Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10x C+ za 25 zł dają chyba bez większych problemów na infolinii. Także nic nadzwyczajnego. Jeśli chcesz mieć C+, to bierz.  
Na początku życzyli sobie 30 zł, bo w cenie normalnej jest cały pakiet za 80 zł. Wiem o co chodzi, bo Cyfrę +, NC+, PC+ mam już od 10 lat jak nie więcej. To jest dodatkowy dekoder, który po zakończeniu umowy WPB w listopadzie na którym nam Superpremium zostanie głównym dekoderem. Synowi wezmę najwyżej Nc+ na kartę znowu z mydelniczka. A na tym dekoderze z Mixem miałam C+ w opcji za darmo na 2 miesiące, a potem wyłączenie albo 40 zł. I tak, zawsze miałam prawie Full pakiet. Więc i na tej umowie chce mieć HBO, Cinemax, i C+.

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Bushiken napisał:

Nie prawda, cameleona można zamienić na moduł CI+ ECP . W przypadku posiadania 2 kart i MR na starych zasadach wymiana 1 na Moduł i 2 na Ultraboxa. Nie ma konieczności łączenia razem.

Przecież dokładnie to napisalem nowe karty parowane są ze sprzętem, MR zostaje na starych zasadach. 

Nie mylmy parowanie kart ze sprzętem do multiroomu.

Dodatkowo moduł jako drugi można dostać tylko w sytuacji kiedy mamy gołego cameleona, bez dzierżawy sprzętu.

Edytowane przez drq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, drq napisał:

Przecież dokładnie to napisalem nowe karty parowane są ze sprzętem, MR zostaje na starych zasadach.

Jest opcja pozostawienia sobie Pace który działa na Nagrze. Wtedy nie mamy parowania w ogóle. A jak komuś nie zależy na 4K to może poszukać modułu Cyfry+ Szarego który obsłuży Nagrę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, drq napisał:

Pewnie, ale Kolega pytał o wymianę sprzętu, a to wiąże się z wymianą kart.

Z drugiej strony parowanie kart ze sprzętem gdzie i tak korzystamy ze sprzętu operatora to raczej nie problem.

Dokładnie, tym bardziej w sytuacji gdzie mamy 1 moduł i  dekoder bez uwiązania ich razem po wifi.

No i od jesieni opcja 4 Ultraboxów 4K ale te już na pewno tylko w ramach 1 wifi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam Comfort + i Eleveny za 48,99. Umowa kończy mi się z końcem sierpnia. Dzis złożona i zatwierdzona rezygnacja. Po godzinie od rezygnacji telefon z Canal+, ze mogę mieć Nowy Comfort+ i do tego Eleveny w tej samej cenie na kolejne 2 lata. Grzecznie podziękowałem stwierdzając, ze to za drogo dla mnie, tym bardziej ze ten ich nowy Comfort ma mniej o kilkanaście kanałów w ofercie. Zobaczymy co zaproponują następnym razem.

Sądzicie, że zejdą jeszcze z ceny przy takim zestawie?

Edytowane przez januask
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.05.2020 o 16:22, Tomo21 napisał:

  @darekbyd a wysyłałeś wypowiedzenie, czy dostałeś taką ofertę bez tego?

Nie wysyłałem wypowiedzenia. Odrzuciłem wcześniej kilkanaście propozycji, w końcu dostałem w miarę ciekawą propozycję, ale i ona jest o 10 zł droższa od mojej poprzedniej. Wcześniej miałem Extra+, Canal+ (6) live i HBO za 69,99 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, januask napisał:

Obecnie mam Comfort + i Eleveny za 48,99. Umowa kończy mi się z końcem sierpnia. Dzis złożona i zatwierdzona rezygnacja. Po godzinie od rezygnacji telefon z Canal+, ze mogę mieć Nowy Comfort+ i do tego Eleveny w tej samej cenie na kolejne 2 lata. Grzecznie podziękowałem stwierdzając, ze to za drogo dla mnie, tym bardziej ze ten ich nowy Comfort ma mniej o kilkanaście kanałów w ofercie. Zobaczymy co zaproponują następnym razem.

Sądzicie, że zejdą jeszcze z ceny przy takim zestawie?

