Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,
Jestem abonentem starej Cyfry+.
 
Obecna umowa do marca 2021 na warunkach:
Comfort+, dopełnienie do Extra+, Canal+ (default_icon_cool.gif, HBO, HBO GO, Multiroom Cameleon (2x WifiBox+) za 77.50zł miesięcznie.
 
Od minionych wakacji nie mogę korzystać z mojego nBoxa na E2 bo poznikały mi programy. Miesiąc temu kupiłem telewizor TCL 55C815 i chciałem sobie wymienić dekoder na moduł CI+, ale konsultant twierdzi, że na moim kontrakcie nie ma możliwości wymiany dekodera na moduł, nawet przy przedłużaniu umowy. Wypowiedzenia umowy jeszcze nie składałem.
 
Czy może ktoś mi pomóc i napisać jak rozwiązać ten problem czyli zdobyć przedmiotowy moduł CI+ i do jakiej ceny możnaby zejść najniżej jeśli chodzi o utrzymanie mojej oferty programowej przy przedłużeniu z tą jedną zmianą czyli wymianą jednego dekodera na moduł CI+?
 
Z góry dziękuję za pomoc...
 
PS. W razie czego mogę złożyć wypowiedzenie umowy.

Możesz przed zakończeniem umowy dobrać do konta nową umowę z modułem. Najtańsza z możliwych. Poproś o przeniesienie swoich pakietów ze starej umowy na moduł. Punkt ostatni zakończ stara umowę. Przed podpisaniem nowej umowy ustał z konsulem ze ci przeniesie pakiety ze starej umowy na moduł jak ci się na koncie pojawi nowa umowa. Robiłem taki myk
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Chevington napisał:

u mnie śmieszna sytuacja, bo przed złożeniem wypowiedzenia(połowa listopada) dzwonili co 2-3dni, a od złożenia ani jednego telefonu...

umowa kończy mi się 31 grudnia.

co polecacie robić? czekać spokojnie aż się po świętach odezwą?

Nie bądź miękiszonem i czekaj na telefon.

Do mnie też wydzwaniali non stop przed złożeniem wypowiedzenia. Po jego złożeniu czekałem 2 tygodnie na pierwszy kontakt.

 

 

Życzę Wesołych Świąt wszystkim forumowiczom.

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mikoko napisał:


Możesz przed zakończeniem umowy dobrać do konta nową umowę z modułem. Najtańsza z możliwych. Poproś o przeniesienie swoich pakietów ze starej umowy na moduł. Punkt ostatni zakończ stara umowę. emoji12.pngPrzed podpisaniem nowej umowy ustał z konsulem ze ci przeniesie pakiety ze starej umowy na moduł jak ci się na koncie pojawi nowa umowa. Robiłem taki myk

A co z brakiem parowania karty na drugim dekoderze? Da się to jakoś utrzymać czy trzeba wymienić oba Cameleony na parowane Caymany?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, musiolek napisał:

A co z brakiem parowania karty na drugim dekoderze? Da się to jakoś utrzymać czy trzeba wymienić oba Cameleony na parowane Caymany?

U mnie podobnie ,umowa do konca lutego. Posiadam Wifipremiumbox+ z caymanem oraz jednego kameleona jako MR.

Z checia wymienilbym cameleona na CI+ z caymanem. Czy da rady to wynegocjowac ?

 

Edytowane przez mate1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.12.2020 o 12:11, mate1212 napisał:

U mnie podobnie ,umowa do konca lutego. Posiadam Wifipremiumbox+ z caymanem oraz jednego kameleona jako MR.

Z checia wymienilbym cameleona na CI+ z caymanem. Czy da rady to wynegocjowac ?

 

Dobrze rozumiem, że u Ciebie ten Cameleon z MR jest nadal całkowicie niezależny od tego zestawu (moduł z Caymanem)? Nie trzeba niczego spinać w sieć, ani zbliżać do siebie?

