Jump to content

StraMoldas

Users
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About StraMoldas

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aplikacja na PS4 dalej ścina i działa jak chce, po aktualizacji nic się nie zmieniło. Dział techniczny nie wie, co z tym zrobić. Ale przynajmniej aplikacje na WebOS LG oraz Android TV działają bardzo dobrze i fajnie, że wreszcie pojawiły się na tych platformach (albo została dodana nowa wersja). Ma ktoś dalej problemy z działaniem HBO GO na PS4? Netflix czy Amazon śmigają aż miło.
 2. Aktualnie posiadam Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD z Multiroomem i Elevenami za 84,99, Evobox. Dobrze rozumuję przy przeczytaniu wątku, że max przy przedłużeniu do ugrania przy umowie na 2 lata to za 79,99 to samo z Polsatami oraz Cyfrowym Polsatem GO z On The Go przy umowie na 24 miesiące? To działa tak samo, jak nc+ go, a ta nazwa "On the go" to po prostu dostęp na urządzenia mobilne? Byłyby jakieś darmowe miesiące do tego?
 3. Pytam, bo mam również Cyfrowy Polsat, na którym kończy się umowa - ale skoro nc+ takie niechętne, to spróbuję ugrać w dobrej cenie Ligę Mistrzów tam.
 4. Bez przedłużenia (umowa do maja 2020) jedyna opcja na mistrzowską piłkę to 20 zł/mc? Nie ma jakichś innych promocji?
 5. Czy wiadomo już, na jakich warunkach w 2019 oferowane będą kanały Polsat Sport Premium?
 6. U mnie nie da się oglądać. Obiecany wcześniej filmik, na którym widać wyraźnie, jak laguje: Link
 7. Dzięki. Dobrze to widać np. w "Ostrych Przedmiotach" przy ruchu wiatraka - po prostu freezuje.
 8. Jak u was wygląda stabilność aplikacji na konsoli? Mam problem z działaniem HBO GO na PlayStation 4. Jeszcze latem wszystko było w porządku, obecnie jednak aplikacja "laguje" i po prostu klatkuje. Obawiałem się uszkodzenia konsoli, ale sprawdzałem na innych aplikacjach na moim sprzęcie i wszystko jest w porządku. Przy przekazie przez Chromecast bądź na starej aplikacji LG Smart TV (chociaż jest niestabilna, wiadomo) również. Mam filmiki, na których widać niesamowite klatkowanie - potem mogę wrzucić.
 9. Sorry, mój błąd, jeszcze dwa tygodnie temu nie było. Ale 250 już "wcięło", jest tylko w pakiecie. Dalej pomieszanie z poplątaniem.
 10. Bez promocji - odpowiednio 70 i 90 zł bez grosza. Przy czym dalej nie rozumiem, dlaczego tak ciężko się do tego dokopać i na stronie nie ma żadnego info, że coś takiego oferują. Jest jedynie w cennikach.
 11. Z kolei u mnie w rodzinnej miejscowości (Dębica) rozłożono światłowód i póki co jestem bardzo zadowolony. Zero problemów, zero spadków, a to Multimedia zapewnia najwyższą możliwą prędkość w mieście. Reszta to lokalni providerzy. Sprzęt to oczywiście tragedia, mam porównanie do Orange i nie ma startu.
 12. Jest 60, 120, 250 i 500. Tylko tych dwóch ostatnich praktycznie nie promują, a do 500 to paradoksalnie zniechęcają. Jakie teraz dają routery do światłowodu? Tylko Zohne, czy można jeszcze dostać Huaweia?
 13. Tylko właśnie nie do końca to rozumiem, bo w ICOK nic nie ma, na smartfonie działa, a na laptopie już nie. Próbuję po prostu dojść, co to jest.
 14. To samo, co ty, ale bez PSP. No i OTG nie jest wykupione. Stąd dziwi mnie dostęp do kanałów live na komórce.
 15. Mam dziwny problem. Nie mam aktywnej opcji on the go, a mam dostęp do kanałów online poprzez aplikację. Poprzez stronę internetową z kolei nie. Nie do końca rozumiem różnicę między GO, a ON THE GO - jak to dokładnie wygląda? I czy to u mnie jest jakiś błąd?
×
×
 • Create New...