O jakich kanałach mówisz? ?

Edytowane przez P_Canal+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, czerstwy napisał:

Bzdury wypisujesz proponuje zapoznać się z ofertą operatora.?

Rozumiem, ze do mnie pijesz... Nikt Ci nie karze wierzyć w to co napisałem, jak wiesz lepiej to fajnie.

Z oferta się zapoznałem, cały czas z reszta wisi jako "przedłuż umowę" u mnie w Strefie Canal+. Oczywiście dopytałem o to konsultanta podczas rozmowy telefonicznej i potwierdził, że nowy comfort+ ma zmniejszoną ofertę kanałów w porównaniu do pakietu wcześniejszego. Zachwalał jednocześnie, że i tak teraz jest lepiej, bo dają 30 kolekcji nc+go TV i dwa miesiące na start w wyższym pakiecie Extra+ w cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam oferte Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE z dodatkowymi elevenami za 11.90 całość wychodzi 86zl umowa kończy mi się 31.07.2020. Ich oferta na dziś 92zł i dokładają mi 3 kanały canal+. Wypowiedzenie wysłane. Czekać na lepszą propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t

3 minuty temu, januask napisał:

Rozumiem, ze do mnie pijesz... Nikt Ci nie karze wierzyć w to co napisałem, jak wiesz lepiej to fajnie.

Z oferta się zapoznałem, cały czas z reszta wisi jako "przedłuż umowę" u mnie w Strefie Canal+. Oczywiście dopytałem o to konsultanta podczas rozmowy telefonicznej i potwierdził, że nowy comfort+ ma zmniejszoną ofertę kanałów w porównaniu do pakietu wcześniejszego. Zachwalał jednocześnie, że i tak teraz jest lepiej, bo dają 30 kolekcji nc+go TV i dwa miesiące na start w wyższym pakiecie Extra+ w cenie.

te kanały to np bbc brit mtv 24 polska i z pakietu dla dzieci więc jest mniej 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, zajn napisał:

Witam posiadam oferte Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE z dodatkowymi elevenami za 11.90 całość wychodzi 86zl umowa kończy mi się 31.07.2020. Ich oferta na dziś 92zł i dokładają mi 3 kanały canal+. Wypowiedzenie wysłane. Czekać na lepszą propozycje?

Myślę, że spokojnie możesz zaczekać, bo to co Ci zaoferowali, to standardowa oferta dla przedłużających umowę. Dokładnie Twój zestaw mam w propozycjach na Strefie Canal+ za 91,89zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam obecnie ofertę za 49.90 comfort plus i HBO, otrzymałem dzisiaj propozycje przedłużenia umowy na 24 miesiące przy comfort plus i 10canal plus za 56 zł. Nie wysyłałem jak do tej pory wypowiedzenia. 2 związku z tym mam pytanie czy taki zestaw można byłoby uzyskać jeszcze taniej a jeśli tak to w jakiej cenie, ewentualnie plus pakiet exstra plus. Z góry dzięki za info 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam obecnie ofertę za 49.90 comfort plus i HBO z modułem Cam, otrzymałem dzisiaj propozycje przedłużenia umowy na 24 miesiące przy comfort plus i 10canal plus za 56 zł. Nie wysyłałem jak do tej pory wypowiedzenia. 2 związku z tym mam pytanie czy taki zestaw można byłoby uzyskać jeszcze taniej a jeśli tak to w jakiej cenie, ewentualnie plus pakiet extra ile by kosztował. Z góry dzięki za info 

Edytowane przez Jarko007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do konca lipca b.r., nie mialem jeszcze zadnych telefonów ale pewnie niedlugo tel sie rozdzwoni. Skladac juz wypowiedzenie czy czekac na propozycje tel jeszcze ze 2-3 tygodnie ?

Obecnie:
Extra+CANAL+(6)LIVE HBO HBOGO ELEVEN MR NAJEM-PRV, za wszystko place ok 102pln.

 

Chciałbym dołożyć Mistrzowską Piłke. I taki zestaw na ile oceniacie kwotę do wytargania w nowej umowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, SunDance HD
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (05/20) L, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów, Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentó w
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 129,99  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

 

Moja oferta z 2 multiroomami. Dekoder 4k z dyskiem +5zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...