W dniu 24.12.2020 o 13:10, czerstwy napisał:

Dokupić czytnik zewnętrzny do Nboxa i odpowiednio skonfigurować i wszystko będzie działać.

Rozumiem, ale w tej chwili priorytetem dla mnie jest raczej moduł CI+ z jednoczesnym utrzymaniem niezależnego Multiroom u...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, czerstwy napisał:

I gdzie ten moduł wsadzisz?Bo raczej nie do nboxa?Masz tv który  wspiera ECP?

Przeczytałeś że zrozumieniem to co napisałem wcześniej? Kto go chciał wkładać do nBoxa?

 

Nie wiem czy telewizor wspiera ECP, zakładam, że tak. A w telewizorze bez ECP to moduł nie pójdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabezpieczenie ECP dla najnowszych modułów CAM od CANAL+ jest jak na razie testowane i włączone na kanale CANAL+ NOW. Docelowo z obecnych informacji wynika, że ECP ma być stosowane tylko na kanałach 4K na wybranych audycjach i wtedy te wybrane audycje nie będą dostępne na odbiornikach bez wsparcia ECP. Nie wiadomo na tą chwilę, czy ECP będzie szerzej stosowane. Lista telewizorów wspierających ECP jest dostępna pod tym linkiem: https://pl.canalplus.com/pomoc/lista-wpieranych-modeli-telewizorow

Edytowane przez lukx95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, musiolek napisał:

Przeczytałeś że zrozumieniem to co napisałem wcześniej? Kto go chciał wkładać do nBoxa?

 

Nie wiem czy telewizor wspiera ECP, zakładam, że tak. A w telewizorze bez ECP to moduł nie pójdzie?

A ty przeczytałeś ze zrozumieniem specyfikację tego modułu?Nawet nie odpowiadaj bo po tym jakie pytania zadajesz to nie masz o nim zielonego pojęcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, czerstwy napisał:

A ty przeczytałeś ze zrozumieniem specyfikację tego modułu?Nawet nie odpowiadaj bo po tym jakie pytania zadajesz to nie masz o nim zielonego pojęcia.

A co to ma do rzeczy skoro wiem, że ww. moduł obsługuje również telewizory bez certyfikacji ECP

 

Tak Mistrzu, tylko Ty wiesz wszystko, a pozostali muszą czytać specyfikacje zanim poproszą o pomoc na forum, które stworzono m.in. do pomocy innym userom.

 

I co z tego, że Ty masz większą wiedzę ode mnie skoro zamiast pomagać innym to się mądrujesz i bez sensu zamulasz wątek? Nie masz zamiaru pomagać to się nie udzielaj bo Twoje mądrości nic nie wnoszą do tematu.

3 godziny temu, lukx95 napisał:

Zabezpieczenie ECP dla najnowszych modułów CAM od CANAL+ jest jak na razie testowane i włączone na kanale CANAL+ NOW. Docelowo z obecnych informacji wynika, że ECP ma być stosowane tylko na kanałach 4K na wybranych audycjach i wtedy te wybrane audycje nie będą dostępne na odbiornikach bez wsparcia ECP. Nie wiadomo na tą chwilę, czy ECP będzie szerzej stosowane. Lista telewizorów wspierających ECP jest dostępna pod tym linkiem: https://pl.canalplus.com/pomoc/lista-wpieranych-modeli-telewizorow

Serdecznie dziękuję za pomoc. Na priva odpowiem na pewno.

  • Popieram 2
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, musiolek napisał:

Dobrze rozumiem, że u Ciebie ten Cameleon z MR jest nadal całkowicie niezależny od tego zestawu (moduł z Caymanem)? Nie trzeba niczego spinać w sieć, ani zbliżać do siebie?

Rozumiem, ale w tej chwili priorytetem dla mnie jest raczej moduł CI+ z jednoczesnym utrzymaniem niezależnego Multiroom u...

Dokladnie,ale posiadam wifipremiumbox z caymanem  i samego cameleona. Jednak chcialbym wymienic cameleona na modul.

Edytowane przez mate1212
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

Wesołych Świąt.

