Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

55 minut temu, Brooklyn napisał:

Do końca umowy jeszcze mam 2 miesiące i już zaczęli dzwonić.

 

Możliwa jest w ogóle konfiguracja:

Extra+ C+6(albo 8) + HBO + mediabox

ewetnualnie

Comfort+ (z dopełnieniem za 10 zł) + C+6(8) + HBO + mediabox

za nie więcej niż 85 zł?

 

Z każdym razem dzwonią i oferują mi Comfort+ za 35 zł.

 

Ja sobie wyliczyłem:

Comfort+ 25 zł

dopełnienie do Extra+ 10 zł

C+ 6 czy tam 8 - 25 zł

HBO - 20 zł

no i ten nieszczęsny miediabox 5 zł

= 85 zł

 

Wkurzają mnie te podchody co 15 miesięcy. Następnym razem po prostu powiem czego oczekuję wprost i już. Dokładne ceny podam :D

 

Odsylam do przeczytania paru stron wczesniej.Wiedzialbys wtedy,ze najtaniej comforta dostanie sie 22,5 na 24m lub 29,99 na 15 do tego dopelnienie za 10zl 8xcanal plus za 25 i hbo z go za 20, dekoder zrobia za darmo.Reasumujac 77,5 na 24m masz to wszystko co chciales

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Brooklyn napisał:

Wkurzają mnie te podchody co 15 miesięcy. Następnym razem po prostu powiem czego oczekuję wprost i już. Dokładne ceny podam :D

 

To po kiego grzyba bierzesz umowę na 15 miesięcy?Zawsze mnie zastanawiało jaki sens jest brać krótszą,zazwyczaj droższą umowę. Tym bardziej, że większość po 15 miesiącach przedłuża na kolejny okres.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, umowa do końca kwietnia wypowiedzenie wysłane. Mam teraz extra+c8+hbo+eleven+dekoder 4k płacę 106 z groszami. 

Pytanie czy jest  możliwość dobranie do tego c+4k i MP za kwotę do 100 zł.

Jak myślicie uda się od nich to wyciągnąć? 

Za dekoder płacę 15 zł. teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, Pawel napisał:

To po kiego grzyba bierzesz umowę na 15 miesięcy?Zawsze mnie zastanawiało jaki sens jest brać krótszą,zazwyczaj droższą umowę. Tym bardziej, że większość po 15 miesiącach przedłuża na kolejny okres.

 

No właśnie po takiego grzyba, ze nie bylo drożej, tylko tyle samo. A ja nie lubię długich umów.

Po drugie długość umowy nie ma znaczenia, podchody są zawsze takie same. 50 telefonów przez 5 miesięcy i obie strony udają ze im nie zależy na niczym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, irci0s napisał:

Odsylam do przeczytania paru stron wczesniej.Wiedzialbys wtedy,ze najtaniej comforta dostanie sie 22,5 na 24m lub 29,99 na 15 do tego dopelnienie za 10zl 8xcanal plus za 25 i hbo z go za 20, dekoder zrobia za darmo.Reasumujac 77,5 na 24m masz to wszystko co chciales

OK. Trzeba mieć na to jakiś szczególny staż? Zawsze tym się zasłaniają: „nie ma takich ofert, jak ktoś dostał to miał pewnie dłuższy staż.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Brooklyn napisał:

 

No właśnie po takiego grzyba, ze nie bylo drożej, tylko tyle samo. A ja nie lubię długich umów.

Po drugie długość umowy nie ma znaczenia, podchody są zawsze takie same. 50 telefonów przez 5 miesięcy i obie strony udają ze im nie zależy na niczym. 

