiPakiet Extra+, CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, Nat Geo Play, Najem Dysk, Najem Wifi PremiumBox+ (G5)

Wybrane promocjeExtra+ 44,99 zł 24 m, a po tym okresie 48,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ za 19,90 zł/m zł dla Abonentów (05/21), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem Dysk PVR 500 GB za 2 zł/m dla Abonentów (11/20), Najem WiFi PremiumBox+ bez dysku za 3 zł/m dla Abonentów (11/20)

Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy)od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 69,89  zł
 

Od razu zaznaczam, że z HBO mam zamiar po okresie promocyjnym rezygnować bo mnie nie interesuje. W przeciągu tygodnia mogę też wymienić dekoder na 4K Ultrabox (co mam zamiar zrobić) i wtedy abonament ma wynosić za całość 74,98 zł. Pytanie czy warto i za ile ewentualnie można coś takiego ugrać?

Po wysłaniu wypowiedzenia zrabatują dekoder z dyskiem za 0zł

 

Ja płaciłem 10zł za dekoder 4k i konsultant powiedział żebym wysłał wypowiedzenie to wtedy da sie zrabatować dekoder na 0zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, arekqw napisał:

Po wysłaniu wypowiedzenia zrabatują dekoder z dyskiem za 0zł

 

Ja płaciłem 10zł za dekoder 4k i konsultant powiedział żebym wysłał wypowiedzenie to wtedy da sie zrabatować dekoder na 0zł

Zagłębić się w temat powinieneś,  to byś wiedział, że max 5 zeta jest dekoder 4k z dyskiem jak ktoś wymienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

umowa do końca października, wypowiedzenie dam we wrześniu. Teraz mam Start + 2 Cameleony za 15 zł. wiem że likwidują(a przynajmniej chcą) Cameleony ja chce to co mam bo nie oglądam prawie nic -  mama tłucze tp info, ja tvn24, utrzymuje dla dobrego sygnału i bo m się nie chce bawić z antenami zewnętrznymi - czy jest szansa żeby zostało jak było czy definitywnie likwidują cameleony, jesli likwidują co mogę dostać (jeśli) w tych pieniądzach i mają być dwa dekodery bez spięcia, wczoraj dzwoniła konsultantka i coś oferowała za 10 zł więcej jakieś dwie niezależne umowy z dwoma nowymi dekoderami ale nie miałem czasu i głowy (pogrzeb) więc nic nie ustalone

Edytowane przez jgx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@webogladacz Możesz negocjować o utrzymanie oferty Comfort+ za 24,99 zł/m wraz z Dopełnieniem do Extra+ za 10 zł/m lub jak nie będą chcieli dać Dopełnienia od razu na całą umowę, to negocjuj o przejście na pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m. Przy pakiecie Optimum+ dobierzesz bez problemu po miesiącu Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m. Nie zgadzaj się w żadnym wypadku na sam goły pakiet Comfort+, bo tu możesz mieć problem potem z dostaniem Dopełnienia.

W przypadku usługi Multiroom post Cyfra+, to jeśli masz widoczne oferty na przedłużenie umowy w Strefie CANAL+, to możesz normalnie na infolinii jeszcze przedłużyć umowę, ale z początkiem każdego nowego miesiąca może się to zmienić i mogą zniknąć oferty. W tym przypadku jak nie ma żadnej oferty przedłużeniowej i jest tylko informacja, aby zostawić numer telefonu celem poznania nowej oferty, to znaczy, że Twoja umowa została objęta obowiązkową wymianą na nowy typ Multiroomu. Jeśli ktoś korzysta w dwóch lokalizacjach i zależy mu na utrzymaniu tego, to proponowane jest także oprócz przedłużenia umowy głównej, to dobranie dodatkowej umowy na atrakcyjnych warunkach tj. pakiet Extra+ za 10 zł/m lub pakiet Extra+ z CANAL+ za 25 zł/m z Mistrzowską Piłką i kolekcjami Paramount Play, FOX Play, Nat Geo Play za free. Do tej dodatkowej umowy dostaje się dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB bez opłat miesięcznych. Warunkiem skorzystania z umowy dodatkowej na specjalnych warunkach jest nieskorzystanie przez Abonenta z prawa do odstąpienia od umowy głównej.

