Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Czy ktoś w ostatnim czasie migrował z pakietu comfort plus do opimum+. Konsultant zaproponował mi kwotę 39,99 zł. Gdy powiedziałem że za drogo to zaproponowano mi pakiet extra plus za kwotę 37,99, który mnie nie interesuje - zależy mi na opitimum+. Nie chodzi mi o sytuację przy przedłużaniu umowy lecz w czasie jej obowiązywania. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Was Panowie,

 

Mam do Was pytanie co mogę jeszcze wynegocjować przy przedłużeniu umowy.

Obecnie mam:

Pakiet Extra+ z Canal+ za 99PLN

Multi Man Pack za 20PLN

Eleven Sports za 11,90PN

HBO Go za 0PLN

HBO za 0PLN

VOD+ za 0PLN

Mistrzoska Piłka za 0PLN

Filmbox Pack za 0PLN

Fox Play za 0PLN

Cinemax za 0PLN

 

WiFi Premiumbox+ za 5PLN (czynsz najmu sprzętu)

Multiroom Standard za 50PLN

 

W sumie mam 6 dekoderów (matka + 5MR).

Obecnie płacę 186PLN za wszystko.

 

Doradźcie co można jeszcze od nich wynegocjować.

 

 

 

 

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, PawelTSW napisał:

Raczej bez szans na dekoder z dyskiem za 0

To raczej czy bez szans? :)  Może ktoś inny coś podpowie?

 

 

Witam,

Zakończenie umowy z końcem lutego 2021r. Wypowiedzenie złożone.

Oto moje obecne warunki:

Pakiet Extra+ Canal+(6) - 69,99 zł

Canal+ (2) = 5 zł

Eleven Sports 10 zł

Multi Man Pack - 15 zł

Multiroom - 10 zł

Najem dekodera - 5 zł

Mistrzowska Piłka - 0 zł

HBO i HBO GO na 5 lub 6 msc gratis było dodatkowo za 0 zł.

Razem: 114,99 zł miesięcznie.

 

1. Czy jest szansa na zejście z ceny za powyższy pakiet zyskując np. dekoder 4K z dyskiem za 0 zł? Gdzieś na forum czytałem, że ktoś coś podobnego uzyskał..

2. Czy przy ewentualnym wyłączeniu Multi Men Pack i zostawieniu tylko 6C+, Eleven Sports, Mistrzowskiej Piłki i Multiroom jest szansa na wymianę na dekoder 4K z dyskiem za 0 zł?

Wyglądałoby to mniej więcej tak:

Pakiet Extra+ Canal+(6) - 69,99 zł

Eleven Sports 11,90 zł

Multiroom - 10 zł

Dekoder 4K z dyskiem - 0 zł

Mistrzowska Piłka - 0 zł

HBO i HBO GO na 5-6 msc gratis

Razem: 91,80 zł miesięcznie

 

Jak co dwa lata proszę o pomoc? PS umowa do końca lutego 2021 i narazie nie dzwonią..

Z góry dzięki i pozdrowienia

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, gof123 napisał:

To raczej czy bez szans? :)  Może ktoś inny coś podpowie?

 

 

Witam,

Zakończenie umowy z końcem lutego 2021r. Wypowiedzenie złożone.

Oto moje obecne warunki:

Pakiet Extra+ Canal+(6) - 69,99 zł

Canal+ (2) = 5 zł

Eleven Sports 10 zł

Multi Man Pack - 15 zł

Multiroom - 10 zł

Najem dekodera - 5 zł

Mistrzowska Piłka - 0 zł

HBO i HBO GO na 5 lub 6 msc gratis było dodatkowo za 0 zł.

Razem: 114,99 zł miesięcznie.

 

1. Czy jest szansa na zejście z ceny za powyższy pakiet zyskując np. dekoder 4K z dyskiem za 0 zł? Gdzieś na forum czytałem, że ktoś coś podobnego uzyskał..

2. Czy przy ewentualnym wyłączeniu Multi Men Pack i zostawieniu tylko 6C+, Eleven Sports, Mistrzowskiej Piłki i Multiroom jest szansa na wymianę na dekoder 4K z dyskiem za 0 zł?

