Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Posiadam obecnie Extra+ 6C+ za 69,99 umowa bez wypowiedzenia do końca sierpnia ponieważ nie planowałem modyfikować nie wypowiedziałem

 

Ile kosztuje pakiet Comfort+ 6C+ dla chcących obniżyć abonament?

 

Czy jest szansa na multiroom bez dodatkowych opłat przy Pace+Cameleon

Czy multiroom można używać w innej lokalizacji tj. na działce np czy muszą one być w kontakcie, pamiętam czasy że biegałem z kartą do dekodera głównego

 

Dzięki i pozdrowienia

Edytowane przez kb27
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie trafiłem na jakiegoś kumatego konsultanta zaproponował mi comfort + za 24.99 zł na 24 m . Oferta ważna tylko dzisiaj z numeru 122947850. Jak sądzicie brać ?

Bierz dobra cena,

 

 

Dziś znowu to samo  Comfort za 14,99 , dopełnienie Extra chcą 15 zamiast 10 , C+ 25 zł ale 6 miesięcy , miałem na całą umowę ...., PACE I zero słowa o likwidacji MR po cyfrze, czyli dają na 2 lata i gwarantują,że będzie działać ,Powiedziałem ,że biorę sam Comfort za 14,99 ,mr ,pace to się h.... rozłączył ,kpina..... za 6 dni idę zanieść im ten szmelc (umowa 31 lipiec 2018)

Edytowane przez Buziaczek1982
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Comfort+, CANAL+, HBO, Dopełnienie do Extra+, HBO GO

Comfort+ 24,99 zł24 m, a po tym okresie 28,99 zł/m dla Abonentów, CANAL+ 25 zł 6 m i 40 zł/m dla Abonentów, HBO z nc+go TV HBO GO 0 zł 2 m i 25 zł/m dla Abonentów

 

KWOTA DO ZAPŁATY ZA TWÓJ PIERWSZY RACHUNEK: 49,99 zł 
Prognozy kolejnych płatności sprawdzaj na bieżąco w 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa przedłużona w czerwcu na 15 miesięcy:

 

Comfort+ za 27,50 zł

Dopełnienie do Extra+ za 10 zł (dzisiaj zadzwoniłem i bez problemu dostałem dopełnienie).

Canal+ ( 8 ) za 25 zł na 6 miesięcy

Eleven Sports za 11,90 zł

Multiroom Standard za 10 zł

 

Razem: 84,40 zł/mies.

 

Dało się taniej, czy to jest najniższa możliwa cena?

Edytowane przez matfit
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś? cokolwiek?  :mrgreen:  pchać się w camele na 2 lata? Sorry ale mają dzwonić...

 

Na same camele Ci gwarancji nikt nie da a zapis w regulaminie masz, że multiroom ma być połączony o ile sprzęt się do tego nadaje więc w trakcie umowy mogą Ci wymienić dekoder główny i dodatkowy i masz je połączyć natomiast tak jak ktoś tu wcześniej wspomniał odbędzie się to w ramach twoich promocji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dzisiaj telefon z Krakowa i wyszło mi coś takiego:

 

15 miesięcy - Extra+, 6c+, Eleveny (12 msc, następnie możliwość wyłączenia) - cena w okolicach 78 zł.

24 miesiące - Extra+, 6c+, Eleveny (z tego co zrozumiałem to 24 miesiące) - cena w okolicach 82, 83 zł.

 

Poprosiłem o czas do poniedziałku. Wydaje mi się, że opcja na 15 miesięcy jest cenowo okej, ale chciałbym się dowiedzieć o forumowicze o tym sądzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie dzisiaj telefonowano w sprawie przedłużenia umowy i tylko dwie opcje albo Extra z 6C+ za 74,99zł albo z 8xc+ za 79,99zł. Do tego Liga Mistrzów od stycznia za 10zł.

Podziękowałem.

 

Czyli realnie miałbyś podwyżkę 2,49 zł za C+ i dodatkowo 10 zł za LM względem obecnego abo 72,50 zł.

Edytowane przez bgmnt
Wycięty fragment, który doprowadził do powstania dyskusji offtopic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 miesięcy - Extra+, 6c+, Eleveny (12 msc, następnie możliwość wyłączenia) - cena w okolicach 78 zł.

24 miesiące - Extra+, 6c+, Eleveny (z tego co zrozumiałem to 24 miesiące) - cena w okolicach 82, 83 zł.

A czy przypadkiem te ceny nie są odwrotnie? :) I Eleveny w obu przypadkach za 7.95zł na 12m? Chyba, że dali Ci w tej cenie Eleveny, w którejś z opcji, na cały okres umowy (tak też się zdarza).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli realnie miałbyś podwyżkę 2,49 zł za C+ i dodatkowo 10 zł za LM względem obecnego abo 72,50 zł.

Do grudnia darmowa. Później za 10zł tak jak było wcześniej pisane. Więc to nic dziwnego. Poza tym i tak znacznie taniej jakbym miał kupić pakiet na ipli czy dodatkowo CP.

