Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Kyle, a za ile masz Extra+ z C+?


Kolega wyżej @Mprof wrzucił jak widać zrzut ekranu i trzeba było im kazać odpalić net i kazać wejść na stronę tego forum. Ja znów miałem okazje rozmawiać wczoraj z Krakowem i informując ich, że chciałbym nową umowę za 79,99, konsultant stwierdził, że takie połączenie pakietów owszem, ale nie w takiej cenie.. Kazałem wejść na ich główną stronę i się delikatnie mówiąc „zdziwił”, co więcej po niespełna minucie nastąpiło rozłączenie się rozmowy z ich strony.. Są tam nadal słabe czynniki ludzkie.
https://ncplus.pl/sklep/oferta/extraplus-premium-eleven-sports?pm_name=Homepage&pm_source=extra_6live_14072018

Ile kolego masz do końca trwania obecnej umowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kyle, a za ile masz Extra+ z C+?

 

Ile kolego masz do końca trwania obecnej umowy?

Mnie pozostał czas do końca września br. i co inny konsultant to inna gadka. Jedynie co się zgadza to SOK i badanie potrzeb, czyli standardowe pytanie: „co lubi Pan oglądać najczęściej” to odpowiedziałem dla wkręcenia konsultanta, że muzykę klasyczną i seriale z lat 80. i nastała cisza w słuchawce, bo przecież duża większość bije się o kanały sportowe..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mogłeś powalczyć jedynie o PSP za 0 lub 5 zł, bo ogólnie to bardzo dobra oferta ;)

 

Cinemax'y sobie odpuść jak masz HBO GO.

Mi ta oferta tak sobie się widzi bo znowu im sport odpadł (LM) i muszę kolejny dodatkowy pakiet brać (kiedyś 11 teraz PSP) i płacić więcej, podczas gdy wartość c+ spada a cena nie. Co do HBO go i CX to niby wiem ale chyba nie do końca. Na HBO był jaki czas temu Star Trek 1 i 2 ale 3 był w CX lecz nie w HBO go. Generalnie to dwie moje ostatnie umowy to były podwyżki więc będę celował w jakieś obniżenie teraz. Edytowane przez Kyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Dotychczas:

Extra+ z CANAL+ 79,99 zł 24 m dla Abonentów,

Eleven Sports za 11,90 zł 12 m dla Abonentów (3) - później 15,90

HBO 0 zł dla Abonentów

Kolekcja nc+go TV Kino Swiat 0 zł 24 m dla Abonentów

Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów (karty Cameleon)

Najem ultraBox+ 0zł dla Abonentów

Najem Box+ 0 zł do multiroom

Rachunek 95,89 zł - umowa do 09.2018

 

Jeszcze przed mundialem w czerwcu infolinia dzwoniła i proponowała umowy w granicach 130-140 zł. Po złożeniu wypowiedzenia w połowie lipca zapanowała cisza. Nawet prośby o kontakt wysyłane przez ICA nie pomagały. Dopiero wczoraj zadzwonił sam do Krakowa i wycofałem wypowiedzenie - opłata wzrasta o 9 zł -umowa na czas nieokreślony.  Podwyżka do przełknięcia i mam nadzieje że do końca 2019 roku nie będzie migracji na inne karty:)

Nowy rachunek od 10.2018 - 104,89 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dobrze rozumiem opcję dopełnienia: schodzę do niższego pakietu Comfort+ do tego korzystam z opcji dopełnienia za 0pln na miesiąc i potem przedłużam dopełnienie na okres całej umowy za 10pln? 

 

 

Oferta z dziś, bez wypowiedzenia:
Comfort+ 14.99 24m
Dopełnienie do Extra 10zł
Canal+ 25zł 6m z możliwością przedłużenia
HBO 0zł na 24m
Najem Ultrabox+ 15zł.


