Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, lizbona napisał:

No to jaka to wartość dla przedłużającego skoro nowy srodniomiesiecznke ma to za 126 zł?

A ile Ci się marzy aby mieć taniej?  3 dychy? 109,99 To jest dobra cena za ten zestaw.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziś dostałem pierwszą ofertę na przedłużenie - koniec obecnej umowy to 31.10.2020. To co zostało mi przedstawione mocno mnie nie zadowala. Pani przez telefon zaproponowała mi pakiet Superpremium 4k w cenie 119.90 przez cały okres umowy. Gdy powiedziałem jej, że zależy mi tak naprawdę na opcji Canal+Sport, Polsat Sport Premium i pakietem kanałów Eleven to była mi w stanie zaproponować opcję Extra+ w cenie bodajże 116.89.

Wydaje mi się to strasznie słaba oferta biorąc pod uwagę, że obecna promocja dla nowych klientów dokładnie z tymi opcjami, o których piszę kosztuje 86,89 (9 mies) a potem 116,89

 

W strefie Canal+ nie jest wcale dużo lepiej, udało mi się wyklikać taki pakiet:

  • Wybrane usługi: Pakiet Extra+ z CANAL+, Eleven Sports, FOX Play, Filmbox Pack, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Paramount Play, Najem WiFi Premiumbox+ 20 zł
  • Wybrane promocje: Extra+ z CANAL+ za 74,99 zł 9 m, 99,99 zł/m, 108,99 zł/m dla Abonentów (03/20) L, Najem WiFiPremiumBox+5zł dla Abonentów

Czyli wychodzi 91,89 zł (9m) a potem 116,89 zł - dokładnie to samo co dla nowych abonentów. Nie wiem na ile zestawienie przedstawione poniżej jest aktualne, ale wg tego wychodzi, że realna cena za taki pakiet to mniej więcej 80-90 zł w zależności od wyboru ilości kanałów Canal+. Co o tym sądzicie? Ile wg Was może realnie kosztować taki pakiet?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

umowa przedłużona dzięki koledze @Mikizncplus - plusem dla mnie było to, że wszystko załatwione przez rozmowy na pw bez czasem męczących bezowocnych rozmów telefonicznych z konsultantami. Oferta normalnie jak wszystkim przychodzi do akceptacji na maila. Dekoder już odebrany. Wszystko szybko, sprawnie - osobiście polecam i dzięki jeszcze raz :)

 

Superpremium 4k - 109,99zł

Netflix 4K - 52zł (2msce gratis z majem to w sumie 3)

CInemax - 0zł rok 15zł drugi rok 

MR - 0zł

PACE -0zł

Dekoder4K + dysk1TB - 5zł

History H2 Adeventure Sportklub - 5zł

 

FInalnie:

2 miesiące za 119,99zł

3-12 msc 171,99zł

13-24 msc 186,99zł

 

Pozdrawiam

  • Popieram 1
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Dostałem taką ofertę od kolegi z forum. Jest w tej ofercie jeszcze wymiana na nowy dekoder 4k z dyskiem i to będzie dodatkowo 5 zł płatne/miesiać. Tylko tego niby tu nie widać, ale konsultant w punkcie sprzedaży po zalogowaniu będzie miał taką informację.

Co myślicie?

 

Czy jest w tym Paramount Play ? Te VOD od nich? Bo tego nie widzę

Edytowane przez duri
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej ofercie dekoder 4k powinien byc za 0 ...

53 minuty temu, duri napisał:
Wybrane usługi Pakiet Superpremium+ 4K, FOX Play, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play
Wybrane promocje Superpremium+ 4K za 109,99 zł/m oraz za 124,99 zł/m dla Abonentów (08/19) L, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 119,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Dostałem taką ofertę od kolegi z forum. Jest w tej ofercie jeszcze wymiana na nowy dekoder 4k z dyskiem i to będzie dodatkowo 5 zł płatne/miesiać. Tylko tego niby tu nie widać, ale konsultant w punkcie sprzedaży po zalogowaniu będzie miał taką informację.

Co myślicie?

 

Czy jest w tym Paramount Play ? Te VOD od nich? Bo tego nie widzę

Jesli Paramount nie jest wymieniony to znaczy ze go nie ma. CO do oferty to przy takiej kwocie powinienes dostac dekoder 4k za 0 ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, bigbaks napisał:

Witam,

 

umowa przedłużona dzięki koledze @Mikizncplus - plusem dla mnie było to, że wszystko załatwione przez rozmowy na pw bez czasem męczących bezowocnych rozmów telefonicznych z konsultantami. Oferta normalnie jak wszystkim przychodzi do akceptacji na maila. Dekoder już odebrany. Wszystko szybko, sprawnie - osobiście polecam i dzięki jeszcze raz :)

 

Superpremium 4k - 109,99zł

Netflix 4K - 52zł (2msce gratis z majem to w sumie 3)

CInemax - 0zł rok 15zł drugi rok 

MR - 0zł

PACE -0zł

Dekoder4K + dysk1TB - 5zł

History H2 Adeventure Sportklub - 5zł

 

FInalnie:

2 miesiące za 119,99zł

3-12 msc 171,99zł

13-24 msc 186,99zł

 

Pozdrawiam

 

3 godziny temu, ircios napisał:

Za Pejsa dostałeś 4k za 5zł?

