Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja obecnie mam Extra+, 6x Canal+ i multiroom standard za 60 zł.

Teraz proponują mi to samo za 70 zł dodatkowo 6 mc gratis HBO.

Biorę ich na przetrzymanie, zobaczymy.

Umowa do końca czerwca, wypowiedzenie jeszcze nie złożone.

Nic Ci nie da jakieś przytrzymanie. Minimum 69,90.

 

Reklamację jakąś miałeś czy co że ten pakiet z 60zł masz?

Kiedyś za dobrych czasów tak dawali. Teraz to History :-D Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie bo prognozowane ceny po zakończeniu umowy prawdopodobnie nie obejmują opłaty za najem sprzętu.

 

Ja właśnie zdecydowałem się na Extra+ 6xC+ i HBO na 6 m-cy gratis (później do wyłączenia) za 69,90 zł (dotąd miałem to samo za tyle samo bez HBO). Trzeci telefon ze stolicy.

 

W regulaminie wyczytałem, że po okresie promocji opłata jest 76,90 ale jest też najem dekodera 20 zł (w promocji 0 zł)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam Extra ,Canal +(6), HBO, opłata 69.99 zl, umowa na 24 miesiace do 30.06.2018.

W ubiegłym tygodniu list z prosba o tel. na nr 22 3104748.

Teraz chcialem kosztem HBO miec Eleven,zaproponowali :Extra, Canal +(6), Eleven za 7.95 na 12 miesiecy ,potem 15.90 zl(albo negocjacje po roku),umowa na 24 mies, cena za pierwszych 12 mies. 77.94 zl.

HBO ani miesiaca gratis(mimo rozmowy z kier.)Gdybym chciał HBO na caly okres umowy to chyba 20 zł.

W przypadku przejscia od 01.07.2018 umowy na czas nieokreslony, prognoza płatnosci 76.99 zł,za Extra, Canal+(6) ,HBO

Dołoże Eleven na zasadzie wł/wył i wtedy opłata bedzie wynosiła 84.94 zł.

Nie maja wiec sensu jakies negocjacje, chyba ,ze ze wzgl. na utrate .praw do LM,ceny spadna, do czerwca moge obserwowac sytuacje a z umowy w czasie nieokreslonym w kazdej chwili zrezygnowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważajcie bo prognozowane ceny po zakończeniu umowy prawdopodobnie nie obejmują opłaty za najem sprzętu.

 

Ja właśnie zdecydowałem się na Extra+ 6xC+ i HBO na 6 m-cy gratis (później do wyłączenia) za 69,90 zł (dotąd miałem to samo za tyle samo bez HBO). Trzeci telefon ze stolicy.

 

W regulaminie wyczytałem, że po okresie promocji opłata jest 76,90 ale jest też najem dekodera 20 zł (w promocji 0 zł)

Prognoza obejmuje najem sprzętu taki jaki był. Jak był za 0 to jest za 0. Wiem bo tak mam.

Zastanawiam się tylko nad innym ryzykiem. Skoro umowa na czas nieokreślony więc wypowiedzenie 30 dniowe obowiązuje mnie i NC+. Teraz mam Cameleony i jak będą mi chcieli je podmienić na parowane karty i się nie zgodzę to mogą mi wypowiedzieć umowę.

Edytowane przez szmatt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałem, że interesuje mnie zejście do pakietu Comfort+, pierwsze zaproponował za 27,50 na 15 m-cy, później spytałem czy jak będzie na 24 m-ce to czy będzie taniej i było 22,50 zł. Potem pan chciał włączyć pakiet od razu czyli od 22.03, zgodziłem się ale pod warunkiem, że nadal w marcu będę miał kanały z Extra+ i paczkę C+, wówczas zaproponował C+ za 25 zł na 6 m-cy i dopełnienie do Extra+ do końca marca i dodatkowo jeszcze na kwiecień. Nie pytałem się ile będzie potem kosztować dopełnienie. Pytałem tylko o dekoder czy mogę wymienić WiFi Boxa, który leży w szafie nieużywany (mam go za 0 zł) na WiFi Premium Boxa. Obecnie używam kartę Cameleon i swój własny dekoder.

Myślę, że później uda się za 10 lub 15 zł zdobyć dopełnienie do Extra+, na razie o tym nie myślę. Zobaczymy pod koniec kwietnia lub w maja.

O, jestem dokładnie w takiej samej sytuacji, chcę zjechać z 6xC+ Extra do czystego Comfortu - taką ofertę jaką Ty dostałeś wezmę z pocałowaniem rączki, bez żadnych dopełnień czy innych cudów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prognoza obejmuje najem sprzętu taki jaki był. Jak był za 0 to jest za 0. Wiem bo tak mam.

Zastanawiam się tylko nad innym ryzykiem. Skoro umowa na czas nieokreślony więc wypowiedzenie 30 dniowe obowiązuje mnie i NC+. Teraz mam Cameleony i jak będą mi chcieli je podmienić na parowane karty i się nie zgodzę to mogą mi wypowiedzieć umowę.

 

Rozdział VIII. Udostępnienie sprzętu.

Pkt 3.

