Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, ircios napisał:

Extra z 8 C+ i paczką HBO dostają za 79,99. Oczywiście mowa o tych co mają podobną cenę z takim zestawem.

Dostają ale w/w osoba nie dostanie,więc po co taki komentarz.....?To tak jakbyś napisal,że klienci dostają comforta za 14.99...

Edytowane przez Gedan
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, ircios napisał:

Po to, aby sobie porównał. Nie dostanie powiadasz... Mógłbyś się zdziwić. 

A klienci dostają Comfort za 14,99. Oczywiście Ci co mają już w tej cenie. ?

Nie dostanie.Sam to powtarzałeś jak mantrę, że bez darmowego HBO do tej pory nie ma szansy tego dostac w tej cenie.Krotka pamięć?hipokryzja?Chęć nabijania postów i udawania specjalisty? Faktycznie ksywka ktora dał Ci jeden forumowiczów jest adekwatna :)

Edytowane przez Gedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
23 minuty temu, ircios napisał:

@Gedan

Ale nie o to się rozchodzi. Ja cały czas pisze o Canal+, że do tej ceny wraz z HBO może powalczyć o cały zestaw C+ za 79,99 O ile chce trochę więcej płacić. 

@ircios Niesamowite bzdury piszesz.Wijesz się jak piskorz w swoich wypowiedziach. Nikt nie dostanie takiego pakietu za 79.99(extra + canal+ HBO ) jeśli wcześniej nie miał HBO za 0zl na całą umowę.Dotyczy to absolutnie wszystkich umow nawet jakby ktoś chciał przejść na w/w pakiet że starta za 9.99zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Pawel napisał:

Ostatnio przewinął się na forum ktoś kto dostał Comfort+ za 14,99 a płacił za niego wyższą cenę.Nie pamiętam czy nie czasami 27,50. Tak więc nie ma co z góry zakładać, że nie oferta jest niedostępna.

Serio ??? Wierzysz w to??? ? Ja  po ciezkich bojach w styczniu uzyskałem "ofertę świąteczna" za 99.99 do tego dekoder 4k  5zl do abonamentu oraz pobrałem 2 Multiroomy płatne 10zl/m i zrabatowana aktywacja ( dzięki kodom od  @czarny_figa )do 0zl za wszystkie dekodery.Do tego canal 4k 6m 0zl późnij 10zl.3 pierwsze miesiące zwolniony z abonamentu.Kombinowalem na różne sposoby i chciałem dostać comforta z dopełnieniem jednak taniej niż 22.5+10 nie było szansy

Edytowane przez Gedan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie. Dwa dni temu zakceptowałęm nową ofertę przedłużeniową (Extra + HBO i 2 x C+ za 64.99) Wcześniej miałem opcję Extra + HBO + 8xC+ za 92zł

W momencie akceptacji nowej oferty straciłem dostęp do szeciu kanałów C+ gdzie zapewniano mnie telefonicznie ze będą one działały do końca miesiąca.

Rachunek za luty wynosi 92zł (mimo odcięcia mnie od C+) Czy taka sytuacja jest normalna ? W BOK mówią że wszystko jest ok.

Ja uważam że skoro za luty mam zapłacić jeszcze starą kwotę to powinienem mieć dostęp do poprzedniej oferty do końca miesiąca. Czy mam rację ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Gedan napisał:

Serio ??? Wierzysz w to??? ? Ja  po ciezkich bojach w styczniu uzyskałem "ofertę świąteczna" za 99.99 do tego dekoder 4k  5zl do abonamentu oraz pobrałem 2 Multiroomy płatne 10zl/m i zrabatowana aktywacja ( dzięki kodom od  @czarny_figa )do 0zl za wszystkie dekodery.Do tego canal 4k 6m 0zl późnij 10zl.3 pierwsze miesiące zwolniony z abonamentu.Kombinowalem na różne sposoby i chciałem dostać comforta z dopełnieniem jednak taniej niż 22.5+10 nie było szansy