Wyglądałoby to mniej więcej tak:

Pakiet Extra+ Canal+(6) - 69,99 zł

Eleven Sports 11,90 zł

Multiroom - 10 zł

Dekoder 4K z dyskiem - 0 zł

Mistrzowska Piłka - 0 zł

HBO i HBO GO na 5-6 msc gratis

Razem: 91,80 zł miesięcznie

 

Jak co dwa lata proszę o pomoc? PS umowa do końca lutego 2021 i narazie nie dzwonią..

Z góry dzięki i pozdrowienia

 

Co do dekodera Ultrabox+ 4K, to przy przedłużeniu ja dostałem za 0 zł z dyskiem, wcześniej płaciłem 10 miesięcznie. Próbuj do skutku, może któryś konsul się ugnie.

Edytowane przez blade1230
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Dziordzio napisał:

Witam. Czy ktoś w ostatnim czasie migrował z pakietu comfort plus do opimum+. Konsultant zaproponował mi kwotę 39,99 zł. Gdy powiedziałem że za drogo to zaproponowano mi pakiet extra plus za kwotę 37,99, który mnie nie interesuje - zależy mi na opitimum+.

Extra miałby być tańszy od Optimum? Dziwne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Kristiano Rinaldo napisał:

Extra miałby być tańszy od Optimum? 

Konsultant na początku zaproponował kwotę optimum za 39,99 żeby sprawdzić reakcje. Widział brak zainteresowania więc zaproponował extra plus taniej i tylko sprzedażą tego pakietu był zainteresowany gdyż pewnie na większe profity. Nie chciał przedstawić nowej oferty optimum. Dlatego moje pytanie - bo skoro oferują extra plus za 37,99 to ile można ugrać na optimum? 

Edytowane przez Dziordzio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Mikizncplus napisał:

A w którym miejscu masz informację o opłacie 10zł za moduł? Przy wydaniu sprzętu dostajesz standardowy druk gdzie jest adnotacja w tabelce ze moduł kosztuje 10zł przy cenie standardowej, przy promocyjnej zapewne 0zł. Jeżeli w prognozie masz abonament bez zmian to znaczy, a konsultant Ci to potwierdził to znaczy że nie masz się czego obawiać :) 

W  dokumencie  "FORMULARZ ZWROTU/WYDANIA SPRZĘTU" jest napisane o wynajmie za 0 zł.
Co więcej później w dokumencie "Wymiana na Moduł CAM 4K za 99zł i najem za 0zł/m dla Abonentów(10/20)" czyli warunkach na jakie wyraziłem zgodę jest mowa o braku opłaty za najem.
Dopiero w dokumencie "Symulacja Płatności" są podane podwyższone opłaty. Najciekawszy jest fakt, że zgodnie z dokumentu symulacja jest robiona na podstawie warunków umowy.
Symulacja jest jednak sprzeczna z warunkami umowy bo w nich nie ma mowy o opłacie za moduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Mikizncplus napisał:

To chyba musi być kwota 37,99zł netto, wtedy faktycznie by wychodziło 44,99zł brutto czyli najtańsza opcja tego pakietu 😁

Jak w takim układzie wygląda sytuacja z optimum plus. Czy przy migraci z comfort do optimum podczas trwania umowy jest możliwe uzyskanie ceny jak przy przedłużaniu umowy czyli około 26 zł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kapciu75 napisał:

Witam Was Panowie,

 

Mam do Was pytanie co mogę jeszcze wynegocjować przy przedłużeniu umowy.

Obecnie mam:

Pakiet Extra+ z Canal+ za 99PLN

Multi Man Pack za 20PLN

Eleven Sports za 11,90PN

HBO Go za 0PLN

HBO za 0PLN

VOD+ za 0PLN

Mistrzoska Piłka za 0PLN

Filmbox Pack za 0PLN

Fox Play za 0PLN

Cinemax za 0PLN

 

WiFi Premiumbox+ za 5PLN (czynsz najmu sprzętu)

Multiroom Standard za 50PLN

 

W sumie mam 6 dekoderów (matka + 5MR).