Nie lubisz długich umów ale wkurzają Ciebie targowania co 15 miesięcy. Nie lepiej uzgodnić dobre warunki na 24 miesiące?Po tych 15 miesiącach i tak przedłużysz na kolejne 15. Przy abonamencie średnio droższym o 5 zł przy krótszej umowie będziesz miał drożej jak byś nie liczył.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, piotr77sat napisał:

Czekać cierpliwie do końca umowy, a nawet ja zakończyć. Jest 14 dni na oddanie sprzętu. W tym czasie jest szansa na dobrą umowę.Samemu nie dzwonić do NC+. Sam to przerabiałem nie raz. 

nie ma znaczenia czy sam dzwonisz czy oni dzwonia.Matryca ofert w danym momencie jest taka sama i od checi konsula zalezy czy ewentualnie pofatyguje sie do kierownika zeby odblokowac dodatkowe oferty

3 godziny temu, PuchaczRolny napisał:

Jak są eleveny za 7,95 na rok, to na drugi rok za 9,99 czy za 11,90 można kontynuować przy umowie na 24 m-ce ?

automatycznie po roku wskakuje cena 15,90 wiec trzeba pilnowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.03.2019 o 10:49, valdas napisał:

Dzisiaj kolejny telefon z Krakowa i już się znalazła dla mnie oferta za 22,50 na Confort+. Umowa przedłużona na kolejne dwa lata :)


Napisz mi proszę, czy masz w tej ofercie multiroom a jeśli tak, to jaki (premium czy standard).

Mi ciągle proponują jedynie to, co wkleiłem poniżej i twierdzą, że z multiroomem (ani premium ani standard) za free taniej nie będzie. Chcą tylko dodawać gratisy, z ceny do 22,5PLN zejść nie chcą.
Zaznaczam, że mi wystarczy Comfort+ bez żadnych dodatków - nie potrzebuję, bo mało oglądam. Będę chciał zrobić dopełnienie za 10 PLN do Extra+ ze względu na pakiet bajek dla dzieciaków.

Brać, czy czekać? Wypowiedzenie złożone, obecna umowa (też Comfort za tą samą cenę) do końca bieżącego miesiąca.
 

Wybrane usługi

Nowy Comfort+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MULTIROOM PREMIUM, Multi Man Pack

Wybrane promocje

Nowy Comfort+ 29,99 zł 24 m, a po tym okresie 33,99 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Premium 0zł dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 29,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, piotr77sat napisał:

Czekać cierpliwie do końca umowy, a nawet ja zakończyć. Jest 14 dni na oddanie sprzętu. W tym czasie jest szansa na dobrą umowę.Samemu nie dzwonić do NC+. Sam to przerabiałem nie raz. 

Nawet do tego 14 dnia czekać i się nie złamać :) - nie dzwonić?? Pytam, do mnie zadzwonili, żeby mnie poinformować, żebym sprzęt oddał do 14 dnia. A o ofercie zapomnieli ??

Edytowane przez sierpnik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się dogadałem

 

WYBRANE USŁUGI:

Wybrane usługi

Nowy Comfort+, CANAL+, HBO, CANAL+4K ULTRA HD, Dopełnienie do Extra+, HBO GO

Wybrane promocje

Nowy Comfort+ 29,99 zł 24 m, a po tym okresie 33,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 4K ULTRA HD 0 zł/m, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów

Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)

od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 54,99  zł
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl

 

Dodatkowo wymiana modulu cam na dekoder 4K bez opłat i aktywacji miam modul z kajmanem i moge wyłaczyć hbo

 

Ktoś wie czy przy braniu dekodera musze mieć przy sobie moduł i kartę?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pawel napisał:

Nie ma haczyków. Musisz tylko przygotować się na negocjacje cenowe.

Ok, dzięki, powinno być (jak się uda) około 32-34 zł, z tego co czytałem wcześniej

1 minutę temu, ADUSIEK XPS 5 napisał:

Nie ma tylko żeby zejść na tańszą opcję trzeba złożyć rezygnację z umowy i czekać na ostatni jej miesiąc z przedłużeniem jej.  

Oczywiście złożę wypowiedzenie, dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...