Czy wierzę ?Napisałem tylko, że ktoś się pochwalił taka ofertą. Jak sam widzisz jeden użytkownik o ofertę X musi walczyć a drugi dostaje ją bez większych problemów. Była już dyskusja na ten temat i nie ma sensu zaczynać jej od nowa. Ważne żeby każdy był zadowolony z otrzymanej dla siebie oferty. Trzeba sobie założyć "co oglądam i ile jestem w stanie za to zapłacić".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@irciosBez podpowiedzi na pewno nie dostałbym 3miesiecy gratisowych i rabatu na aktywacje 3 dekoderów w tym 4k za najem 5zl(nie widziałem żeby pracownicy wrzucali kody rabatowe na aktywacje na forum) tego co czytam Twoje posty sam przedłużyłes umowę bez miesięcy gratisowych ?więc chyba są tu więksi znawcy niż Pan nie wiem ale się wypowiem :)

 

 

"Nie mam krótkiej pamięci i dalej twierdzę, że jak ktoś nie ma HBO to nie dostanie dalej za Free

A on ma HBO."

Hm... Miał płatne HBO.Co sugeruje Twoja wypowiedź?? 

Edytowane przez Gedan
  • Popieram 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TO jeszcze raz zapytam

 

Posiadam

Extra+

HBO+go

Canal+ 8

Eleven 4 kanaly

Man pack 

Dekoder

 

Za co place cos kolo 175 pln

 

Ostatnia propozycja była

Extea+ 

Canal+ 8

HBO+GO

Jakiestam fox play czy cinemaxy

Eleven

Mistrzowska Pilka

Dekoder 4k (15pln + aktywacja 99)

Multiroom (10 pln + aktywacja 49)

 

TO wszystko za 136 PLN. 

 

Kosultant twierdzil ze to max co może dac, ewentualnie może zejść z kosztów aktywacji.

 

Wydaje mi ze ze wcześniej pisano ze można dostać

Extra+ + Canal 8 + HBO+GO+FOxy i costam + Mistrzowska Pilka za 99

Manpacka i Eleveny chyba za 15 w paczce

Dwekoder 4k za 0 lub 5

Multirooma za 0 lub 10

 

Lacznie wychodziloby mi jakies 125 lub 130

 

Ktos może poradzić jakie pieniądze za taki pakiet sa rozsądne (Multirooma i dekodera 4k nie miałem)

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, sponn napisał:

TO jeszcze raz zapytam

 

Posiadam

Extra+

HBO+go

Canal+ 8

Eleven 4 kanaly

Man pack 

Dekoder

 

Za co place cos kolo 175 pln

 

Ostatnia propozycja była

Extea+ 

Canal+ 8

HBO+GO

Jakiestam fox play czy cinemaxy

Eleven

Mistrzowska Pilka

Dekoder 4k (15pln + aktywacja 99)

Multiroom (10 pln + aktywacja 49)

 

TO wszystko za 136 PLN. 

 

Kosultant twierdzil ze to max co może dac, ewentualnie może zejść z kosztów aktywacji.

 

Wydaje mi ze ze wcześniej pisano ze można dostać

Extra+ + Canal 8 + HBO+GO+FOxy i costam + Mistrzowska Pilka za 99

Manpacka i Eleveny chyba za 15 w paczce

Dwekoder 4k za 0 lub 5

Multirooma za 0 lub 10

 

Lacznie wychodziloby mi jakies 125 lub 130

 

Ktos może poradzić jakie pieniądze za taki pakiet sa rozsądne (Multirooma i dekodera 4k nie miałem)

 

 

 

Możesz mieć Extra + Canal plus 8 + HBO z HBOGo + Cinemax + Filmbox + Mistrzowska Piłka + FoxPlay za 99,99zł (oferta świąteczna)

ManPack + Eleven dają za 25 zł (w paczce)

Dekoder 4K raczej za 15 zł (chociaż zdarzają się za 0 ,5 ,10 zł)

Multiroom za 0 lub 10 zł tu nie ma reguły;)

Edytowane przez GRmister
dopiska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa
6 godzin temu, roberttosat napisał:

A dają jeszcze jak to ująłeś świąteczną promocję?

Standardowo już nie ma tej oferty.Byla odblokowana na walentynki i przez pół następnego dnia,więc jest szansa,że będą jeszcze okresowe promocje na nią :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.02.2019 o 17:09, Pawel napisał:

Ostatnio przewinął się na forum ktoś kto dostał Comfort+ za 14,99 a płacił za niego wyższą cenę.Nie pamiętam czy nie czasami 27,50. Tak więc nie ma co z góry zakładać, że nie oferta jest niedostępna.

