Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mała aktualizacja do zestawienia ofert kolegi schevchenko.

Mam Extra+ 2c za 44,99 -zł. Umowa kończy się z maju. Wypowiedzenie wysłane.

Oferta z teraz: Comfort+ 10c za 59,99. W tym jest podobno 100 godzin nc go i canal plus vod.

Edytowane przez Milamber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam mam umowę do lipca kiedy wysłać wypowiedzenie propozycje na dziś to confort+10canal plus albo 3hbo za 57 zł na 24m a po za tym co lepsze czy canal plus czy hbo

 

i czy ten adres jest dobry

biuro obsługi klienta 

iti neovision sa

skrytka pocztowa nr8

02-100 Warszawa

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Mikizncplus napisał:

Przypominam, że osoba zainteresowane przedłużeniem umowy lub dokupieniem opcji zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej z numerem abonenta i informacją jaką ofertą są zainteresowani, a postaram się pomóc :)

 

Włącz wszystkim dopełnienia za 10 zł do wyższego pakietu!!! Ps nie masz przypadek obowiązku publicznie podania imienia,nazwiska i punktu w którym pracujesz?{nie że się czepiam,ale koleś mi z tego forum  tak zawsze włączał to co chciałem i jak słyszałem został wyrzucony z dyscyplinarką z pracy) 

8 minut temu, kamyk8831 napisał:

witam mam umowę do lipca kiedy wysłać wypowiedzenie propozycje na dziś to confort+10canal plus albo 3hbo za 57 zł na 24m a po za tym co lepsze czy canal plus czy hbo

 

i czy ten adres jest dobry

biuro obsługi klienta 

iti neovision sa

skrytka pocztowa nr8

02-100 Warszawa

pozdrawiam

A jaki masz na fakturze ?Taki sam,masz otwarte punkty tam najlepiej złożyć wypowiedzenie.Masz je od razu w systemie,a nie trzeba stać godzinę na poczcie.

Edytowane przez Buziaczek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, gierappek napisał:

 

On wam przedstawi standardową propozycję jak zwykły konsultant na infolinii.

 

 

No ok,ja Cię rozumiem,ale wcześniej miałem osobę zaufaną.Jak podam nr klienta to on ma moje dane.Skąd mam wiedzieć kim on jest,wystarczy pesel i nr dowodu i już masz chwilówkę do 10 tys.

7 minut temu, kamyk8831 napisał:

w salonie kazali wysłać poczta

W salonie ma obowiązek przyjąć bez gadki ,kiedyś wysłałem na adres z faktury i było ok.

 

Na czacie podała mi dziewczyna tak jak Tobie "Wysłać listownie na adres korespondencyjny: ITI Neovision S.A, skrytka pocztowa nr 8, 02-100 Warszawa"

Edytowane przez Buziaczek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kamyk8831 napisał:

w każdym czy niektórych.

W każdym mają obowiązek przyjęcia ,czy to wypowiedzenie,upoważnienie itp.Nie martw się to w naszym chorym kraju to norma.(Córka ostatnio nagrała pracownika salonu plus bo ten jej nie chciał przenieść nr na kartę,bo niby brak startówek ,ale jakby chciała abonament to nie ma problemu,film jest na youtube)

 

Kanały które wymieniłeś u mnie działają.

Edytowane przez Buziaczek1982
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mikizncplus napisał:

Przypominam, że osoba zainteresowane przedłużeniem umowy lub dokupieniem opcji zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej z numerem abonenta i informacją jaką ofertą są zainteresowani, a postaram się pomóc :)

 

Nie wiem czy tak można sobie napisać numer abonenta nie mając pewności do kogo się to wysyła. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się boicie to do niczego nie zmuszam. Nr abonent wg RODo nie jest daną osobową, daną wrażliwa, zatem nie jest to jakimś przestępstwem czy Bóg wie czym.

N-osobom wysłałem już oferty na maila i ustaliłem przedłużenia zatem jak ktoś jest zainteresowany zapraszam do kontaktu.

Edytowane przez Mikizncplus
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez strefę Canal+ nadal można złożyć. Wystarczy napisać odręcznie wypowiedzenie i dołączyć zdjęcie/skan w wiadomości. Uczulam że przy wypowiedzeniu drogą pocztową liczy się data wpłynięcia wniosku, zatem nie polecam odkładać tego na ostatni moment.

 

37 minut temu, Pawel napisał:

Jeśli jest pracownikiem to ma dostęp do danych wszystkich klientów.Dlaczego akurat na Twoje miałby brać chwilówkę ;) ?