Edytowane przez lukx95
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, lukx95 napisał:

@webogladacz Możesz negocjować o utrzymanie oferty Comfort+ za 24,99 zł/m wraz z Dopełnieniem do Extra+ za 10 zł/m lub jak nie będą chcieli dać Dopełnienia od razu na całą umowę, to negocjuj o przejście na pakiet Optimum+ za 24,99 zł/m. Przy pakiecie Optimum+ dobierzesz bez problemu po miesiącu Dopełnienie do Extra+ za 10 zł/m. Nie zgadzaj się w żadnym wypadku na sam goły pakiet Comfort+, bo tu możesz mieć problem potem z dostaniem Dopełnienia.

W przypadku usługi Multiroom post Cyfra+, to jeśli masz widoczne oferty na przedłużenie umowy w Strefie CANAL+, to możesz normalnie na infolinii jeszcze przedłużyć umowę, ale z początkiem każdego nowego miesiąca może się to zmienić i mogą zniknąć oferty. W tym przypadku jak nie ma żadnej oferty przedłużeniowej i jest tylko informacja, aby zostawić numer telefonu celem poznania nowej oferty, to znaczy, że Twoja umowa została objęta obowiązkową wymianą na nowy typ Multiroomu. Jeśli ktoś korzysta w dwóch lokalizacjach i zależy mu na utrzymaniu tego, to proponowane jest także oprócz przedłużenia umowy głównej, to dobranie dodatkowej umowy na atrakcyjnych warunkach tj. pakiet Extra+ za 10 zł/m lub pakiet Extra+ z CANAL+ za 25 zł/m z Mistrzowską Piłką i kolekcjami Paramount Play, FOX Play, Nat Geo Play za free. Do tej dodatkowej umowy dostaje się dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB bez opłat miesięcznych. Warunkiem skorzystania z umowy dodatkowej na specjalnych warunkach jest nieskorzystanie przez Abonenta z prawa do odstąpienia od umowy głównej.

Dziękuję za poświęcenie czasu i na wyjaśnienie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, lukx95 napisał:

dodatkowej umowy na atrakcyjnych warunkach tj. pakiet Extra+ za 10 zł/m lub pakiet Extra+ z CANAL+ za 25 zł/m z Mistrzowską Piłką i kolekcjami Paramount Play, FOX Play, Nat Geo Play za free. Do tej dodatkowej umowy dostaje się dekoder WiFi PremiumBox+ z dyskiem 500 GB bez opłat miesięcznych. Warunkiem skorzystania z umowy dodatkowej na specjalnych warunkach jest nieskorzystanie przez Abonenta z prawa do odstąpienia od umowy głównej.

Czy otrzymanie tej dodatkowej umowy na tych warunkach jest posiadanie pakietu Extra+ na pierwszej karcie czy może to być zwykły Entry+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Czy w przypadku posiadania 2 x cameleon (niezależny multiroom po cyfra+) i podczas przedłużania umowy istnieje możliwość zrezygnowania z jednej karty cameleon i pozostawienia tylko drugiej z dekoderem pace pvr? Nie zależy mi juz az tak na multiroom i jeden zestaw by w zupełności wystarczył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, ircios napisał:

Z MR możesz zrezygnować. Niestety na 99% dekoder do wymiany. 

Myślałem że oddam jeden zestaw a  drugi  poprostu sobie zostawię.

37 minut temu, markar napisał:

Nie zostawią jemu Pace?