Myślę że to ściema. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybrane usługi Pakiet Superpremium+, Adventure TV HD, FOX Play, History HD_H2, Canal + 8x , HBO +GO ,Filmboxy,  MISTRZOWSKA PIŁKA, Nat Geo Play, Multiroom Standard, Opłata za najem WiFiBOX+ 20zł ,dekoder główny 4K ultra box +

 

Wybrane promocje Superpremium+ 99,99 zł24 m, a po tym okresie 114,99 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Fox Play 0 zł/m dla Abonentów, Kolekcja Nat Geo Play 0 zł/m dla Abonentów, Mistrzowska Piłka za 0zł/m dla Abonentów (01/19), Multiroom Standard aktywacja 0 zł/49 zł i opłata 10 zł/m dla Abonentów
Czas trwania umowy
(okres oznaczony umowy)
od dnia aktywacji promocji do końca dotychczasowego okresu oznaczonego +
24 mies.

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 124,97 zł 

 

 

Wczesniej za ten pakiet 99 zł ,2 cameleony , multiroom , 2 wifiboxy . Zależało mi na dekoderze 4k ale musiałem wczesniej zdać karty i dekodery .Ogólnie jestem zadowolony z dekodera ,jedyny minus to brak wyświetlacza oraz to że dekodery muszą pracować na jednej sieci wifi

Edytowane przez romulus13
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy warto pisać i narażać się niektórym. Niemniej jako ciekawostka bo umowa nie indywidualna, a wzięta kiedyś na małą firmę. Oczywiście do użytku prywatnego, wewnętrznego.

Klepnięta umowa na 24 mce (od.1 .05 ).

Było 29,99  Comfort+ z Pace i  2. własnym. 2 camele  z MS. Mieliśmy rezygnować ale sami zadzwonili: Bez wypowiedzenia.

To samo za 27,50 brutto , faktura papierowa co miesiąc pocztą -  (oczywiście maj  1 mc Ekstra) . W razie wymiany sprzętu mamy nagraną obietnicę braku kosztów (cokolwiek to znaczy) Jeszcze 2,5 m-ca na starej umowie ze względu na darmowe HBO.. Oczywiście w pełni legalnie rozliczana jako koszty firmy, bez zastrzeżeń UKS.

 

 

 

Edytowane przez zuzik1111
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przyznam, że nie mam czasu wertować ileś stron do tyłu aby znaleźć to co mnie interesuje.

A więc proszę was o napisanie czego mogę oczekiwać na dziś.

Jest tak.

Umowa do końca marca, wypowiedzenie zarejestrowane.

Mój pakiet to - Extra z 8x Canal+, do tego oba History za 84 zł.

2 miechy temu wyłączyłem HBO które i tak oglądam z innego źródła, ale wziąłbym ponownie ze względu na HBO GO które jest mi łatwiej mieć z NC+ na moim LG.

Więc co NC+ oferuje na dziś i za ile takim abonentom  jak ja?

Dzięki za odpowiedzi.

 

PS

Nie zależy mi na żadnych innych opcjach typu mistrzowska piłka czy inne, jednak te 8x C+ już tak.

Edytowane przez tracer10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ircios napisał:

Bez problemu dostaniesz E+ z całą paczką C+ za 79,99. HBO na kilka m.za free.

Zgadzam się, bo zakończyłem wyjątkowo krótkie negocjacje. Umowa do końca marca. Złożone wypowiedzenie w APS, dzień później sms z Krakowa, zadzwoniłem

bo nie chciało mi się czekać i 1,5 mies się tym zajmować, załatwione

 

BYŁO: Extra+ z 8C+ 82,50zł (plus HBO 5mies free, multi i dzierżawa Pace Sagem free)

JEST na 24m: Extra+ z *C+ 79,99zł (plus HBO 5mies free, Mistrzowska Piłka 24m free, jakieś Foxy i NG, multi i dzierżawa Pace Sagem free) plus Eleven 12m za 9,95zł

 

być może mogłem jeszcze walczyć o 2zł w dół za Eleven, ale uznałem, że szkoda czasu i że ta oferta jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...