 

Kolega @bigbaks tak napisał jakby miał w mr i pace i dek 4k.

Może pace ma własnego i miał 2-gą gołą kartę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam umowę do końca czerwca. Dzisiaj miły pan ze wschodnim akcentem przedstawił mi propozycję przedłużenia umowy - Comfort+, 10 x Canal+, Eleveny, Mistrzowska Piłka, dekoder 4k.To wszystko za 106, 89 na 24 miesiące. Warto to brać czy może być coś taniej? Zaznaczam że interesuje mnie głównie sport/piłka nożna.

Edytowane przez Rgomez
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca maja, wypowiedzenie wysłane. Obecnie Extra+ z C+, HBO i HBO Go za 89,99. W zw. ze spadkiem zainteresowania TV w moim domu chciałbym obniżyć rachunek rezygnując z HBO i HBO GO. Nie są mi również potrzebne wszystkie C+, wystarczy zwykły i sportowy. Co do reszty kanałów niech biorą co chcą, ja potrzebuję tylko TVN24. Chciałbym również wymienić dekoder z WiFi PremiumBox na 4K i mieć możliwość oglądania kanałów 4K. Chciałbym również mieć dostęp do nc+go bo używam go zamiast multirumu w innym pokoju. Na co mogę liczyć? Do tej pory odebrałem jeden telefon po wypowiedzeniu, w którym konsultant zapytał dlaczego rezygnuję z ta świetnej oferty, którą posiadam i praktycznie nic nie zaproponował.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.05.2020 o 11:25, ww6 napisał:

 

Kolega @bigbaks tak napisał jakby miał w mr i pace i dek 4k.

Może pace ma własnego i miał 2-gą gołą kartę?

Własnego Pejsa....chyba wyłudzonego.

Skoro wymienił na 4k to musiał być Pejs. Zadałem pytanie, bo dekoder 4k powinien za 0 dostać. 

 

[...]

 

@notez Wielu by chciało mieć C+ zwykły i sportowy, ale tak się nie da, zwłaszcza, że chcesz zapewne C+4k. 

Cała reszta jest podana w zestawieniu.

89,99 Za taki zestaw co masz, to jest bardzo dobra cena.

Obawiam się, że dużo taniej nie będziesz miał schodząc na Comfort i rezygnując z HBO. 

Chyba, że dekoder 4k dostaniesz za free.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu stanowiący nienawiść na tle narodowościowym.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem ofertę dzięki koledze z forum. Mam pytanie. Ponieważ pojawiło mi się, że mogę uruchomić MultiMan Pack za 0 do końca czerwca. Rozumiem, że nie ma tam żadnych ukrytych kosztów i normalnie pod koniec czerwca dzwonię, że nie chcę z tego dalej korzystać i tyle?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abonent z 16 letnim stażem. Propozycja przedłużenia umowy na następujący warunkach. 4K superpremium nie wiem co jest w tym dokładnie ale w ofercie mam wszystkie Eleven, Canal +, Canal +4K, HBO, Cinemax, Polsat Sport z ligą mistrzów, Film Box wszystkie kanały, History 2 kanały i całą resztę GO i inne platformy. Główny dekoder 4K z dyskiem i jeden multiroom. Proponowana cena na 24 miesiące w kwocie 125,- Uważacie, że to jest dobra oferta. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem comfort, canal+ (10), Canal 4K oraz dekoder 4K i eleven za 74.40 i dziś przedłużyłem te same pakiety za 69.40. Była opcja dobrania MP w niezłej cenie ale nie zdecydowałem się z uwagi na obecna sytuacja z pucharami oraz tym ze nie wiadomo kto za rok będzie miał prawa do LM i LE. Będę dobierał w opcji wl/wył. 
Oferta mnie zadowala, 2 lata spokoju 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś przedłużyłem na takich warunkach na 24msc kwota 107 zł stała 

 

  • Pakiet Extra+ z CANAL+
  • HBO
  • CINEMAX
  • Eleven Sports
  • FOX Play
  • Filmbox Pack
  • HBO GO
  • MISTRZOWSKA PIŁKA
  • MULTIROOM PREMIUM
  • Nat Geo Play
  • Paramount Play
  • SunDance HD
  • Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 88,99 zł/m dla Abonentów (04/20) L
  • HBO i HBO GO 0 zł/m dla Abonentów
  • Sundance HD 0 zł 6m dla Abonentów
  • Cinemax 10 zł/m dla Abonentów
  • Mistrzowska Piłka za 5 zł/m dla Abonentów (01/19)
  • Multiroom Premium 0zł dla Abonentów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym wynegocjować jeden z poniższych wariantów:

Opcja 1) Comfort+ z najmem dekodera za 24,99 m-c

Opcja 2) Comfort+ z MR za 34,99, w tym tak jak dotychczas: dwie karty, najem jednego dekodera i możliwość korzystania z drugiego własnego nBox

Opcja 3) Jeśli opcja 2 technicznie niemożliwa, to Comfort + z MR, z dwowa wynajętymi dekoderami za 34,99.

Czy na ten moment jest to osiągalne w podobnych cenach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...