 

Nic Ci nie daje nawet przedłużenie umowy na cameleonach, kartę mogą Ci wymienić w każdej chwili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu jest taki strach przed wymiana kart cameleonow na caymany? Skoro korzystacie ze sprzętu od operatora to chyba bezpodstawny strach... ;)

Cameleona dostałem do Multiroomu a ich śmieszny dekoder WiFi Box leży ponad półtora roku w szafie. Oglądam na moim sprzęcie. To jest ten strach że zabiorą mi tą możliwość. Teraz już wiesz? I zdarzyło mi się też że zabrałem ze sobą kartę i oglądałem zupełnie gdzieś indziej będąc u kogoś. Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogą zablokować w każdej chwili Camelony jak ktoś ma od nich sprzęt na umowie. W takim przypadku mogą wykastrować kartę z tunelowania Seca i tylko działać będzie w czystej Nagrze w ich sprzęcie który macie na umowie. Jak zadzownicie do nich z pretensjami to odp. że ma Pan\Pani u nas w systemie dekoder lub dekodery jak MR więc proszę wsadzić kartę/ karty do tych dekodera/dekoderów. Ich to nie obchodzi że chcecie oglądać na innym dekoderze. Po to wam dali w najem dekoder/dekodery by w nich trzymać kartę i odbierać usługe. Inna sytuacja jest jak ktoś ma tylko kartę Cameleon jedną na umowie bez ich dekodera/dekoderów. Tutaj bez zapowiedzi nie mogą takiego czegoś zrobić i mniej prawdopodobne że zrobią bo wiedzą że abonent z samą kartą nie mając od nich dekodera odbiera usługę na swoim sprzęcie a są osoby które tak mają jak ja od wielu lat jeszcze z czasów Cyfry+. Swego czasu Kaspian pisał żeby nie łykać dekoderów od operatora jak wysyłał wszystkim w ramach wymiany lub jak kto woli doposażenia abonentów w dekodery HD przed przełączeniem transponderów w DVB-S2\MPEG4. Dzisiaj już wiemy że Ci co posłuchali się Kaspiana są dzisiaj w lepszej sytuacji co do obrony kart Cameleon. Niestety Ci co mają nawet gołe karty ale dwie Cameleon w ramach MR post Cyfra+ prędzej czy później zabiorą je im. Ewidentnie NC+ chce wyplemić MR post Cyfa+ u swoich abonentów i w to miejsce dać swoje dekodery z parowanymi kartami Cayman. Chcą skończyć z sytuacją jedna karta u abonenta a druga u cioci, wujka, rodziców czy też siostry lub brata i płacimy na pół abonament za NC+.

Umowa nic nie da. Mogą w trakcie umowy wymienić karty tak jak ww. wspomnieli koledzy w postach ale wszystkim tego nie zrobią bo się boją utraty abonentów. Zabierają się za większe zło co im sprawa problem czyli Mr post Cyfra+

Edytowane przez pablo21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie tylko w jakim tempie wyłączają Cameleony u osób, które posiadają je w ramach Multiroom? Czy jest to zawsze co miesiąc, jakaś grupa abonentów czy "jak wiatr zawieje" czyli ktoś wpada po 3. miesiącach na ten pomysł i losowo wybierają pechowców. Jest też sposób na bloker w swoim dekoderze aby nie doszło do wyczyszczenia tylko czy o tym akurat ludzie z nc+ się nie dowiedzą i nie dostaną info że komenda została wysłana ale nie zadziałała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cameleona dostałem do Multiroomu a ich śmieszny dekoder WiFi Box leży ponad półtora roku w szafie. Oglądam na moim sprzęcie. To jest ten strach że zabiorą mi tą możliwość. Teraz już wiesz? I zdarzyło mi się też że zabrałem ze sobą kartę i oglądałem zupełnie gdzieś indziej będąc u kogoś.

Aa no tak, wybacz, myślałem że wszyscy tutaj zgromadzeni korzystają ze sprzętu od. Nc+ sam chce wziąć nc+ lub CP ale w nc+ jako nowy klient otrzymuje caymana, a w cp muszę mieć ich sprzęt... Więc chyba nie wezmę żadnego, bo niczego z obu nie mogę oglądać na swoim sprzęcie. Tzn mogę bo tuner ma wejście na moduł CI ale co z tego skoro nie mogę nic nagrywać, bo moduł mnie ogranicza... Gdyby jeszcze były wielostrumieniowe to wtedy inna bajka. A póki co jest lipa. Edytowane przez korni007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz nagrywać ale nie będziesz mógł oglądać innego kanału niż ten który jest nagrywany.

No to stanowczo za malo dla mnie...

Przy odpowiednim sprzęcie i Image jest mozliwość tego ominięcia.

Wiem o tym, ale zaraz cameleony znikną i będzie lipa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to stanowczo za malo dla mnie...

Wiem o tym, ale zaraz cameleony znikną i będzie lipa

 

Kupujesz dekoder Vu+ np. Uno 4k (głowica FBC, system VTi) + konwerter Unicable, do dekodera wkładasz moduł CI+ sparowany z kartą Cayman, który dostałeś od NC+ i bez problemu nagrywasz kilka programów jednocześnie, które są dekodowane (rozszyfrowywane) w tle, w dogodnym czasie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież moduł ma ograniczenie - jest jednostrumieniowy, i na nic głowica fbc, jeden strumień = nagrywasz jedno.

Przynajmniej ja to tak rozumiem, i nie wydaje mi się żeby głowica fbc coś tu miała do rzeczy.

 

Jedno-strumieniowy tzn. że może odkodować tylko jeden strumień.

Czyli np. oglądasz dany kanał, który jest na bieżąco odkodowywany a jednocześnie nagrywasz drugi kanał wraz z ecm a nagranie zostanie odszyfrowane, dzięki ecm w terminie późniejszym np. w nocy.

Edytowane przez brumq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież moduł ma ograniczenie - jest jednostrumieniowy, i na nic głowica fbc, jeden strumień = nagrywasz jedno.

Przynajmniej ja to tak rozumiem, i nie wydaje mi się żeby głowica fbc coś tu miała do rzeczy.

Pytałeś o to samo na innym forum dostałeś wszystko na tacy podane wraz z linkiem.Teraz zaczynasz tu to samo zresztąw wątku który nic z tym nie ma wspólnego.Kosz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...