Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś drugi telefon i nowa propozycja. 

Tym razem nie chcą nic zabierać a dają to samo co mam teraz czyli Superpremium za 147,99 (za 10 zł więcej niż teraz płacę) . W to wchodzi cały canal+, hbo, mmp, 68 kolekcji vod, dekoder 4k z dyskiem za 0 zł i wszystkie kanały jakie są oprócz Polsat Sport i eleven, ale to mnie nie interesuje. 

Teraz zastanawiam się, czy dwa lata temu, nie dano mi vip/vip max za 137? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym 109,99 jest normalnie hbo, cinemax, Canal+, 68 z 72 kolekcji vod? Bo jeśli tak i doszły by mi jeszcze kanały Polsatu i Eleven to miałbym wszystkie kanały i kolekcje za mniej niż pakiet vip. Oczywiście plus te 20 za Multi men. Chcą 148 i drugi raz usłyszałem, że kiedyś dostałem za dobre promocje. Chyba trzeba poczekać na święta lub na koniec umowy w styczniu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć takie cos mi wpadło wymiana dekodera na 4K  juz zrobiona, hbo z opcja walcz wyłącz, umowa na 15 mc wcześniejszy abonament 103 PLN, złożone wypowiedzenie bez tego nic nie nie dało załatwić poniżej 100 pln

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 15 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m dla Abonentów (07/20), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 
15mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta do zaakceptowania do 7 dni. 82,50 zł - stała kwota. W chwili obecnej na czasie nieokreślonym 89,50zł  (bez FOX Play, Mistrzowskiej Piłki Nat Geo Play, Paramonut Play, Multi Man Pack). Dodatki chyba każdemu wciskają, a czy są coś warte nie wiem bo nie mam.

Tuner główny do wymiany z Pace (Cameleon) na 4K 1TB (Cayman), do mutlroom jest WiFi Box (Cameleon). Tunery za 0zł.

.

Brać? :)

 

 

Wybrane usługi Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 82,50 zł 24 m, a po tym okresie 91,50 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dziś:

Na koniec miesiąca wyłączam eleveny i włączam w nowym roku  jak wystartuje żużel w nowym sezonie. 

DUK zadzwonił sam, bez wypowiedzenia. Chciałem tylko mistrzowską piłkę za zero i eleveny wyłącz i włącz czego wcześniej nie chcieli mi dać.

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane

usługi

Pakiet Extra+ z CANAL+, HBO, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Multi Man Pack, Nat Geo Play, Paramount Play, NAJEM MEDIABOX+
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ 84,99 zł 24 m, a po tym okresie 93,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów (07/20), Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów, Najem mediaBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 105,89 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Nowy Comfort+, HBO, HBO GO, Najem Moduł CAM ECP 10zł
Wybrane promocje Pakiet Nowy Comfort+ 19,99 zł 24 m, a po tym okresie 23,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Najem moduł CAM w cenie 0 zł/m dla Abonentów (03/20)
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 19,99
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

To tak na szybko dzisiaj ustalone z DUK.

W rozmowie było o dopełnieniu do Extra do 2 miesięcy a tu nic.

Błąd jakiś czy jednak jest dobrze?

Edytowane przez wowo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj złożyłem przez ICA.

 

Opcja HBO do wyłączenia.

 

Szybko musiałem zadziałać bo moduł nie sprawdza się w Technisacie i muszę wymienić na dekoder. A przedłużenie jest jedyną drogą.

Także mam wymienić go na 4K z 5 zł miesięczną dzierżawą. Trudno.

A sama umowa była/jest do końca roku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam że poprzednio w tym samym okresie przedłużaliśmy.

 

Sam zadzwoniłem do DUK i powiedziałem że w ICA mam Comfort za 22,50 i Optimum za 25 ale chcę Comfort za 20.

Także szybko przeszliśmy do konkretu.

Teraz tylko dopełnienie do Extra załatwić za 10 chociaż nie klepnąłem jeszcze umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...