Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Comfort z 6canalami za 59.9 powinieneś dostac. Te 100h to łaski nie robią bo to standardowy punkt pakietu extra ;) w razie jakbyś zszedł na confort to może uda Ci się utrzymać tez 100h. Mi się udało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - za ile można teraz ugrać Superpremium+ z HBO GO i dekoderem 4K przy przedłużaniu umowy? Nie licząc dekodera, oferta w ICA to 125 zł.
I drugie - jak byłoby z Extra+ z Canal+? Czyli to samo, ale bez HBO.

Dodam, że byłoby to zejście "niżej", bo obecnie mam Eleveny, ale chcę z nich zrezygnować - jeśli ma to znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba zależy od czasu zobowiązania, a dotychczasowa wysokość abonamentu też pewnie nie jest bez znaczenia. Ja 18 stycznia przedłużyłem Superpemium+ za 99,99 zł, HBO GO na 2 m-ce gratis, a potem gdybym się zdecydował je zostawić, to dodatkowe 5 zł. Gdybym oddał im obecne dekodery i MR i wziął ten 4K, to dorzuciliby 15 zł za dzierżawę, to nawet z tym wyszłoby taniej niż to, co proponują Tobie bez sprzętu. Jest to jednak umowa 24-miesięczna, wcześniej też miałem dwuletnią za 99,90 zł, ale bez HBO GO, no i poza tym teraz dorzucili też Eleveny za połowę na rok.

Edytowane przez boss509
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie dekoderów ? 

 

Na ta chwilę  mam pakiet Extra +,  Canal + 6 , multiroom cameleon (Pace i własengo sagecoma ) za 69,90 zł co do oferty chciał bym ją zostawić ale chce zrezygnować z pace i przejść na dekoder 4k + wifi box +

 

z tego co wyczytałem na forum muszę zrezygnować ze starego multi i zapłacić za aktywację nowego dekodera  49zł , a jak dalej się to ma z płatnościami za miesiąc ? tak jak oficjalnie na stronie 15 zł za 4k i 10zł za wifi box + ?

 

Da się coś ugrać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa do końca czerwca, wczoraj pierwszy telefon. Nie mogli się dodzwonić przez ostatnie 2 tygodnie chyba z 30 razy, aż konsul pytał na wejściu czy mają aktualne dane.

 

Mam

Extra+ z 8C+, History HD, płacę 81,98 (79,99 + 1,99 za History o ile pamiętam)

 

Zaproponowano:

Umowę na 24 mies. Extra z 8C+, History HD, paczkę Filmbox na całą umowę (niby że "gratis za staż") i HBO gratis na 1 miesiąc za 86 zł / mies.

 

A skąd im się wziął ten Filmbox to nie wiem... patrzę ostatnie strony i nie widzę podobnych ofert.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zaproponowano:

Umowę na 24 mies. Extra z 8C+, History HD, paczkę Filmbox na całą umowę (niby że "gratis za staż") i HBO gratis na 1 miesiąc za 86 zł / mies.

 

A skąd im się wziął ten Filmbox to nie wiem... patrzę ostatnie strony i nie widzę podobnych ofert.

 

Paczka filmboxów proponowana jest przy przedłużeniu za 5zł.

Edytowane przez Nasir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

umowa kończy mi się 7 marca.Pojawiła się dla mnie oferta po wypowiedzeniu.

Pakiet ten co mam czyli Extra+ z paczką C+ oraz Eleven i HBO za free na 6 miesięcy. Umowa na 24 miesiące. Dekoder bez zmian - PACE bezpłatnie w kwocie 91.80zł.

 

Druga opcja za 93.80 zł z nowym dekoderem wifi Pbox+.

 

Co myślicie? Obecnie płace 99.80zł.

 

Da się ten dekoder wytargać bezpłatnie i czy w ogóle jest sens wymieniać sprzęt?

 

Pozdro

Edytowane przez Ramzees
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ja dostałem po dzisiejszym telefonie rewelacyjną ofertę bez wypowiedzenia: umowa do końca marca.

 

Extra+ z paczką 8* C+ oraz Eleven SPORTS i HBO za free na 6 miesięcy. Umowa na 24 miesiące. PACE i Multiroom za 81 zł.

 

Nie wiem co robić, brać czy czekać?

Czekanie nic nie da. Taniej nie dostaniesz. Jak czytasz temat to wiesz, że Extra z pełną psczką C+ to prawie 80zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś o północy wyłączają mi sygnał... ostatni mecz Tottenham-ManUtd... no chyba że zaskoczą jakąś pozytywną ofertą inną niż tu wymieniane... :)
Jakaś rada od speców negocjacji? :)

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...