@CGA_WEB_FANATYK
i co zdecydowałeś się na ta ofertę? Jak do tego wyrwałeś HBO za 0pln na 24m?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dostałem dwie propozycję z Krakowa:

Pierwsza propozycja:
ElevenSports 7,95zł/12m,
Comfort+ z CANAL+ (6) LIVE 69,99zł/24m i 76,99zł,
Mistrzowska Pilka 0zł do 31/12/2018 i później 5zł/m.
HBO i HBO GO 0zł/2m i 25zł/m. (mogę zrezygnować po 2 miesiącach)

Druga propozycja:
Extra+ z CANAL+ (6) LIVE 79,99zł/24m i 86,99zł,
ElevenSports 7,95zł/12m,
Mistrzowska Pilka 0zł do 31/12/2018 i później 5zł/m.

Jestem już na umowie na czas nieokreślony bez wysłanego wypowiedzenia.
Czy można uzyskać coś jeszcze taniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z Warszawy w sprawie przedłużenia umowy.Kontrakt mam do końca listopada i wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.Teraz posiadam 6xC+,Extra za 69,90,Eleven 11,90,MR 2 Cameleony i PAce PVR 0zł.Konsultant zaproponował mi to samo oraz HBO na 5 miesiecy za darmo, ale za LM po nowym roku kazał dopłacić 10zł co miesiąc, na to się nie zgodziłem i powiedziałem żę mam umowe do końca listopada i mam jeszcze czas do zastanowienia, chyba że LM da mi za 0zł to przedłuże w tej chwili, i po tych słowach stał się bardzo niemiły i zaczął mi zarzucać że i tak za mało za taki pakiet płace a inni płacą więcej iże więcej do mnie nie zadzwoni.Bardzo się zdziwiłem taką postawą bo jestem już abonentem ponad 15 lat i pierwszy raz spotkałem się z takim [beep]twem.Powiedziałem mu że jak mu nie odpowiada to niech nie dzwoni jak dla nich abonent jest mało ważny.Chciałbym się dowiedzieć czy przy przedłużeniu moge walczyć o Eleveny na 12m za 7,95 zamiast 11,90 oraz darmową LM po nowym roku??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą telefon z Warszawy w sprawie przedłużenia umowy.Kontrakt mam do końca listopada i wypowiedzenia jeszcze nie wysyłałem.Teraz posiadam 6xC+,Extra za 69,90,Eleven 11,90,MR 2 Cameleony i PAce PVR 0zł.Konsultant zaproponował mi to samo oraz HBO na 5 miesiecy za darmo, ale za LM po nowym roku kazał dopłacić 10zł co miesiąc, na to się nie zgodziłem i powiedziałem żę mam umowe do końca listopada i mam jeszcze czas do zastanowienia, chyba że LM da mi za 0zł to przedłuże w tej chwili, i po tych słowach stał się bardzo niemiły i zaczął mi zarzucać że i tak za mało za taki pakiet płace a inni płacą więcej iże więcej do mnie nie zadzwoni.Bardzo się zdziwiłem taką postawą bo jestem już abonentem ponad 15 lat i pierwszy raz spotkałem się z takim [beep]twem.Powiedziałem mu że jak mu nie odpowiada to niech nie dzwoni jak dla nich abonent jest mało ważny.Chciałbym się dowiedzieć czy przy przedłużeniu moge walczyć o Eleveny na 12m za 7,95 zamiast 11,90 oraz darmową LM po nowym roku??

Jestem w podobnej sytuacji jak Ty. Też umowa do końca listopada. Jedna z konsultantek składała propozycje przedłużenia umowy na droższe pakiety, a za LM w każdym przypadku chciała dodatkowe 10zł i twierdziła, że nie może zaoferować w innej cenie. Więc czekam, bo czasu mam sporo.

 

Ogólnie póki co nie odbieram od nich telefonów, bo nie ma sensu. Tym bardziej po akcji, gdy podczas "badania potrzeb" konsultant usłyszał, że oglądam tylko dwa kanały z pakietu Comfort+. Po tym jak to usłyszał - bez słowa się rozłączył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...