Obecnie płacę 186PLN za wszystko.

 

Doradźcie co można jeszcze od nich wynegocjować.

 

 

 

 

A Ile w sumie Ty sam płacisz bo chyba te pięć MR ci są nie potrzebne, tylko no właśnie... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, kapciu75 napisał:

Witam Was Panowie,

 

Mam do Was pytanie co mogę jeszcze wynegocjować przy przedłużeniu umowy.

Obecnie mam:

Pakiet Extra+ z Canal+ za 99PLN

Multi Man Pack za 20PLN

Eleven Sports za 11,90PN

HBO Go za 0PLN

HBO za 0PLN

VOD+ za 0PLN

Mistrzoska Piłka za 0PLN

Filmbox Pack za 0PLN

Fox Play za 0PLN

Cinemax za 0PLN

 

WiFi Premiumbox+ za 5PLN (czynsz najmu sprzętu)

Multiroom Standard za 50PLN

 

W sumie mam 6 dekoderów (matka + 5MR).

Obecnie płacę 186PLN za wszystko.

 

Doradźcie co można jeszcze od nich wynegocjować.

 

 

 

 

Zostaw to co masz. Eleven z MMP dobierz za 25, tak jak było pisane. Dekoder Wifipremiumbox powinieneś dostać za za 0.  1 MR tak jak też było wspomniane, może uda się za free.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Bushiken napisał:

W  dokumencie  "FORMULARZ ZWROTU/WYDANIA SPRZĘTU" jest napisane o wynajmie za 0 zł.
Co więcej później w dokumencie "Wymiana na Moduł CAM 4K za 99zł i najem za 0zł/m dla Abonentów(10/20)" czyli warunkach na jakie wyraziłem zgodę jest mowa o braku opłaty za najem.
Dopiero w dokumencie "Symulacja Płatności" są podane podwyższone opłaty. Najciekawszy jest fakt, że zgodnie z dokumentu symulacja jest robiona na podstawie warunków umowy.
Symulacja jest jednak sprzeczna z warunkami umowy bo w nich nie ma mowy o opłacie za moduł.

@Bushiken Masz dokument wymiany z informacją o najmie 0 zł/m za moduł CAM oraz masz do tego regulamin promocji "Wymiana na Moduł CAM 4K za 99zł i najem za 0zł/m dla Abonentów (10/20)" i są to najważniejsze dokumenty, które Ci potwierdzają darmowy najem sprzętu. Jak w Strefie CANAL+ masz generowaną prognozę płatności bez podwyżek i na infolinii od konsultantów masz potwierdzenie, że najem modułu jest za 0 zł/m, to tak jest. Zapewne masz tą promocję na darmowy najem modułu CAM wymienioną w Strefie CANAL+ w zakładce "Szczegóły mojej oferty/Zestawienie ofert" i jest to najważniejszy dokument ten co podpisałeś i dostałeś. Natomiast symulacja płatności ta pierwsza co dostałeś musiała się źle wygenerować i ją zignoruj, bo jak widać problemu nie ma i nic Ci nie będzie się naliczać według prognoz obecnie generowanych przez system. Nie masz się co denerwować, bo masz dokumenty, które gwarantują Ci darmowy najem modułu CAM.:)

Edytowane przez lukx95
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Umowa do końca 01.2021

Dotąd:

Comfort - 22.50

i włączone dodatkowo:

Canal+ - 30

Eleven - 15,90

Multiroom Premium za 0 zł z głównym czarnym recorderem i tzw. mydelniczką

 

Dzisiaj propozycja wymiany na Ultraboxa i stary szrot wifiboxa gdzie niby ceny pakietów pozostaną takie same,ale za multiroom standard i wypozyczenie ultraboxa miałbym płacić 10 + 5 zł. Natomiast przy pozostawieniu tego co mam 79 zł zamiast obecnych ok.68 zł

Czy naprawdę nie ma możliwości pozostawienia multiroomu za 0 zł tak jak dotychczas lub czy da się ugrać opłatę za dekoder do 0 zł.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...