 

Mój tata ma "goły" pakiet Comfort+ oraz dekoder 4k z dyskiem - płaci 40 zł.

Koniec umowy 31.01.2021 i złożone wypowiedzenie.

 

Czytam wiele stron na tym forum ale nie wiem - za ile najtaniej może utrzymać obecnie Comfort+, albo Optimum+ czy też dopełnienie do Extra+ ( bez żadnych innych dodatków :)

 

Dekoder może zostać, z nagrywarki generalnie nie korzysta.

 

Prośba o pomoc,

Dziekuje Wam z góry !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, davegdynia napisał:

Witam serdecznie,

Wesołych Świąt.

 

Mój tata ma "goły" pakiet Comfort+ oraz dekoder 4k z dyskiem - płaci 40 zł.

Koniec umowy 31.01.2021 i złożone wypowiedzenie.

 

Czytam wiele stron na tym forum ale nie wiem - za ile najtaniej może utrzymać obecnie Comfort+, albo Optimum+ czy też dopełnienie do Extra+ ( bez żadnych innych dodatków :)

 

Dekoder może zostać, z nagrywarki generalnie nie korzysta.

 

Prośba o pomoc,

Dziekuje Wam z góry !!!!

Słabo czytasz bo nie trzeba aż wielu stron 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Pawel napisał:

Napisz konkretnie ile płaci za pakiet Comfort i ile za dekoder. Łączna suma niewiele mówi.Jakie ma oferty w ICA ?

Nowy Comfort+ 39,99 zł

Najem 4K UltraBox+ 1 ,00 zł

 

Razem: 40,99 zł miesięcznie - złożone wypowiedzenie

2 godziny temu, czerstwy napisał:

Słabo czytasz bo nie trzeba aż wielu stron 

 

Zanim napisałem posta z prośbą o pomoc - za ile najtaniej mój tata może dostać pakiet - sprawdzałem m.in to zestawienie.

Nie znalazłem tam pakietu Optimum+ dlatego uważałem, że to zesatwienie nie jest aktualne.

Stad [prośba o pomoc...

A ile utrzymanie Comfort+ oraz dekored 4k dysk

A ile utrzymanie Comfotr+ oraz deroder 4k bez dysku

A ile utrzymanie Optumim+ oraz dekoder 4k

A ile utrzymanie Comfort+ oraz dekoder 4k oraz uzupełnienie do Extra+

 

Dzieki z góry za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, davegdynia napisał:

Nowy Comfort+ 39,99 zł

Najem 4K UltraBox+ 1 ,00 zł

 

Razem: 40,99 zł miesięcznie - złożone wypowiedzenie

Zanim napisałem posta z prośbą o pomoc - za ile najtaniej mój tata może dostać pakiet - sprawdzałem m.in to zestawienie.

Nie znalazłem tam pakietu Optimum+ dlatego uważałem, że to zesatwienie nie jest aktualne.

Stad [prośba o pomoc...

A ile utrzymanie Comfort+ oraz dekored 4k dysk

A ile utrzymanie Comfotr+ oraz deroder 4k bez dysku

A ile utrzymanie Optumim+ oraz dekoder 4k

A ile utrzymanie Comfort+ oraz dekoder 4k oraz uzupełnienie do Extra+

 

Dzieki z góry za pomoc

W ICA nie ma ofert przedłużeniowych ?

Comfort+ najtaniej 22,50 a dekoder z dyskiem za 0 zł. W przypadku dotychczasowej ceny za Comfort w wysokości 39,99 raczej trudno będzie zejść do 22,50 Bardziej realne to 29,99. Do końca stycznia jeszcze sporo czasu na negocjacje.

Edytowane przez Pawel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, torre24 napisał:

@lukx95 jest jakikolwiek sposób aby dobrać multiroom z modułem? Właśnie się skapnąłem, że kupiłem TV z ECP i może bym się skusił...

@torre24 Posiadasz usługę Multiroom z dawnej Cyfry+? Jeśli tak, to będzie taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...