Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, P_Canal+ napisał:

Oczywiście wkradł się blad.nierealne za 0zl

Rozumiem, proponowali mi za 10zł. Czy Twoim zdaniem jest szansa żeby obejść opłatę za dekoder 4K wraz z programem C+4K przy moich pakietach i cenach np. rozszerzając ofertę o dodatkowe programy i czy np. rozszerzenie do Extra+ jest możliwe w moim przypadku tak, jak oferują niektórym za 10zł czyli za 32,50zł, proponowali mi pakiet Extra+ za 44,90zł. Szczerze, pakiet Extra+ nie jest mi potrzebny ale przy nim jest opcja otrzymania dekodera za 0zł. Wolałbym mając już płacić więcej dokupić sobie jakieś inne programy typu H1/H2 bądź Filmboxy etc.

Edytowane przez lamers
literówka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z przedłużeniem umowy (tesciom) ,w BOK u powiedziała mi Pani że nie ma możliwości wymiany starego dekodera na karte Cam ,czy tak jest, czy tylko widzimisie kobiety

 

 

Tak jest. Musisz zakończyć obecna umowę i wybrać nowa z modułem cam. Przerabiałem to

A dokładniej dobrałem do swojego konta nową umowę z cam a starą kończę za miesiąc. Pakiet ze starej umowy został przeniesiony na nowy moduł

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, XMAREKK30 napisał:

Wypowiedzenie zadziałało i pakiet SuperPremium+4K za 109,99 przyznany a dekoder nie dało się za 0zł i stanęło na 5zł najmu i bez aktywacji 0zł. Akceptacja poszła a dziś lub jutro jadę po nowy dekoder :) 

Dziękuję za wszelkie sugestie :) 

A masz w tym pakiecie Netflixa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puki nie złożyłem wypowiedzenia to oferty proponowali z kosmosu , a jak dotarło wypowiedzenie od razu inna gadka :)  109,99 z Netflix jest do ugrania a u mnie na  ICA widniało od samego początku, kiedy już mogłem przedłużyć umowę :) 

Edytowane przez XMAREKK30
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 hours ago, XMAREKK30 said:

Póki nie złożyłem wypowiedzenia to oferty proponowali z kosmosu , a jak dotarło wypowiedzenie od razu inna gadka :)  109,99 z Netflix jest do ugrania a u mnie na  ICA widniało od samego początku, kiedy już mogłem przedłużyć umowę :) 

To raczej jest 109,99 przez pierwsze 12 miesięcy, a później 152,99zł/ w miesiącach 13-24. 

Sorry, ale musiałem poprawić puki bo mnie oczy bolały :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedłużyłem dzisiaj. Umowę miałem do końca maja. Płaciłem 74.99 za comfort  34.99zł  z canal + 25zł c+4k 0zł  i ultraboxa 15zł( wiem dużo). Dostałem to samo za 59.99 zł. Zszedł mi z dekoderem do 5 zł i comfortem do 29.99 zł. Reszta bez zmian. Pewnie jakbym czekał do końca maja to bym wyrwał to za 52.50 zł ale w sumie biorąc pod uwagę że trzy miesiące wcześniej przedłużam to oszczędzam te 3x15 więc pal licho.  

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, P_Canal+ napisał:

Do comforta za 22,5 (wnioskuje,że masz  22,5 + 25 canal + 20hbo)est prawie nierealne otrzymać dekoder 4k za 5zl a co dopiero za 0zl.No chyba,że miałeś gołego cameleona

Mnie, w styczniu proponowano wymianę jednego pejsa na 4K w wariancie 0/0. Mam comforta w powyższej cenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gebi nie wierzę w taką ofertę.moim zdaniem nierealna. Prowadze wymiany dekoderów w POS i takich wymian nie proponują w DUK (chyba, że reklamacja).Nie chce się sprzeczać ale mozliwe,że źle zrozumiałeś ofertę tak jak np.kolega któremu przedstawiono,że canal+4k jest za 5zl.Jesli się mylę i miałeś taka ofertę to jesteś w gronie niewielu szczęśliwców na których koncie była taka wymiana możliwa.Wymieniles?

