Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam Extra z 6x C+, Eleveny + multiroom za 91 PLN. Opcja przedluzeniowa w ogole nie oplacalna. Jedynie Superpremium 4K z Netflix, HBO, Eleveny i MP za 109 zł na 12 miesięcy, a potem 152 zł. Mam pytanie: czy konto Netflix dostane na takiej samej zasadzie, jak oddzielnie, ze bede je mogl miec np. z bratem? Zlozylem wypowiedzenie. Czy moge liczyc jeszcze na cos ekstra? Np. darmowy dekoder 4K? Albo obnizenie kwoty?

Edytowane przez Barti
Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca marca, wypowiedzenia jeszcze nie składałem. Dostałem następującą propozycję:

Comfort+, HBO+GO, C+10, Fox Play, Nat Geo Play z wymianą dekodera z WiFi PremiumBox na ULTRABOX 4k - wszystko za 67,50+5zł=72,50zł (5zł wliczone w tej kwocie to najem dekodera). Za jeden kanał C+ 4k chcą 10zł, czyli wszystko razem za 82,50zł. Dodatkowo chcą mi włączyć na miesiąc dopełnienie do Extra+ które mnie zupełnie nie interesuje. Konsultant twierdził że dekoder 4k bez miesięcznej opłaty tylko z pakietem Extra+ (49,99zł). Myślicie że rezygnacja pomoże ugrać coś więcej czy to już raczej optimum?

 

Jeszcze jedna sprawa, czy jeśli będę miał wymianę dekodera na ULTRABOXa 4k ale nie biorę od nich Netflixa bo już mam na lepszych warunkach to czy w punkcie dadzą mi dekoder od ADB bo nie biorę od nich Netflixa, czy nie powinni robić problemu i dadzą Technicolor z obsługą Netflixa? 

 

Pozdrawiam forumowiczów.

 

EDIT: odnośnie pytania o dekoder znalazłem informację w innym wątku, zamieszczam jako info dla przedłużających umowy.

https://iv.pl/image/Gri6cHr

 

Edytowane przez lamers
dodanie linka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz dokładnie na myśli pisząc "skoro nie chcą dać bez wypowiedzenia, to je złóż"? Dają mi wszystko co chcę. Chodzi Ci o to, że do pakietu z Comfort+ może być jednak dekoder UltraBox 4k bez opłaty miesięcznej? Dla mnie dziwne jest że za jeden kanał C+4k chcą aż 10zł, ponoć ma to związek z tym że mam tak tanio pakiet Comfort+ (za 22,50zł). 

Ogólnie to co wymieniłem dwa posty wyżej oferują mi za 82,50 to Twoim zdaniem za ile konkretnie można wyrwać najtaniej?

Dzięki i pozdrawiam.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca. Wypowiedzenia jeszcze nie składałem, ale zaczęły się telefony z propozycjami przedłużenia.

Moja obecna opcja to: 

Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 74,99 zł 24 m, a po tym okresie 81,99 zł/m dla Abonentów

HBO 0 zł/m dla Abonentów

Najem mediabox+ w cenie 3zł/m-c

Łączny abonament to 78zł/m-c

Czy jakiś obeznany profesjonalista zechce mi podpowiedzieć na jakich warunkach mogę przedłużyć obecnie umowę jeśli nie interesuje mnie żaden sport a chcę zachować status quo,

no ewentualnie odblokować jeszcze c+ dokument i c+ seriale (bo poprzedni aneks podpisałem niby z pakietem c+ ale bez tych dwóch składowych)

Będę wdzięczny za podpowiedź bo ostatnio na forum zaglądałem półtora roku temu negocjując aneks i trochę już wypadłem z obiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po prawie 45 minutowej, już trzeciej rozmowie z konsultantem, oraz wczeszniejszej rezygnacji z poprzednio przedstawionej oferty o za 139,90+182 zł, dostałem następującą ofertę:

Superpremium+4K z Netflixem (dostęp pełny tzn. na 4 urządzenia oraz 4K) Mistrzowska piłka, Eleveny, HBO-go pierwszy rok 129,90 drugi rok 172 zł- i ponoć nie ma najmniejszych szans żeby było taniej.

 

oferta.jpg

 

 

Edytowane przez karolus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A patrzyłeś  na ICA jakie masz oferty ??? To co tobie proponują za 129.99 mnie proponują za 109.99 a później 152.99 , także da się taniej i to bez wypowiedzenia :) Mowa tu tylko o ICA  . Ile masz do końca umowy ??

