Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, czerstwy napisał:

No można i tak kombinować ale cena jak za ta oferte bardzo dobra. Nie jeden by chciał Comfort za 22.50😄

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i podpowiedź, rozumiem, że to dotyczy mojego zapytania (ps był comfort+  i 5 zł co miesiąc za Najem MediaBox+ za 27,50zł

 

Dziś konsultant powiedział że daje zniżkę za Canal+ 40zł bo normalnie 60zł i mam za 20 zl ..Tylko w umowie widzę 25 zł..?

Powiedział też że nowe dekodery wcale nie są lepsze więc nie ma po co wymieniać MediaBox+  .....

Kobiety się nie znają - ale znalazłam  TU bardzo sympatyczne Forum.

32 minuty temu, Pawel napisał:

Dobra oferta. Jedyne co możesz zrobić to walczyć o darmowe miesiąca paczki C+ czy HBO co obniży nieznacznie średnią.

Bardzo dziękuję za poświęcony czas i podpowiedź, rozumiem, że to dotyczy mojego zapytania (ps był comfort+  i 5 zł co miesiąc za Najem MediaBox+ za 27,50zł

 

Dziś konsultant powiedział że daje zniżkę za Canal+ 40zł bo normalnie 60zł i mam za 20 zl ..Tylko w umowie widzę 25 zł..?

Powiedział też że nowe dekodery wcale nie są lepsze więc nie ma po co wymieniać MediaBox+  .....

Kobiety się nie znają - ale znalazłam  TU bardzo sympatyczne Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, sara.kern napisał:

Powiedział też że nowe dekodery wcale nie są lepsze więc nie ma po co wymieniać MediaBox+  .....

 

Jak jest możliwość wymiany w dobrej cenie to wymieniaj. Mediabox to już dość leciwy sprzęt. Pod niemal każdym względem nowy dekoder 4K jest lepszy od Mediaboxa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużone (z wypowiedzeniem):

 

Było: Extra+ z C+ MP Multiroom HBO 5m free i jakieś drobiazgi za 79,99zł

Jest: Extra+ z C+ w tym 4K, MP, Multiroom, HBO 5m free, Filmbox 2m plus wymiana dekodera Pace na 4K z dyskiem (tylko dzierżawa 5zł) za 84,99zł,

więc kosmetyczna różnica tylko przez te dzierżawę dekodera

 

Chciałem zrobić Optimum ale za nic nie mogłem zejść nawet w pobliże 24,99zł, może kiedy indziej, ale mnie ta oferta ok.

Dla wahających się z wymianą (miałem na Pace masę filmów, seriali i rzeczy dzieciaków), warto na to 4K

W 4K mam kartę Cayman, w Sagemie nadal Cameleon, wszystko działa.

Powodzenia w negocjacjach i do następnego razu!

Edytowane przez prwsk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Kończy mi się umowa Nowy Comfort + 25zł dopełnienie do extra 10zł Canal+ 25zł Wifipremiumbox 5zł

Chciałbym wynegocjować składak:

Optimum+ 24,99zł

Dopełnienie do extra 10zł

Canal+ 25zł

Eleven Sports 11,90zł  

Multiroom 10zł

Dorzucą gratis Mistrzowską Piłkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatwierdzone od 1.04

Było E+,C+(6),Eleven,MP,MR ZA 91,89 

Jest Optimum+,C+ Family,HBO 2M za 0zł (póżniej 20zł do dezaktywacji usługi)dop.do E+ na miesiąc,dekoder 4K z dyskiem za 0zł razem 44,99 zł.

Ogólnie zostałbym przy ofercie którą miałem ale chciałem C+4K z dekoderem z dyskiem za 0 zł,uparli się na 5zł więc wybrałem optimum myślę że pewnie z 45 zł można byłoby zejść niżej ale mam dość.Ciekawostka taka przy wybraniu optimum chciałem zostawić Mediabox-a

to sami  zapronowali mi dekoder 4K z dyskiem za 0 zł co przy droższej ofercie się nie dało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Robert1 napisał:

Zatwierdzone od 1.04

Było E+,C+(6),Eleven,MP,MR ZA 91,89 

Jest Optimum+,C+ Family,HBO 2M za 0zł (póżniej 20zł do dezaktywacji usługi)dop.do E+ na miesiąc,dekoder 4K z dyskiem za 0zł razem 44,99 zł.

Ogólnie zostałbym przy ofercie którą miałem ale chciałem C+4K z dekoderem z dyskiem za 0 zł,uparli się na 5zł więc wybrałem optimum myślę że pewnie z 45 zł można byłoby zejść niżej ale mam dość.Ciekawostka taka przy wybraniu optimum chciałem zostawić Mediabox-a

to sami  zapronowali mi dekoder 4K z dyskiem za 0 zł co przy droższej ofercie się nie dało.

Masz goły pakiet Optimum + za 44.99zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mikizncplus napisał:

Nie, MP tylko w pakietach pełnych gratis, nie w składakach. 

Nie do końca prawda bo była tu oferta Optimum+C++C+4K+MP+box 4K za 49.99 zł. U mnie dziś pierwszy telefon po przejściu umowy na czas nieokreślony. Obecnie Comfort+Dopełnienie do Extra+C+ za 58.99 zł .To samo na czas określony za 69.99 zł😂Filmboxy na 2 miesiące i HBO na 3 miesiące za free.Jak jeszcze babka zaczęła że obecnie nie włączę opcji dodatkowych w standardowym cenniku to stwierdziłem że nie ma z kim rozmawiać.Standardowo numer komórkowy z końcówką 430 ale go chyba zablokuje bo nie mam juz ochoty słuchania ich bzdur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...