Edytowane przez P_Canal+
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, P_Canal+ napisał:

@gebi nie wierzę w taką ofertę.moim zdaniem nierealna. Prowadze wymiany dekoderów w POS i takich wymian nie proponują w DUK (chyba, że reklamacja).Nie chce się sprzeczać ale mozliwe,że źle zrozumiałeś ofertę tak jak np.kolega któremu przedstawiono,że canal+4k jest za 5zl.Jesli się mylę i miałeś taka ofertę to jesteś w gronie niewielu szczęśliwców na których koncie była taka wymiana możliwa.Wymieniles?

"Prawie nierealne" staje się jak widać u poszczególnych forumowiczów faktem, koledze Kristoff przy pakiecie Comfort+ też zeszli z opłatą za dekoder do 5PLN a C+4K miał już za 0zł (info dwa posty wyżej). Paweł czy jesteś w stanie odnieść się na moje zapytanie kilka postów wyżej bazując na Twoim doświadczeniu, bo post pozostał bez odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedno i drugie, nie napinaj się tak. Tak, widziałem, ja mam taniej za 22,50. Chodzi o to, że padają teksty od konsuli że "dla pakietu Comfort+ nie ma opcji na dekoder 4K za 0zł czy 5zł" a okazuje się że jednak jest. Rozgraniczmy zatem i ustalmy czy nie ma opcji dla pakietu Comfort+ czy nie ma opcji poniżej pewnej kwoty rachunku.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, czerstwy napisał:

Podważasz  informację jaka przekazał pracownik PC+  gdy nawet nie przeczytałeś ze zrozumieniem jego postu.

Nie trzymasz ciśnienia, piszesz rzucając obrażające stwierdzenia a potem edytujesz posta bez konsekwencji zmieniając temat? Ty nie przeczytałeś mojego postu ze zrozumieniem.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, lamers napisał:

"Prawie nierealne" staje się jak widać u poszczególnych forumowiczów faktem, koledze Kristoff przy pakiecie Comfort+ też zeszli z opłatą za dekoder do 5PLN a C+4K miał już za 0zł (info dwa posty wyżej). Paweł czy jesteś w stanie odnieść się na moje zapytanie kilka postów wyżej bazując na Twoim doświadczeniu, bo post pozostał bez odpowiedzi.

Ja mogę tylko napisać, że nie ma reguły odnośnie ofert na wymianę dekodera. Wpływ ma zapewne wiele czynników łącznie z możliwościami/chęciami Konsultanta po drugiej stronie słuchawki.

Na pewno łatwiej mają posiadacze cameleonów. Mnie udało się wymienić w cenie 5 zł miesięcznie przy Comforcie za 19,99,nie płaciłem aktywacji ale w zamian za ofertę wymiany dobrałem paczkę C+ do końca trwania umowy. Taką ofertę uzgodniłem z przemiłym Konsultantem ;)  Ja dałem coś od siebie i on również ;)  .Gdyby nie promka CA pewnie nadal siedziałbym na turboboxie :D

W punkcie byli zdziwieni, że do tak niskiego pakietu dostałem dekoder w takiej cenie. Dlatego trzeba zawsze patrzeć na każdy przypadek indywidualnie.

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Pawel napisał:

Ja mogę tylko napisać, że nie ma reguły odnośnie ofert na wymianę dekodera. Wpływ ma zapewne wiele czynników łącznie z możliwościami/chęciami Konsultanta po drugiej stronie słuchawki.

