Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, roberttosat napisał:

@ircios akurat w tym wątku często biją się o 2-3 zł, że więcej nie zapłacą a Ty piszesz że 30 zł to ochłapy. W takim razie te 2-3 zł to co to jest?  ?

[beep]oły pisze. Nie trzeba żadnego polecenia zapłaty uruchamiać. Nawet gdyby trzeba było to jest to żaden problem. Sa jasne ,proste zasady. Oczywiście jak to dla kogoś mało nie musi korzystać. Tylko po co pisać głupoty ?

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, roberttosat napisał:

@ircios akurat w tym wątku często biją się o 2-3 zł, że więcej nie zapłacą a Ty piszesz że 30 zł to ochłapy. W takim razie te 2-3 zł to co to jest?  ?

Czytaj że zrozumieniem, zanim cokolwiek napiszesz, no chyba, że piszesz po to aby napisać. Nic niec wspomniałem o ochłapach, tylko o pseudo 50% do zwrotu jednak nie wiecej jak 30zł.  

@Pawel. Głupoty to może Ty piszesz. . Nie wziąłem sobie tego info z d..y. Byłem w banku i tak zostałem poinformowany . Interesowała mnie  ta oferta.

Trzeba było najpierw zapytać dlaczego tak napisałem.?

Edytowane przez ircios
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będą znowu dzwonić to zaproponuje: 63zł(tak jak chcieli) za comfort+, Canał+, Canał+ 4K i dekoder 4K ale żeby dorzucili do tego multiruma, jak się nie zgodzą to niech spadają ? w ostatni dzień gdy będzie umowa wygasała (30 czerwiec) zadzwonię i przedłużę sam comfort+ za 22,50zł, co jakiś czas dają na m-c luba dwa darmowe HBO więc jakoś to będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, ircios napisał:

Czytaj że zrozumieniem, zanim cokolwiek napiszesz, no chyba, że piszesz po to aby napisać. Nic niec wspomniałem o ochłapach, tylko o pseudo 50% do zwrotu jednak nie wiecej jak 30zł.  

@Pawel. Głupoty to może Ty piszesz. . Nie wziąłem sobie tego info z d..y. Byłem w banku i tak zostałem poinformowany . Interesowała mnie  ta oferta.

Trzeba było najpierw zapytać dlaczego tak napisałem.?

Wcale nie trzeba robić polecenia zapłaty. Nie czytałeś regulaminu oferty, a się mądrzysz. 

 

Zapis mówi: "Płatność promocyjna – płatność z Konta za Abonament NC+ zrealizowana przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty".

 

Zamiast marnować czas na chodzenie do banku wystarczy przeczytać regulamin, a nie siać ferment. Widać trafiłeś na rzeczowego konsultanta ;) 

 

Mówienie, że 30 zł to mało no cóż. Dla Ciebie mało, a dla innych dużo.

 

Osobiście płacę 66,89 zł za abonament w nc+, więc w moim przypadku to niemalże 50% kwoty ;) Myśląc przyszłościowo jesienią pewnie będę dobierał na zasadzie wł. / wył. Ligę Mistrzów, więc chociaż ta będzie za darmo. Warto szanować swoje ciężko zarobione pieniądze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, 

czy przy opcji Comfort+

za 22,50 można otrzymać darmowego WifiBoxa Premium (obecnie Pace) zachowując karte cameleon. 

 

I czy da się wyrwać na kilka miesięcy lub miesiąc czy dwa opcje dodatkowa

gtatis. Obojętnie czy z kanałów premium czy z nc+ go.

 

z góry dzięki za wiadomość, 

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, shevchenko1987 napisał:

Wcale nie trzeba robić polecenia zapłaty. Nie czytałeś regulaminu oferty, a się mądrzysz. 

 

Zapis mówi: "Płatność promocyjna – płatność z Konta za Abonament NC+ zrealizowana przelewem, zleceniem stałym lub poleceniem zapłaty".

 

Zamiast marnować czas na chodzenie do banku wystarczy przeczytać regulamin, a nie siać ferment. Widać trafiłeś na rzeczowego konsultanta

 

Miałem wspomnieć o regulaminie który jasno określa co i jak ale mnie uprzedziłeś. Nawet gdyby było wymagane polecenie zapłaty to przecież żaden problem aktywować taką opcję. Nie wiem co w tym złego. Korzystałem kiedyś z tego typu zlecenia w nc+ czy orange i nie było żadnych problemów.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@shevchenko1987

Widzę, że Ty też nie czytasz że zrozumieniem. Bo po co. Lepiej jednym okiem przelecieć i i pisać brednie pod moim adresem. Dlaczego brednie? No cóż. Wskaż mi gdzie napisałem mało.? Gdzie napisałem, że 30 zł to mało? 