Oferta może i do przyjęcia, ale umowę mam do końca listopada, więc się nie spieszę z przedłużeniem, bo i po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech mnie ktoś poprawi jeżeli się mylę.

Najlepsza oferta na dzisiaj z pakietem extra+, canal+8, stary multiroom,  hbo na cały okres umowy, darmowe dekodery, i LM liga mistrzów przez cały okres umowy to wszystko za 84,99zł.

Czy ktoś otrzymał taki zestaw za 79,99zł albo taniej...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy przypadkiem te ceny nie są odwrotnie? :) I Eleveny w obu przypadkach za 7.95zł na 12m? Chyba, że dali Ci w tej cenie Eleveny, w którejś z opcji, na cały okres umowy (tak też się zdarza).

Pytałem o kwotę w obu przypadkach i sam zdziwiłem się, że tak zostało mi to zaproponowane. Również wydaje mi się, że powinno być odwrotnie, ale cóż... Okaże się w poniedziałek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do grudnia darmowa. Później za 10zł tak jak było wcześniej pisane. Więc to nic dziwnego. Poza tym i tak znacznie taniej jakbym miał kupić pakiet na ipli czy dodatkowo CP.

Oferta może i do przyjęcia, ale umowę mam do końca listopada, więc się nie spieszę z przedłużeniem, bo i po co?

 

No jeszcze dopłacasz 2,49 zł za Canal+...

Tak więc wygląda to tak, że cześć ceny LM sobie odbijają też w cenie pakietu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak uszczegóławiasz to może dokładniej nie za Canal+ tylko za Extra z Canal+ to po pierwsze.

 

Po drugie do końca umowy mam jeszcze stosunkowo dużo czasu stąd też oferta z podwyżką. Tak jest zawsze. W ostatnim miesiącu można dostać coś ciekawsze propozycje.

 

Przy ostatnim przedłużeniu miałem pakiet Extra z C+ za 79,90zł przy przedłużeniu proponowano mi to samo za 84,90zł. Potem za 82,50zł. W ostatnim miesiącu konsultant sam zadzwonił z propozycją za 72,50zł i dodatkowo 2 miesiące gratis. Jak widać można. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielu myślę, że nawet nie wie, że można płacić mniej. Znam osobę, która bierze "jak leci", bo "wyłączą mu dostęp do meczów" jego drużyny w Ekstraklasie. Do dzisiaj płaci 119zł za Canal+Platinum - do tego 5zł czynszu za Sagema bez nagrywarki.

A jak ja mu mówię ile płacę to nie chce wierzyć.

 

Ostatnio inna osoba pokazała mi swój rachunk z nc+, a tam jeszcze pakiety "n-kowe" za 64zł miesięcznie. To nawet Extra dla nowych tyle nie kosztuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znam osobę, która płaci za extra z C+ i HBO około 60 zł ale to dlatego że trafiła kiedyś na super promocję i od tamtego czasu jest caly czas na umowie na czas nieokreślony a wszelkie propozycje nowej umowy odrzuca. Minus jest taki, że czasem gdy dochodzi coś nowego to nie będzie mieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Witam

 

Umowa przedłużona

Okres 24 miesiące :

 

Comfort , dopełnienie do Extra, 8xC+ , Eleven Sport , Liga mistrzów ( 0 zł do końca roku, potem 5 zł , do końca umowy, jeśli zyskają prawa na kolejny sezon ) .

 

Oferta uzyskana po reklamacji ( wcześniej konsultant poinformował, mnie że będę płacił 69,98 na czas nieokreślony , jeśli wycofam wypowiedzenie) , umowa kończyła się w sierpniu.

 

cena teraz 66,89 zł, czyli taka sama jak poprzednio .

 

P.S. dziękuję miłemu konsultantowi

Edytowane przez lajcik_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Altualnie:

  • Pakiet Superpremium+ 210zł
  • MULTIROOM STANDARD 20zł
  • Filmbox Pack 15zł
  • HISTORY HD 1.99zł
  • Superpremium+ 99,99 zł 24 m dla Abonentów
  • Multiroom Standard C+ 0zł dla Abonentów

Umowa przeszła w czas nieokreślony, aktualnie do zapłaty 117 zł

 

2X Cameleon

 

oczywiście złożone wypowiedzenie, koniec umowy 31.08.2018.

 

Nikt nie dzwonił, więc sam zamówiłem kontakt przez stronę www. Oddzwoniła Pani której wyraźnie nie zależało na ustaleniu czegokolwiek. Kiedy powiedziałem ze nie zgadzam się na nowy sprzęt rozmowa się zakończyła.

 

Aktualnie jestem zainteresowany przejściem na nowy sprzęt, bez MR pakiet Comfort z dop. Exra jak najtaniej.

 

Wczoraj próbowałem dzownić do Krakowa, dostałem info że moje konto jest zablokowane i nie mają dla mnie żadnych ofert. Zapytałem co to oznacza na co konsul odpowiedział "Pana umowa zmierza ku końcowi" :|

 

Przekazał sprawę do Działu Promocji ale jeszcze nikt nie dzwonił.

 

Macie doświadczenie jak zagrać aby wygrać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...