Edytowane przez XMAREKK30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pakiet VIP za 149 zł i próbując przejść na ofertę z Netflixem niby mam już możliwość przedłużenia oferty w ICA, ale... oferty Superpremium za 139 zł lub za 229 zł VIP+. Coś sugerujecie? Jak to z nimi rozegrać? Jest opcja coś wyrwać teraz? Umowa ważna do lipca.

Edytowane przez Barti
Każde zdanie rozpoczynamy wielką literą i kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Nazwy własne piszemy wielką literą. Poprawiono post.
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Ustian napisał:

Mi ICA pokazuje tez za 109, wiec nie daj sie zrobic w bambuko. Jak wyciagnac multiroom za 0?

 

No właśnie nie da się za 0zł. Jakbyś robił w prawo, czy w lewo i tak dostaniesz 10zł za to. Czyli co, już nie ma Superpremium+ za 99 zł w przedłużeniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.01.2020 o 14:58, XMAREKK30 napisał:

Myślałem że każdy ma u siebie w ICA  pakiet SuperPremium+4K z Netflix jest za 109.90 na 12 miesięcy ( 4 urządzenia) a drugie 12 miesięcy 152.90 ( 2 urządzenia)  a tu wychodzi że każdy ma inną ofertę i tylko 2 miesiące gratis Netflix :( . Ciekawe z czego to się bierze  ??? 

 

Edit:

Sam myślałem o pakiecie SuperPremium+ 4K bez Netflix ale teraz jak widzę że każdy ma inaczej,  to się zastanawiam że  póki jest na ICA czy nie wziąść z NETFLIX hmmm sam już nie wiem  :(

Bo to są dwie różne sytuacje. Jak masz 12 miesięcy za 0 zł Netflixa to są to oferty dla przedłużających a 2 miesiące jest to tylko podniesienie pakietu do opcji z Netflixem.

 

Godzinę temu, Dr. Falcon napisał:

 Ma ktoś pakiet Extra+ i przedłużał umowę dobierając Netflixa, ciekawy jestem czy jest to możliwe i w jakiej cenie?

Z C+ tak.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do konca stycznia a comfort+ z pakietem canal bez 4k plus multiroom proponują za +/- 60zł.O te 12-13zł za dużo.Zobaczymy co z tego bedzie.

A co do netflixa.Koszt 13zł na jeden tv.Ja bym nie brał od canal+

Edytowane przez Jay
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, XMAREKK30 napisał:

A patrzyłeś  na ICA jakie masz oferty ??? To co tobie proponują za 129.99 mnie proponują za 109.99 a później 152.99 , także da się taniej i to bez wypowiedzenia :) Mowa tu tylko o ICA  . Ile masz do końca umowy ??

po rezygnacji przestawili mnie na umowę bez okresu minimalnego (tzn z miesięcznym wypowiedzeniem)- konsultant twierdzi, przy dostępie pełnym do Netflixa z 4K nie da się zrobić taniej- w ICA mam nawet ofertę ta 139,00- tak więc obniżył mi o 10 zł- jak mam to argumentować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Jay napisał:

Umowa do konca stycznia a comfort+ z pakietem canal bez 4k plus multiroom proponują za +/- 60zł.O te 12-13zł za dużo.Zobaczymy co z tego bedzie.

A co do netflixa.Koszt 13zł na jeden tv.Ja bym nie brał od canal+

Netflixa za 13zł masz w spółdzielni a nie każdy ma możliwość/chce do niej należeć ;)

Co do oferty to taniej jedynie w składaku.

2 godziny temu, Nowy użytkownik napisał:

Mam obecnie pakiet Comfort+ + Multiroom standard HD w cenie 22,90 + 10 zł.

Umowa do końca stycznia.

Co mogę najwięcej wywalczyć w podobnej cenie?

To samo co masz obecnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś taką ofertę wynegocjowałem po ponad 1 godzinie. Umowę mam do końca marca, nie wysyłałem wypowiedzenia. Dotychczas mam comfort za 25 + dopełnienie extra za 10, multiroom za 0zł ,ale dobrałem wcześniej trzeci dekoder za 10 zł, razem do tej pory płacę 45 zł.

To ta umowa razem z darmową wymianą na dekoder 4k (mam turbo) i wymiana segecom na jakiś z wifi za darmo bez aktywacji . Dopełnienie extra jest na 1 miesiąc a Disney na 2 miesiące. Mam 6 dni do akceptacji, poradźcie ,czy jakbym wysłał wypowiedzenie to taniej się da ?

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MULTIROOM STANDARD, nc+go TV Disney MOD
Wybrane promocje Nowy Comfort+ 24,99 zł 24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów (10/19) L, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, HBO i HBO GO 20 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 0zł/m 10złm dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...