Jump to content

StraMoldas

Users
 • Content Count

  34
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About StraMoldas

 • Rank
  Niedoświadczony

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Aplikacja na PS4 dalej ścina i działa jak chce, po aktualizacji nic się nie zmieniło. Dział techniczny nie wie, co z tym zrobić. Ale przynajmniej aplikacje na WebOS LG oraz Android TV działają bardzo dobrze i fajnie, że wreszcie pojawiły się na tych platformach (albo została dodana nowa wersja). Ma ktoś dalej problemy z działaniem HBO GO na PS4? Netflix czy Amazon śmigają aż miło.
 2. Aktualnie posiadam Pakiet Familijny Max HD, Pakiet Film HD, Pakiet Sport HD, Pakiet Cinemax HD z Multiroomem i Elevenami za 84,99, Evobox. Dobrze rozumuję przy przeczytaniu wątku, że max przy przedłużeniu do ugrania przy umowie na 2 lata to za 79,99 to samo z Polsatami oraz Cyfrowym Polsatem GO z On The Go przy umowie na 24 miesiące? To działa tak samo, jak nc+ go, a ta nazwa "On the go" to po prostu dostęp na urządzenia mobilne? Byłyby jakieś darmowe miesiące do tego?
 3. Pytam, bo mam również Cyfrowy Polsat, na którym kończy się umowa - ale skoro nc+ takie niechętne, to spróbuję ugrać w dobrej cenie Ligę Mistrzów tam.
 4. Bez przedłużenia (umowa do maja 2020) jedyna opcja na mistrzowską piłkę to 20 zł/mc? Nie ma jakichś innych promocji?
 5. Czy wiadomo już, na jakich warunkach w 2019 oferowane będą kanały Polsat Sport Premium?
×
×
 • Create New...