Na pewno łatwiej mają posiadacze cameleonów. Mnie udało się wymienić w cenie 5 zł miesięcznie przy Comforcie za 19,99,nie płaciłem aktywacji ale w zamian za ofertę wymiany dobrałem paczkę C+ do końca trwania umowy. Taką ofertę uzgodniłem z przemiłym Konsultantem ;)  

Dzięki za info, więc to kolejny przypadek że tekst  "dla pakietu Comfort+ nie ma opcji na dekoder 4K za 0zł czy 5zł" to tekst z kapelusza przekazywany naiwnym. Jakie są widełki cenowe za poszczególne pakiety to jedno, natomiast pewne stwierdzenia jak widać można włożyć między bajki ?

  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyt @lamers nie ma takiej ceny jak 5zl jeśli chodzi o produkt canal+ 4k jest albo 0zl , 10zl albo 20zl, więc przed wypowiedzeniem albo niedokładnie słuchałeś konsultanta albo on niedokładnie przedstawił ofertę.Do comforta za 22,5 (wnioskuje,że masz  22,5 + 25 canal + 20hbo)est prawie nierealne otrzymać dekoder 4k za 5zl a co dopiero za 0zl. No chyba,że miałeś gołego cameleona.

Cyt 

 nie wierzę w taką ofertę.moim zdaniem nierealna. Prowadze wymiany dekoderów w POS i takich wymian nie proponują w DUK (chyba, że reklamacja).Nie chce się sprzeczać ale mozliwe,że źle zrozumiałeś ofertę tak jak np.kolega któremu przedstawiono,że canal+4k jest za 5zl.Jesli się mylę i miałeś taka ofertę to jesteś w gronie niewielu szczęśliwców na których koncie była taka wymiana możliwa.Wymieniles?

"Prawie nierealne" staje się jak widać u poszczególnych forumowiczów faktem, koledze Kristoff przy pakiecie Comfort+ też zeszli z opłatą za dekoder do 5PLN a C+4K miał już za 0zł (info dwa posty wyżej). Paweł czy jesteś w stanie odnieść się na moje zapytanie kilka postów wyżej bazując na Twoim doświadczeniu, bo post pozostał bez odpowiedzi.

I przykłady osoby która jest kilka lat i ma 89 postów więc sporadycznie się udziela i trudno powiedzieć na ile jest wiarygodna.Drugi przykład to osoba która nie ma Comfortu za 22.50 tylko 29.99 zł. Ja nigdzie nie edytowałem postu.? Edit niektórym chyba trudno zrozumieć że pewne oferty sa ewenementem i oferowane są dla nielicznej grupy abonentów.I tak może być w tym przypadku skoro tak pisze pracownik. Comfort za 19.99 zł też jest oferowany a skoro jest walcz i próbuj uzyskać zobaczymy z jakim skutkiem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, czerstwy napisał:

 

Tak, NIE edytowałeś postu a moja odpowiedź "Jedno i drugie, nie napinaj się tak." NIE była odpowiedzią do tekstu o ślepocie i problemach z widzeniem ?

 

Idąc dalej powtarzam się i powtarzam raz jeszcze, czego zrozumieć nie możesz?

 

""Chodzi o to, że padają teksty od konsuli że "dla pakietu Comfort+ nie ma opcji na dekoder 4K za 0zł czy 5zł" a okazuje się że jednak jest. Rozgraniczmy zatem i ustalmy czy nie ma opcji dla pakietu Comfort+ czy nie ma opcji poniżej pewnej kwoty rachunku.""

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_Canal+ napisał:

@gebi nie wierzę w taką ofertę.moim zdaniem nierealna. Wymieniles?

Nie mam powodu, dla którego miałbym wprowadzać w błąd kogokolwiek. Zrozumiałem doskonale, co miał do przekazania konsultant. Takie propozycje miałem dwie. W grudniu - kończyła się umowa - oraz w styczniu. Piałem o tym. Nie wymieniłem, ponieważ nie potrzebuję aktualnie tego dekodera. Mam dwa pejsy, do tego cameleony.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...