Jump to content

tohm

Users
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About tohm

 • Rank
  Niedoświadczony
 1. Napisz mi proszę, czy masz w tej ofercie multiroom a jeśli tak, to jaki (premium czy standard). Mi ciągle proponują jedynie to, co wkleiłem poniżej i twierdzą, że z multiroomem (ani premium ani standard) za free taniej nie będzie. Chcą tylko dodawać gratisy, z ceny do 22,5PLN zejść nie chcą. Zaznaczam, że mi wystarczy Comfort+ bez żadnych dodatków - nie potrzebuję, bo mało oglądam. Będę chciał zrobić dopełnienie za 10 PLN do Extra+ ze względu na pakiet bajek dla dzieciaków. Brać, czy czekać? Wypowiedzenie złożone, obecna umowa (też Comfort za tą samą cenę) do końca bieżącego miesiąca. Wybrane usługi Nowy Comfort+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO, MULTIROOM PREMIUM, Multi Man Pack Wybrane promocje Nowy Comfort+ 29,99 zł 24 m, a po tym okresie 33,99 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów, Multiroom Premium 0zł dla Abonentów, Multi Man Pack 0 zł 1 m dla Abonentów Czas trwania umowy (okres oznaczony umowy) od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego + 24 mies. KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 29,99 zł Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w moje.ncplus.pl
 2. Lepiej dobrać extra pozniej OK, a co z Comfortem z MR Premium? Przedłużać za 29,99/24 mies, czy walczyć o 22,5PLN?. Potwierdzi ktoś, że dostał Comfort+ z MRPremium za 22,5?
 3. Mam już wypowiedzianą umowę, DUK Kraków natarczywie atakuje, ale idą w zaparte, że przy gratisowym Multiroom Premium lepszej ceny na Comfort+ niż 29,99 nie dostanę. Mówią, że 22,5, o którym mowa na forum mógłbym dostać, gdybym zrezygnował z darmowego Multiroom Premium, ale wtedy liczyliby mi 10PLN za MRStandard, więc to gorsza dla mnie oferta, bo to co mam mogą przedłużyć mi na dotychczasowych warunkach na 24 miesiące. Prawda to, czy ściemniają? Docelowo chciałbym jednak uzyskać Extra+ (np. jako dopełnienie do Comfort+). Czy według Was rozsądnym byłoby zaakceptować Comfort+ z MR Premium za 29,99 a potem ubiegać się o dopełnienie do E+ za dychę, czy lepiej czekać na lepsze oferty?
 4. @ircios widziałem ten post, ale chciałem się upewnić w moim konkretnym przypadku, bo póki co DUK wpiera mi historię, że nie można dostać w przedłużeniu umowy tego samego pakietu za niższą cenę i że minimum to jest to, co mam w tej chwili, "bo przecież i tak mam dekodery i MR Premium za free". Jak widać bez wypowiedzenia umowy się nie obędzie Ze względu na dzieciaki skłaniam się chyba jednak do przejścia na Ekstra+. Czy dobrze rozumiem, że mogę go mieć za 32,5PLN z MR Premium i dekoderami za free przez cały okres umowy? (22,5 Comfort+, 10 dopełnienie do Ekstra+, MR Premium i dekodery gratis)
 5. Witam serdecznie Obecnie mam umowę do 30 kwietnia, którą planuję wypowiedzieć, aby uzyskać lepszą ofertę z DUK. Posiadam pakiet Comfort+ za 29,99 z gratisową dzierżawą dekoderów Turbo Box+ 5720SX i Box+ 2849 oraz multiroom premium za 0PLN. To co mam obecnie mi wystarcza, jedyne o co walczę to pakiet dla dzieciaków w dekoderze lub NC+ Go, ale tu wtykają mi na siłę pakiet Extra+ wraz z dodatkami, które kompletnie mnie nie interesują (kanały filmowe/sportowe) Pytania do Was: - czy owe 29.99PLN z gratisowymi dekoderami i multiroomem premium to minumum przy przedłużeniu umowy na kolejne 24mies., czy da się jeszcze zejść z ceny? - za ile w powyższej konfiguracji (dekodery za free i multiroom premium za 0) mogę mieć pakiet Extra+ przy przedłużeniu umowy na 24mies.? Z góry dziękuję za wszelkie sugestie T.
×
×
 • Create New...