 

Gdzie sieje ferment? To, że napisałem co mi Pani za biurkiem powiedziała to ferment? ? Ręce opadają.

 

@Pawel Oczywiście, że jest regulamin, ale tak wyszło, że akurat byłem koło banku. Regulamin przeczytam sobie dzisiaj w chwili wolnej.  Polecenie zapłaty dla jednych problem dla innych nie. Dla mnie nie. Więc nie wiem po co poruszasz temat czy to problem czy nie. 

 

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem,  abym pisał za innych, tylko jak jest.  Może Ty to robisz za innych, nie ja. Następnym razem przeczytaj dobrze co jest napisane, a jak nie rozumiesz, to zapytaj zanim się udzielisz, albo zamilcz?. Wtedy dopiero nie będzie nieporozumień.?

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ircios napisał:

Nie zauważyłem,  abym pisał za innych, tylko jak jest.  Może Ty to robisz za innych, nie ja. Następnym razem przeczytaj dobrze co jest napisane, a jak nie rozumiesz, to zapytaj zanim się udzielisz, albo zamilcz?. Wtedy dopiero nie będzie nieporozumień.?

Hmm no to masz problem jak sam nie rozumiesz tego co piszesz. Sprawdź w słowniku znaczenie słowa "komuś" bo użyłeś takiego sformułowania.

  • Popieram 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna oferta przygotowana specjalnie dla mnie uwzgledniajaca znizki ze wzgledu na długi staż w nc+.          Pakiet superpremium(8xC+) HBO, Eleven  i Mistrzowska Pilka plus MRx2 za jedyne 145 zł. Dzwonia drugi tydzien i cena się nie zmienia bo takie są oferty utrzymaniowe. Cale szczęście że zostal jeszcze tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel Proszę zacytować co słownik mówi. To, że użyłem słowa, "komuś", nie znaczy, że wypowiadałem się za kogoś itd.  Takich osób jest dużo co im nie odpowiada to o czym wspomniałem. Tak samo drążysz temat jak i w innych wątkach, bo coś Ci nie pasuje lub twój tok myślenia mówi co innego. Tylko po Co? Dobra nie odpowiadaj, bo znów każesz mi słownik sprawdzać, bo ponownie nie rozumiemię własnych słów?

 

@Jacek

Do Superpremium HBO Ci proponowano? Przecież jest już w pakiecie. Z ceną przesadzili  o 13 zł.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chociaż raz zachowaj się po męsku i przyznaj, że się po prostu zakręciłeś a nie odwracasz kota ogonem.

Drążę temat w każdym wątku jak jest taka potrzeba ;) Zresztą do tego chyba służy forum dyskusyjne czyż nie ? Zresztą o czym tu dyskutować.Nie Ty ustalasz co kto może pisać bo mamy wolność słowa.

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pawel Gdybym pisał za kogoś jak sądzisz, to bym tak się zachował. Lecz ja nie pisałem za kogoś , tylko o ludziach co im nie odpowiada, bo są tacy.  Jak mam ich nazwać? Więc napisałem "komuś". Nie wypowiedziałem się za kogoś. Jak miałbym o takich osobach napisać? Wiesz? To proszę napisz mi to poprawnie. "Komuś" można sobie interpretować różnie z tego co wiem?

Koniec tematu

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Umowa do końca listopada na Start za 17.5, wypowiedziana. Do tego darmowy multiroom po Cyfrze i dwa dekodery: Wifipremium oraz Sagemcom DSI83 dobrany w 2014 roku. Pytanie: czy jest możliwość darmowej wymiany przy przedłużeniu Sagemcoma na jakis inny dekoder np. drugiego Wifipremium? Z góry dzięki za odpowiedź. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

umowa do końca sierpnia na: Extra, 8xC+ HBO, HBO Go za 99,99. Od dwóch miesięcy cały czas gadka że za mniej jak 104,99 tego nie otrzymam. Po wysłaniu wypowiedzenia, na drugi dzień telefon z ofertą:

Extra, 8xC+ HBO, HBO Go, Mistrzowska piłka za 99,99 – ogólnie dla mnie spoko, myślicie że w tej cenie idzie jeszcze coś dobrać?

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...