Na stronie platformy canal+ nadal widnieje ten tuner: https://pl.canalplus.com/dekodery/pvr-box-hd-pace

Chodzi w sumie dobrze a bajerów i 4k nie potrzebuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goabroad Dekoder Pace PVR jest Twoim dekoderem głównym, czy uzupełniającym? Masz drugi dekoder wydany do umowy i oba są widoczne w Strefie CANAL+ w zakładce Mój sprzęt? Możesz zrezygnować z Multiroom, ale wtedy zwracasz sprzęt uzupełniający, a główny Ci zostaje na umowie. Tylko po co rezygnować z darmowego Multiroom, jak i tak za niego nie płacisz? W przyszłości nie uzyskasz już darmowego Multiroom i jak kiedyś znowu będziesz chciał Multiroom to czekają Cię opłaty aktywacyjne i opłata 10 zł/m. Nie lepiej schować i zachować sobie ten Multiroom, bo może kiedyś Ci się przydać nigdy nie wiadomo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lukx95 napisał:

@goabroad Dekoder Pace PVR jest Twoim dekoderem głównym, czy uzupełniającym? Masz drugi dekoder wydany do umowy i oba są widoczne w Strefie CANAL+ w zakładce Mój sprzęt? Możesz zrezygnować z Multiroom, ale wtedy zwracasz sprzęt uzupełniający, a główny Ci zostaje na umowie. Tylko po co rezygnować z darmowego Multiroom, jak i tak za niego nie płacisz? W przyszłości nie uzyskasz już darmowego Multiroom i jak kiedyś znowu będziesz chciał Multiroom to czekają Cię opłaty aktywacyjne i opłata 10 zł/m. Nie lepiej schować i zachować sobie ten Multiroom, bo może kiedyś Ci się przydać nigdy nie wiadomo.

No właśnie dekoder jest chyba tylko jeden - Pace. Kiedyś używałem z drugą kartą tuner philips z dyskiem ale on chyba był moja własnością. Teraz nie używam tego Philipsa bo i tak na nim by już nic nie działa no i wystarcza ten Pace. W mój sprzęt jest tuner Pace z kartą i sama karta. To w tym przypadku Pace jest ten główny? Bo widzę że karta przy tym Pace jest nowsza a ta karta bez niczego - starsza.

Edytowane przez goabroad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@goabroad Zaloguj się do Strefy CANAL+ i zobacz w zakładce "Mój sprzęt", czy masz tam widoczne dwa dekodery, czy jeden. Jak są dwie karty Cameleon i tylko jeden dekoder Pace PVR, to znaczy, że Pace PVR jest głównym dekoderem, a druga karta jest goła bez sprzętu w MR. Wiesz o tym, że jak masz do Multiroomu post Cyfra+ gołą kartę Cameleon, to możesz dobrać albo dekoder wifiBox+ albo moduł CAM CI+ ECP jako sprzęt uzupełniający? Jak nie płacisz za Multiroom, to moja rada lepiej sobie go zostawić, bo w niczym to nie zawadza, a nigdy nie wiadomo, czy Ci się nie przyda w przyszłości.

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do 31.12.21:

FOX Play 0.00

MISTRZOWSKA PIŁKA 0.00

Nat Geo Play 0.00

Canał 4k

Comfort+ z CANAL+

WiFi Premiumbox+ 5 zł

 Cena to 94.99 tyle place co miesiąc. Chciałbym wysłać wypowiedzenie online i czy ktoś mogły mnie pokierować jak to zrobić i jaka treść.

 

Chciałbym pozostać przy canał plus, MP, dorzucić eleven. Na jaka kwotę mogę liczyć ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie STREFA CANAL+, w zakładce NAPISZ DO NAS piszesz krótką notatkę, że w załączniku przesyłasz swoje wypowiedzenie. Może to być skan w plik pdf albo jpg.

Wzory wypowiedzeń można wygooglować. 

Wczoraj wysyłałem około 17-tej a potwierdzenie, że przyjęto dostałem po 19-tej

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...