Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Umowę przedłużyłem jeszcze w grudniu mam to co chciałem czyli Extra i 8 C+ za 79,99 umowa na 24 m-ce, plus HBO gratis 5 m-cy potem wyłączam  oraz mistrzowska piłka do końca sezonu a potem ma być gratis jak sie dogadają z Polsatem, chcieli dać Eveleny za 7,9 ale nie chciałem. Mam pytanie poprzednio miałem jeszcze ZestTv za 1,99 teraz chciałem dokupić go na ICA napisali mi, że za 1,99 ale jak dzień potem zadzwonił telefon z Wawy powiedzieli mi 15,90 zł za sam ZestTv.  Pogieło ich, mam pytanie da sie jakiś kanał erotyczny dokupic taniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość czarny_figa

@disnemar spokojnie.extra + z 6canal + 69.99zl + eleveny 11.90(można dostać na rok za 7.95) + Mistrzowska Piłka za 0zl,wyjdzie 81.89zl.Oczywiscie możesz mieć taniej  o 10zl biorac nowy comfort z 6 canal + za 59.99 rezygnujesz wtedy np. z Eurosport 2

@jaroslaw37 sam kanał zest tv to koszt 1.99(jest jeszcze kolekcja chyba  zest go tv za 15.90).jesli chodzi o promocje na erotyke to najlepiej jesli przedluzales w DUK zadzwoń  do nich i popros o starego man packa za 5zl.

Edytowane przez czarny_figa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o dekoder 4K. Da rade jakos ogarnac w dobrych warunkach? Dla nowych 1 zl miesiecznie, a mi na infolinii zaproponowali 99 zl + 10 zl miesiecznie... Kosmos, tyle lat w nc+, a nowy ma tyle taniej...

Edit: pakiet Extra+, wymiana w trakcie umowy.

Edytowane przez przemoks
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, przemoks napisał:

Pytanie o dekoder 4K. Da rade jakos ogarnac w dobrych warunkach? Dla nowych 1 zl miesiecznie, a mi na infolinii zaproponowali 99 zl + 10 zl miesiecznie... Kosmos, tyle lat w nc+, a nowy ma tyle taniej...

Edit: pakiet Extra+, wymiana w trakcie umowy.

Cena jest tak wykalkulowana, żeby procent wymian był jak najmniejszy. :D

Nowy ma z kolei wyższą cenę pakietu, chociaż w tym przypadku po przeliczeniu pewnie i tak wyjdzie na plus. A przedłużając umowę też wygra, bo będzie startował z poziomu złotówki, a Ty dyszki. Życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Z tego, co widzę to niektórzy dostają fajną ofertę. Ja aktualnie mam:

 

Extra+ , Canal+ (6), wynajem Wifipremiumbox (5 zł). Łącznie za wszystko płacę 74,90 zł.

 

Dzisiaj zadzwoniłem na numer, który dostałem w SMS i powiedziałem, że zależy mi na Lidze Mistrzów, Elevenie oraz pełnym pakiecie Canal+ (8). Ro propozycja, którą dostałem:

 

Extra+ wraz z Canal+ (8) + wynajem Wifipremiumbox = 84,90 zł

Eleven - 11,90 zł

Liga Mistrzów - 10 zł

Łącznie 106,80 zł.

Umowa na 24 miesiące.

Pan z infolinii przekonywał, że to jest super oferta i lepszej nie będzie. Ja jakoś nie jestem przekonany. Dodał, że pakiet Polsat Premium mam do 14 stycznia i do tego czasu mogę go wykupić za 10zł do końca trwania umowy, a jak tego nie zrobię to później będzie za 30 zł. Co myślicie o tej ofercie? Bo z tego, co czytałem w poprzednich postach to cieniutko...

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie, jednym ciągiem. Na forum piszemy poprawnie po polsku, z poszanowaniem zasad polskiej pisowni, gramatyki, ortografii i interpunkcji. Wyjątkowo poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth
32 minuty temu, przemoks napisał:

A na start ile placiles? Tez 99 zl? 

49 zł aktywacja + 15 miesięcznie za dekoder. Tak to u mnie wyglądało w czerwcu. Pakiet Superpremium.

 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Petrus_RNK napisał:

Witam. Z tego, co widzę to niektórzy dostają fajną ofertę. Ja aktualnie mam:

 

Extra+ , Canal+ (6), wynajem Wifipremiumbox (5 zł). Łącznie za wszystko płacę 74,90 zł.

