Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oferty z dzisiaj:

 

1. extra+ 6c+ multiroom standard najem wifipremiumbox+ (zrabatowany z 5zł na 2zł) - 72zł (3XHBO + HBO GO do końca września za 0zł)

2. to co wyżej + kanały eleven - 84zł (pierwsze 2 miesiące kanały eleven za 0zł)

 

Co o tym myślicie? Czy to już maks przy tych zestawach?

 

Dzisiaj wieczorem mają dzwonić w sprawie decyzji.

Edytowane przez PLA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaakceptowałem przedłużenie umowy która miała skończyć się 30.04: wszystkie kanały (Ekstra+), Canal Plus, HBO, HBO GO, multiroom, nagrywarka - 85zł. HBO i C+ na cała umowę. Na początek Filmbox który potem się wyłączy. Podwyżka 5 zł bo teraz płaciłem za to samo 80zł. Przez 2 miesiące oferta była 85-90zł + 20za HBO. Złozyłem wypowiedzenie i poszedłem sprawdzić co oferuje Polsat dzięki czemu mogłem merytorycznie kłócić się telefonistami NC, którzy w ofercie konkurencji są dość dobrze zorientowani. Kolega który też niedługo kończy umowę dostał już identyczną oferte 85 zł więc jest to chyba standardowa oferta.

Jeśli 8 x C+ to tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferty z dzisiaj:

 

1. extra+ 6c+ multiroom standard najem wifipremiumbox+ (zrabatowany z 5zł na 2zł) - 72zł (3XHBO + HBO GO do końca września za 0zł)

2. to co wyżej + kanały eleven - 84zł (pierwsze 2 miesiące kanały eleven za 0zł)

 

Co o tym myślicie? Czy to już maks przy tych zestawach?

 

Dzisiaj wieczorem mają dzwonić w sprawie decyzji.

 

Ciekawe, byłby to chyba pierwszy przypadek zrabatowania dekodera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeża oferta :roll: :roll:

 

Extra z Canal+8, HBO, kolekcja HBOvod(coś nowego ponoć na nc+go),  Najem PVR, MR cameleon

 

Filmox 0zł 2msce - później wyłączenie

 

HBO go 5zł jeśli bym chciał. Babka się zarzekała że taniej się nie da.

 

84,99zł na 24msce

 

odrzucona jak na razie

 

Co sądzicie? Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra oferta.

 

 

 

Panie i Panowie :)

 

Posiadam obecnie 6-cio letniego sagemcoma DSI87. Nie potrzebuje nagrywarki.

 

Czy jest szansa bym otrzymał przy przedłużeniu umowy jakiś dekoder bez nagrywarki za darmo? Czy wynajem za 2 pln za np. wifibox?

Czy może lepiej pozostać czy tym DSI87? Czy ten wifi box mniej się wiesza? A może jakaś inna opcja?

Masz tematy o tych złomach. Poczytaj i zadecyduj. Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i proszę o Wasze opinie. Obecnie mam comfort i 6 canal+ na 24miesiące za 59,9 do końca kwietnia (wypowiedzenie zarejestrowane). Dziś zadzwonili z Krakowa z opcją umowy na 15 miesięcy tak skonstruowanej: comfort oraz 8 canal +  przez 12 miesięcy w cenie 62,50, a pozostałe 3 miesiące albo negocjacje/odłączenie lub za 8 canal + 10 zł więcej. Dają jeszcze dopełnienie do pakietu ekstra na 2 miesiące. Liczę na Wasze sugestie i opinie.

Edytowane przez raafmix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świeża oferta :roll: :roll:

 

Extra z Canal+8, HBO, kolekcja HBOvod(coś nowego ponoć na nc+go), Najem PVR, MR cameleon

 

Filmox 0zł 2msce - później wyłączenie

 

HBO go 5zł jeśli bym chciał. Babka się zarzekała że taniej się nie da.

 

84,99zł na 24msce

 

odrzucona jak na razie

 

Co sądzicie? Pozdro

HBO VOD, żadna nowość. Kolekcja jest dostępna od dłuższego czasu.

HBO GO w cenie 5 zł, z tym muszę się zgodzić bo rzeczywiście jest to najtańsza opcja którą warto wziąć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dziękuję za szczerość :) Niestety nie jestem ekspertem w tym temacie. Dlatego też pytam. To jaki  "nie złom" polecasz?

 

Omijaj szerokim łukiem wifiboxa - tego czegoś nie poleciłbym nawet najgorszemu wrogowi...

HBO VOD, żadna nowość. Kolekcja jest dostępna od dłuższego czasu.

HBO GO w cenie 5 zł, z tym muszę się zgodzić bo rzeczywiście jest to najtańsza opcja którą warto wziąć. :)

 

Chodzi pewnie o HBO on Demand

Edytowane przez kondziak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HBO VOD, żadna nowość. Kolekcja jest dostępna od dłuższego czasu.

HBO GO w cenie 5 zł, z tym muszę się zgodzić bo rzeczywiście jest to najtańsza opcja którą warto wziąć. :)

Nie słyszałem o opcji HBO vod, a jednak widnieje w nc+go. Zresztą powinna być dostępna jeśli posiadam paczkę HBO, a tak  nie jest. Przynajmniej tak mówiła konsultantka.

 

Jakaś mała reklamacja by się przydała :> :> :>

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponownie proszę o Wasze opinie odnośnie oferty przedłużenia umowy. Obecnie mam comfort i 6 canal+ na 24miesiące za 59,9 do końca kwietnia (wypowiedzenie zarejestrowane). Dziś zadzwonili z Krakowa z opcją umowy na 15 miesięcy tak skonstruowanej: comfort oraz 8 canal +  przez 12 miesięcy w cenie 62,50, a pozostałe 3 miesiące albo negocjacje/odłączenie lub za 8 canal + 10 zł więcej. Dają jeszcze dopełnienie do pakietu ekstra na 2 miesiące. Liczę na Wasze sugestie i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta dosłownie sprzed chwili: start+ 9,99 zł + wifi premiumbox 5,00 zł najem + 8xC+ 30,00 zł - 3 m-ce 0,00 zł - umowa na 15 miesięcy. Za kwiecień płace 5,00 zł, maj, czerwiec i lipiec 14,99 a potem mogę wyłączyć C+ lub do końca umowy 44,90. Umowa była do 31.03. Aaaa i 3 m-ce mam Comfort+ i sam sie wyłączy. Zaakceptowałem. Dzwoniono z Krakowa. Co sądzicie?

Edytowane przez Suinam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, o czym jest pisane w temacie.

 

 

Mam pytanko do was jak to jest z tymi wymianami dekoderów w NC+, chciałem wymienić swój dekoder przy przedłużeniu umowy na wifi Premiumbox+ i usłyszałem że tylko wymieniają na Mediabox+ i tu moje pytanie faktycznie nie wymian na ten dekoder ???

I sìę dajesz tak manipulować.? Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można, o czym jest pisane w temacie.

 

 

I sìę dajesz tak manipulować.?

 

Nie daje się ale zapytałem się ponieważ pomyślałem że może czas wymienić turbo box+ na coś innego ale zauwazyłem że to już druga taka odpowiedź na moje pytanie, bo jak się kończyła umowa w marcu to też się zapytałem o wymianę dekodera to odpowiedź była albo Mediabox+ albo ULTRA BOX 4k.Może inaczej zapytam może tak być że system dla danego abonenta ma zablokowane wymianę na konkretny model a dają te co muszą dawać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...