Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

To najpierw poszukaj a nie czekasz na gotowca ;)

Koszt będzie zależał od promocji z jakiej skorzystasz.Przykładowo w moim ICA mam obecnie trzy różne promocje na paczkę 8C+ w cenie 30-35 zł. Telefonicznie można tez uzyskać paczkę 8C+ za 25 zł przy 6 miesięcznym zobowiązaniu.Cena standardowa to 80 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2019 o 15:35, Stefan1980 napisał:

Witam.

Mam pytanie o Multiroom Premium. Mam MR już od dłuższego czasu. Kupiłem "mydelniczkę" na własność. Płacę 20 zł za MR . Korzystam z niego przez sieć elektryczną ponieważ nie mam możliwości podłączenia kabla. Aktualnie wypowiedziałem umowę i mam telefony przedłużeniowe z informacją, że już tego MR nie ma z obsługą WiFi czy też przez sieć i tym samym nie mogą mi zrabatować opłaty. Równocześnie nie ma już możliwości skorzystania z multiroomu bez fizycznego podłączenia kablem do anteny. Czy to prawda?

Pozdrawiam

 

 

 

 

 

W dniu 5.04.2019 o 16:53, Stefan1980 napisał:

Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Multiroom bez użycia kabla jest możliwy tylko przy wymianie na nowe dekodery?
 

 

 

 


Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

 

 

 

Źle zrozumiałeś. Ten multiroom został wycofany więc wymiana sprzętu tylko na multiroom standard a w tej opcji dekoder musi być połączony z anteną SAT kablem. Jeżeli ktoś ma multiroom premium to do momentu zdania sprzętu multiroomowego może go używać bez rabatów w cenie 20 zł miesięcznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam do końca maja umowa . Nie wysłałem żadnego pisma rezygnacyjnego . Obecnie posiadam pakiet Comfort + 29.99 zl , canal + 8 kanałów  25 zł  , multirum standard 10 zl  , dekoder 4k najem 15 zł.  Wsumie 79.99 .Zastanawiam się czy rezygnować  czy przedłużać.  W jakich cenach jestem w stanie wyrwać najtańszy pakiet , canal + może być 6 kanałów , multirum , dekoder 4k  , mistrzowska  piłkę,  eleveny , i program canal plus 4 k ? Dziękuję z góry za pomoc co robić 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Do tej pory miałem Comfort+ za 35zł i Multiroom Standard 10zł, umowa kończyła się 30 kwietnia.  Wypowiedzenie wcześniej złożone w punkcie obsługi.

Zaproponowali mi takie warunki (numer z krakowa):

Nowy Comfort+ 22,50 zł 24 m, a po tym okresie 26,50 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 0 zł 3 m i 30 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Standard 49 i 10zł/m dla Abonentów.  Dopełnienie do Extra+ 1m

Całość za 32,50zł/m, umowa na 24 miesiące (cena bez C+ i HBO).  C+ oraz HBO mogę wyłączyć w każdej chwili.

Ofertę przyjąłem.

Mogłem też dobrać c+ za 25zł/m , HBO za 20zł/m przez cały okres umowy oraz w moim przypadku najem ultraboxa za 15zł/m.

Dziękuję użytkownikom forum za pomoc i wszelkie informacje oraz życzę powodzenia w negocjacjach :)

Pozdrawiam.

 

 

Edytowane przez Ati
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.03.2019 o 19:05, sierpnik napisał:

Dzięki kolego

ircios

Mocny Full! :D  :) za sugestie.

Słaby chyba ze mnie negocjator :) bo nie udało się wyrwać tych kanałów do powyższego pakietu. Po kilkunastu latach się rozstajemy. Dla zasady nie przyjąłem ich propozycji. Nie chodzi o te parę złociszy, tylko o poważne traktowanie klienta. Arogancja, buta, pewność siebie i teksty w stylu " jak się nie podoba, to proszę iść do konkurencji" konsultantów zdecydowały ze 111 zł zostaje w kieszeni.

pozdr

Duże piwko dla Ciebie kolego ircios,

 

Cierpliwość rzeczywiście popłaca. Zadzwonili, dorzucili te kanały. I kupili mnie znowu na dwa lata.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o tej propozycji. Z góry dzięki.