 

Myślę że znalazła by się grono osób z dużą lepszą zdolnością kredytową ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Pawel napisał:

Jeśli jest pracownikiem to ma dostęp do danych wszystkich klientów.Dlaczego akurat na Twoje miałby brać chwilówkę ;) ?

 

Ty tak na serio?napisałem co wystarczy do chwilówki ,ale widzę że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.

2 godziny temu, Mikizncplus napisał:

Jak się boicie to do niczego nie zmuszam. Nr abonent wg RODo nie jest daną osobową, daną wrażliwa, zatem nie jest to jakimś przestępstwem czy Bóg wie czym.

N-osobom wysłałem już oferty na maila i ustaliłem przedłużenia zatem jak ktoś jest zainteresowany zapraszam do kontaktu.

Ja się  boję?.Napisałem wyraźnie ,że sam od lat tak korzystam. Po wpisaniu nr klienta masz dostęp do wszystkich danych.Czego się boisz ,że masz podać swoje?

1 godzinę temu, Mikizncplus napisał:

Myślę że znalazła by się grono osób z dużą lepszą zdolnością kredytową ??

A co sprawdziłeś moje dane ,że wiesz jaką mam zdolność kredytową

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Buziaczek1982 napisał:

Ty tak na serio?napisałem co wystarczy do chwilówki ,ale widzę że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem.

A czego to takiego nie zrozumiałem, że mam czytać uważniej ?Wiem co wystarczy do chwilówki.Jak pójdziesz do punktu z wypowiedzeniem pracownik tez ma dostęp do Twoich danych i również może je wykorzystać.

BTW dyskusja jest bezprzedmiotowa.Nie ma obowiązku korzystania z uprzejmości kolegi @Mikizncplus, więc nie masz o co bić piany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Buziaczek podajesz numer abonenta i adres email. Żadnych innych informacji.

Niestety canal+ to jedyna instytucja gdzie oferty są różne dla każdego z klientów. Dziwna polityka firmy której kompletnie nie rozumie 

Edytowane przez gierappek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Buziaczek1982  nie chce wszczynać kłótni,ale po prostu #$&@'$ 3 po 3. Dostęp do danych takich jak PESEL czy numer dowód ma każdy konsultant podrzędnego call center gdzie zatrudniają Ukraińców i objaranych studenciakow. Te dane nie wystarcza do wzięcia chwilówki.W parabankach itp aby dostać pożyczkę trzeba wysłać przelew weryfikacyjny,więc jeśli nie podasz @Mikizncplus loginu i hasła do bankowości elektronicznej to nici z przelewu :)

Kolego @Buziaczek1982 proponuję zamiast tracić czas na straszenie innych przed kolega z forum pokombinuj żeby dostać wreszcie to dopełnienie za 10zl,bo przeglądając Twoje posty widać,że  polujesz już na to bardzo długo ?

Edytowane przez P_Canal+
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, P_Canal+ napisał:

@Buziaczek1982  nie chce wszczynać kłótni,ale po prostu #$&@'$ 3 po 3. Dostęp do danych takich jak PESEL czy numer dowód ma każdy konsultant podrzędnego call center gdzie zatrudniają Ukraińców i objaranych studenciakow. Te dane nie wystarcza do wzięcia chwilówki.W parabankach itp aby dostać pożyczkę trzeba wysłać przelew weryfikacyjny,więc jeśli nie podasz @Mikizncplus loginu i hasła do bankowości elektronicznej to nici z przelewu :)

Kolego @Buziaczek1982 proponuję zamiast tracić czas na straszenie innych przed kolega z forum pokombinuj żeby dostać wreszcie to dopełnienie za 10zl,bo przeglądając Twoje posty walczysz już od bardzo długo o nie ?

Wow kolejny,przedłużałem umowę i miałem 3 x 0  i 21 x 19,99 zł, mam w regulaminie nawet zapis,że z dopełnienia mogę skorzystać tylko za 30 zł i tyle mi proponowali,Wysyłam Ci nawet treść regulaminu,od prawie 4 miesięcy,czy to jakoś idzie obejść, nie potrafisz odp .dlatego proszę skończ pisać brednie.Łącznie 3 osoby z forum nie dały rady a ja mam się prosić aby mi włączyli całe 2 kanały za 10 zł. proszę Cię.

 

Godzinę temu, gierappek napisał:

Buziaczek podajesz numer abonenta i adres email. Żadnych innych informacji.

Niestety canal+ to jedyna instytucja gdzie oferty są różne dla każdego z klientów. Dziwna polityka firmy której kompletnie nie rozumie 

Rozumiem Cię ,ale podajesz obcej osobie nr abonenta i adres ,a on na pełne Twoje dane 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...