Jump to content

jgx

Users
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About jgx

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. THX - rozumiem że te gotowe pliczki dla m, innymi NC na upie po wrzuceniu w miejsce Keys rozjaśnią wszystko - dobrze rozumiem?
 2. Rozumiem że takich danych pubilic nie ma i w praktyce musze schować swój tuner do szafy a wyciągnąć z niej gniota Pace którego posiadam os operatora?
 3. karty Cameleon (jeden dekoder N drugi E2 ipbox9900 mój) na E2 od kilku dni zaczełu ginąć programy obecnie już nic - wrzuciłem oscam 11589 sh4 i dalej ciemność - co moge zrobić?
 4. podrzuciłbyś na jakiegoś upa na chwile? z góry THX
 5. część oglądam (a raczej oglądałem) pakiet start na E2 z odpowiednim oscamem dziś coś mnie podkusiło i przełożyłem na chwile kartę do Pace i teraz na E2 ciemność - znów coś nakombinowali? Co mogę zrobić - inny oscam pomoże, może jakieś namiary na aktualny ew. co innego można zdziałać?
 6. tu przeważnie jest dyskusja o droższych pakietach - ja podam coś dla minimum. Miałem comfort 6xC+. MR (2 cameleony za free) wszystko za 59,90, wypowiedzenie do kończ tego miesiąca, potrzebowałem zejśc na Start, wiem że tu dostawali za 9.9 ale chyba bez darmowego MR wiec zaakceptowałem dziś Start za 14,90 na 24m MR free zostaje tdo tego HBO i Go do końca roku gratis. Miałem też propozycje comfort + wszystkie C+ za 47.50 ale nie potrzebuje nic poza Start
 7. Cześć obecnie komfort, 6xC+, MR za 0 zł (Cameleony) za 59,9 wypowiedzenie złożone (do końca pażdziernika) - czy dostane tylko Start za 15-16 zeta z pozostawieniem MR za 0 zł?
×
×
 • Create New...