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, CANAL+4K ULTRA HD, Eleven Sports, FOX Play, HBO GO, MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Opłata najem 4K UltraBox+
Wybrane promocje Superpremium+ 109,99 zł 24 m, a po tym okresie 124,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 10 zł/m dla Abonentów, Eleven Sports za 7,95 zł 12 m dla Abonentów (07/17), HBO GO 5 zł/m dla Abonentów, Kolekc ja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Najem 4K UltraBOX+ w cenie 15 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.
KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 147,94  zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam pakiet superpremium z eleven i 4 Mr do tego media box
Płace około 156zł 
Proponuja to samo z mistrzowska piłka i kolekcja nat geo i fox play+ wymiana dekodera na 4k 
Za calosc dokładnie kwota taka sama jak do tej pory, czyli około 156zl 
Da sie jeszcze coś wyrwac czy brać to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, robert451 napisał:

na moje nc+ mam. jak  przedłużę to co z multiroomem na 2 kartach cameleon, i jednym  Pace  PVR / lezy w szafie z wiad.przyczyn/ to też sie przepisze do nowej umowy czy wymaga osobnego zapisu ?

Przedłużasz z tym MR. Jeden aneks. 

 

@damiant10

Nawet nie zadałeś sobie trudu aby przeczytać tą stronę. Nic dziwnego, że sobą Ciebie jak chcą. 

Edytowane przez ircios
  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co moge ugrac jeszcze?

Własnie w tej chwili zadalem sobie trud ?
Pisaleś że superpremium jest za 99zł 
Jeśli chodzi o multiroom to posiadam 4 wifiboxy, to już z mr wychodzi 139zł a do tego dochodza kanały eleven, polsaty premium i dekoder 4k +fox z nat geo wiec wychodzi około 156zł...
Jeśli mogę jeszcze cos wyrwac lub zejsc z ceny to prosze serdecznie o pomoc
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Comfort+ 6C+ multiroom standard + eleveny. Dodatkowo wykupiłem MP za 30zł i płacę obecnie 108zł.  Obecnie umowa na czas nieokreślony.  Wypowiedzenie złożone. 

Dzwoni facet. Proponuje Extra + 6C, eleveny + mistrzowską piłkę + wymianę dekodera na 4K i multiroom i kanał 4K w cenie 96,89.

 

Pewnie ktoś zaraz napisze, żebym sobie poczytał trylion postów wyżej. Przeczytałem,  ale nie znalazłem takiej konfiguracji.  Proszę o pomoc i odpowiedź wprost, czy to oferta do zajścia, o ile?, co można wynegocjować w cenie (np HBO).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@damiant10

Była możliwość zrabatowania 1 z 2 lub więcej MR do 0. Teraz jak do tego nc podchodzi, nie wiem. Warto powalczyć.  Zawsze to 10 mniej by było.Eleven za 7,90. Chociaż wciskają Ci dekoder 4k, to może być ciężko. Muszą sobie odbić dzierżawę za dekoder 4k.

 

 

@kompozyt73

Możesz brać ?

Ale z Fox i NG Play. Do tego HBO na kilka m. za free.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje Extra + 6C, eleveny + mistrzowską piłkę + wymianę dekodera na 4K i multiroom i kanał 4K w cenie 96,89.


Znasz może konkretne ceny poszczególnych elementów tej konfiguracji?
Extra 6C+ 69.99zł
Eleven 11.90zł
Mistrzowska piłka 0zł
Multiroom 10zł
Zostaje 5zł - za dzierżawę dekodera 4k, czy za kanał C+4k?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam Extra+ 6C+ i dekoder Box +HD za 72,50. Umowa do końca września. Wczoraj telefon i propozycja Extra+, 6C+,  6x Polsat Sport premium, dekoder WIFIBOX+ bo tez najprostszy chciałem, umowa na 24 miesiące za 81,99. Warto ???

Oczywiście pani mnie poinformowała że muszę teraz podjąć decyzję bo później to już tylko standardowe oferty będą. Lepszego dow[beep] nie słyszałem.

W dniu 31.03.2019 o 21:31, Pracownik Cal Center napisał:

Dzwonimy również z Katowic ?

Czy to faktycznie prawda że tylko stacjonarne telefony sie liczą. Ja miałem telefon z numeru komórkowego.????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najpierw oferowali mi to co mam obecnie "drożej bo taniej już nie będzie". Po złożonym wypowiedzeniu oferowali mi to co mam (Comfort+ z C+(8) za 59,99 zł + Man Pack za 5 zł) po obecnej cenie, a po kilku tygodniach przerwy zeszli o 5 zł w dół. Cały czas jednak sporo brakuje do 47,50 zł. Czekam. Wypowiedzenie mam do końca kwietnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj warto, a jak zadzwonią to powiedz im że jest taka i taka ofert i mają dzwonić tylko wtedy kiedy będą w stanie Ci to zaproponować . Ja też miałem umowę do końca kwietnia (w marcu złożone wypowiedzenie)  Wczoraj telefon, nowy comfort+ za 27,50zł Canal + za 22,50zł plus wymiana dekodera na mediaboxa opłata aktywacyjna 0zł najem 3zł czyli za wszystko 50,50zł miesięcznie.  Nie udało się tylko przekonać konsultanta do elevenów za 7,95zł proponował po 11,99zł.   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...