 

Dzisiaj zadzwoniłem na numer, który dostałem w SMS i powiedziałem, że zależy mi na Lidze Mistrzów, Elevenie oraz pełnym pakiecie Canal+ (8). Ro propozycja, którą dostałem:

 

Extra+ wraz z Canal+ (8) + wynajem Wifipremiumbox = 84,90 zł

Eleven - 11,90 zł

Liga Mistrzów - 10 zł

Łącznie 106,80 zł.

Umowa na 24 miesiące.

Pan z infolinii przekonywał, że to jest super oferta i lepszej nie będzie. Ja jakoś nie jestem przekonany. Dodał, że pakiet Polsat Premium mam do 14 stycznia i do tego czasu mogę go wykupić za 10zł do końca trwania umowy, a jak tego nie zrobię to później będzie za 30 zł. Co myślicie o tej ofercie? Bo z tego, co czytałem w poprzednich postach to cieniutko...

 Poszukaj mojego ostatniego posta. Przedłużyłem z E z 6C+ za 69,99 zł,  C+ Discovery i Seriale za 5 zł (cena na pół roku ale nie ma problemów z przedłużeniem promocji na te kanały w tej cenie), 11 za 7,95 zł na 12 mies. Mistrzowska Piłka za 0 zł do końca kontraktu. Do tego HBO na prawie 6 mies. Czyli niecałe 83 zł za to co Cię interesuje. 

Edytowane przez torre24
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Panowie mam stare karty Cameleon działające na dekoderach

1) UltraBox+/PVR PACE
2) Box+/HD SAGEMCOM DSI83(S) (MR)

 

Czy jest szansa zostajac przy starych kartach cameleon wymienic stare dekodery na nowsze ?

 

Aktualna oferta jaka posiadam to:

- Extra+

- 6 x Canal+

- Eleven Sports

- Multiroom Standard

- Mistrzowska Piłka

 

Umowa konczy sie 31.01.2018  - aktualnie place 84,40 zł za mc.

 

Pierwszy telefon i oferta nastepujaca:

- Extra+

- 6 x Canal+

- Eleven Sports

- Multiroom Standard

- Mistrzowska Piłka

- Fox Play

- HBO na 5 mc za 0 zl

 

Calosc 81,89 zl.

 

Czy jest szansa, ze nizsza cene abonamentu ?

Czy w tych pieniadzach jest szansa na 8 x Canal+ ?

 

A gdybym calkowicie zrezygnowal z kart cameleon i przeszedla na nowy system multiroomu i dekoder 4K to jest szansa utrzymania oplaty za miesiac na poziomie 80 zl ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o pomoc jak przeprowadzić proces przedłużenia umowy wraz z wymianą dekoder głównego na 4k.

 

Obecnie posiadam Comfort za 25 pln, Canal+ za 25 pln, multiroom standard za 0pln, dekoder główny Wifi Premiumbox za 10pln i dekoder dodatkowy Wifibox+ za 0 pln. Umowa do marca.

 

Pakiet chciałbym utrzymać Comfort, Multiroom potrzebuję (mogę zmienić na łączony) natomiast dekoder główny chciałbym zmienić na 4k. Jak to zrobić?

Na infolinii jakiś czas temu powiedziano mi, że muszę zdać stary multiroom i dekodery i dobrać na nowych zasadach wraz oczywiście z opłatami. 

Czy coś się zmieniło?

Czy da się to załatwić przy przedłużeniu?

Czy zmienić multiroom tak jak sugerują na infolinii i dopiero przedłużać umowę?

Czy zdać stary multiroom, przedłużyć umowę i dobrać multiroom?

 

Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paco24 Udaj się do APS nc+ w celu wymiany dekodera albo nawet i w pierwszej kolejności zadzwoń i zapytaj jakie wiszą warunki wymiany wifi premiumbox na ultrabox 4k przy twojej trwającej umowie. Na pewno coś będzie. ;)

Jeśli chodzi o MR, Nic nie zdajesz i nic nie dobierasz.

Edytowane przez andrzejgratis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas dostaję info, że muszę wymienić karty Kameleon i zdać stary multiroom. Stąd pytanie, jak wymianę dekodera najlepiej i najtaniej przeprowadzić?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...