Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla A bonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Pytanie czy akceptować?

Tylko miały być wszystkie canal+ a jest tylko 6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotychczas:

Extra+ 44.90 zł

WiFi Premiumbox+ 5 zł najem

Multiroom 10zł

Umowa do 31.12.2019

Wypowiedzenie złożone we wrześniu 

Oczekiwania: rezygnacja z Multiroom oraz przejście na moduł CI+

 

Umowa przedłużona dzisiaj na następujących warunkach:

Umowa na 15 miesięcy

Extra+ 44.90 zł 

WiFi Premiumbox+ bezpłatny najem (ponoć przejście z dekodera na moduł CI+, nie jest możliwe,  dlatego zaproponowali bezpłatny najem sprzętu -  nie upierałem się przy module ponieważ po podłączeniu dysku do TV okazało się,  że telewizory Sony Bravia nie obsługują funkcji TimeShift,  na której mi przede wszystkim zależało) 

Edytowane przez Marcin_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaznaczę, że przeczytałam ostatnie 5 stron wątku... i mam kilka pytań (pewnie znalazłabym odpowiedzi gdzieś tutaj ale niestety nie mam tyle czasu żeby przeczytac 1930 stron:

1. jak wysłać wypowiedzenie - musi być pisemnie? czy może być mailem? ew. podpisane pismo i scan mailem?
2. skąd macie te oferty w ramkach i co znaczy np. (8/19) przy danej ofercie?
3. co to jest numer krakowski i dlaczego warto tam samemu zadzwonic ?
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99 zł 24 m, a po tym okresie 76,99 zł/m dla Abonentów (03/18), CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla A bonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+5zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 74,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco na strefa.canalplus.pl

 

Witam

Mam pytanie, czy najem ultraBox to dekoder 4K?

Bo taki miałem obiecany.

Oferta chyba ogólnie dobra po wysłaniu wypowiedzenia oczywiście.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.10.2019 o 15:03, Marcin_M napisał:

Dotychczas:

Extra+ 44.90 zł

WiFi Premiumbox+ 5 zł najem

Multiroom 10zł

Umowa do 31.12.2019

Wypowiedzenie złożone we wrześniu 

Oczekiwania: rezygnacja z Multiroom oraz przejście na moduł CI+

 

Umowa przedłużona dzisiaj na następujących warunkach:

Umowa na 15 miesięcy

Extra+ 44.90 zł 

WiFi Premiumbox+ bezpłatny najem (ponoć przejście z dekodera na moduł CI+, nie jest możliwe,  dlatego zaproponowali bezpłatny najem sprzętu -  nie upierałem się przy module ponieważ po podłączeniu dysku do TV okazało się,  że telewizory Sony Bravia nie obsługują funkcji TimeShift,  na której mi przede wszystkim zależało) 

 

Drogo ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.10.2019 o 15:45, eranet napisał:

Ja się zdecydowałem na taki pakiet, czyli chyba to co kolega wyżej, tylko doszła Mistrzowska piłka za 10pln przez cały okres umowy

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi Pakiet Extra+CANAL+(6)LIVE, HBO, FOX Play, Filmbox Pack, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, MULTIROOM STANDARD, Nat Geo Play, NAJEM PVR
Wybrane promocje Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99 zł 24 m, a po tym okresie 86,99 zł/m dla Abonentów (03/18), HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 5 m i 25 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard C+ 0zł/m dla Abonentów, Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 79,99  zł

Aneks wycofany, zabawa zaczyna się od nowa, ale skoro koledzy mówią, że da się to mieć za 69,99pln to będziemy próbować. Umowa do końca listopada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, eranet napisał:

Aneks wycofany, zabawa zaczyna się od nowa, ale skoro koledzy mówią, że da się to mieć za 69,99pln to będziemy próbować. Umowa do końca listopada

Kokega @eranet  dobrze wie, jak widać. Inaczej by tego nie napisał. 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PRZEDŁUŻYŁEM NA TAKICH WARUNKACH

EXTRA+

CANAL+ 6 LIVE

MISTRZOWSKA PIŁKA

ELEVEN SPORTS

MULTIROOM STANDARD 2X CAMELEON

NAJEM HD

HBO + HBO GO 5 MIESIĘCY POTEM WYŁĄCZYĆ

UMOWA 24 M-CE

81,89 ZŁ

DOSTAŁEM TEZ PROPOZYCJE NA SUPERPREMIUM+ Z DEKODEREM 4 K I MULTI ROOM NA 114,99

NUMER KRAKOWSKI DUK

Edytowane przez Marcino1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...