Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

najman12

nie masz żadnej gwarancji że ekstraklasa zostanie w ncminus, podobnie BPL, ja też jestem z nimi dla Ekstraklasy, ale nie przedłużam umowy tylko zostawiam na okres nieoznaczony, tym bardziej że różnica w abonamencie to raptem 6zł - tak 6zł na tyle wycenili lojalność klienta z 10 letnim stażem. Bardziej mi się opłaca nie przedłużać, dekodera 4K też dla mnie nie ma - żenada. Od września LM i LE u "kroka" tak że docelowo we wrześniu zmieniam operatora i za całość oferty "kroka" (wraz z HBO, HBO GO, Cinemaxami i Elevenami) bedę płacił tylko 45,82.

W Polsce pojęcie "stały klient" to fikcja, bo tylko dla nowych są korzyści. 

Nie chcę bronić nc+, bo z każdym kolejnym sezonem coraz mniej za taką samą kasę, ale spierałbym się, czy nowi mają rzeczywiście lepiej. Za Superpremium+ z MR płacę 99,90 zł, wrzuciłem teraz na stronie nc+ i nowi mają to za 139,9 + 99 zł aktywacji za MR. Dekoder co prawda 4K, no ale jeszcze 2 tygodnie temu, przed wprowadzeniem dekodera, w tej cenie były zwykłe dekodery z dyskiem. Daje to rabat 30%. Oczywiście nie ma sensu być w nc+, jeśli ktoś nie bierze Canal+, ale bądźmy sprawiedliwi i skoro nowi mają lepiej, to możesz nową umowę podpisać a starą rozwiązać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Cyfrze+ jak i teraz w NC+ zawsze istniejący abonenci mieli i mają lepsze warunki przedłużenia umów niż zawierania nowych i w tym temacie nie ma dyskusji.

Najbardziej mi żal Canal+, był to naprawdę fajny program, ale po tej całej wielkiej fuzji z N-ką ITI przejęło pełna kontrolę w zarządzaniu platformą

i stacza ją na dno. Już nawet mi się filmów nie chce oglądać przez te autoreklamy w ostatnich scenach, które zabijają emocje i psują film, HBO robi to ale w czasie napisów końcowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno będę walczył o pakiet superpremium + za 99zł ale wyłącznie z nowym dekoderem 4K za 0zł. 

 

Jeżeli mi się nie uda tego osiągnąć, to przechodzę do konkurencji. 

 

Dekoder mam od tygodnia i jestem z niego zadowolony, działa płynnie, ale niestety nie jest wart 15,00 zł miesięcznie.

 

 

Wydaje mi się, że po wycofaniu Universal Channel ich polityka będzie musiała się trochę zmienić. 

Błędem NC+ było niewprowadzenie nowych pakietów TV.

 

Superpremium+ powinien być z paczką eleven za 99zł i to jest cena uczciwa, ale 100 + 12 + dodatkowo dekoder 15 = 127,00 zł

Moim zdaniem przesada

Psychologiczna bariera to jest 100 zł dla polaka. 

 

Tyle osób pracuje w marketingu, a nikt nie może zrobić normalnych pakietów. Powinni dużo się uczyć od Polsatu w tej kwestii. Niestety......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziobolek7

 

Dokładnie TAK,

 

W polsacie maksymalny pakiet kosztuje 99zł i psychologiczna bariera jest zachowana. Pomijam że do 8 miesięcy mogą darmowy abonament zaproponować, a tak są na plusie.

 

Nie chcę tutaj wychwalać tej platformy, bo sam mam NC+, a wcześniej cyfra+, ale oni dokładnie wiedzą o co w tym cyrku chodzi.

 

Sporo praw potracili, są na dużym plusie zarobkowym i zamiast zachęcić jeszcze większą liczbę osób do podpisania umowy, to tylko bardziej zniechęcają.

 

Wystarczy poczytać ilość osób tutaj piszących. Śmiało możemy dojść do wniosku że w tej firmie zaczynamy się czuć jeleniami / łosiami zamiast abonentami.

 

Nie uważasz tak ?

Edytowane przez gierappek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, bo tutaj pisze promil abonentów, nic nie znaczących dla platformy. Mistrzostwem w jelenowniu to CP jest - wiem bo pracowałem tam długo :)

 

NC+ utrzymuje w miarę stabilną bazę abonentów, a przychody rosną więc marketingowców ma dobrych.

 

Niestety ktoś musi płacić więcej żeby ktoś mogł płacić mniej.

 

Ja np. się cieszę, że ten dekoder 4K jest za 15zł/mies. Nałapią dużo dodatkowej kasy i za jakieś 4-5 miesięcy będą go oferować wybranym taniej (jak podliczą kwartał), będą też skłonni do lepszych ofert.

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość kingofsouth

Ja np. się cieszę, że ten dekoder 4K jest za 15zł/mies. Nałapią dużo dodatkowej kasy i za jakieś 4-5 miesięcy będą go oferować wybranym taniej (jak podliczą kwartał), będą też skłonni do lepszych ofert.

Obyś miał rację. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Racja, byłem w punkcie wymienić pilot i spytałem się z ciekawości o dekoder 4 k. Dla mnie bez aktywacji i oczywiście 15 zł miesięcznie. Ale dekoderów nie było na stanie. Pani powiedziałą że wszyskie się w moment rozeszły ( a byłem w poniedziałek) Więc głupotą by było rozdawać co poniektórym dek. za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam do Was pytanie, dzwonia caly czas ale ciagle ta sama gadka ze mniej juz sie nie da i jak do tej pory placilem 116zl za mediaboxa+extra+ z 8c+, Hbo z Hbo Go, Eleveny.

 

teraz ccha za to cos kolo 118zl przy jakis kombinacjach z hbo na 6miesiecy gratis wiec ciagle poro. Za ile taki pakiet przy wypowidzeniu i zdecydowaniu o odejsciu najtaniej moge wyrwac?

 

Zalezy mi na c+, hbo z hbo go i elevenach oraz eurosport 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wziął ostatnio

Extra+

8 x C+

nc+go z C+vod

MR

jeśli tak, to za ile i na ile?

Tak ja.

Umowa na 24msc

Extra+ 8C+

HBO + HBO GO na 6msc

I to wszystko za 79,99zł.

Oczywiście do tego MS za 0zł(po LAN'ie, od początku mam za 0zł).

 

 

 

Też jestem zdania, że ci co są w NC+ a nie mają pakietu Canal+ to są  :crazy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe co tak oszczędzają na telefonach? Mój krewny dwa tygodnie do końca umowy i od ponad miesiąca telefon milczy.Ja również siedzę na wypowiedzeniu i cisza.

 

Nie oszczędzają, do mnie dzwonił wczoraj na zagraniczną komórkę i rozmawialiśmy 45 minut.

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja.

Umowa na 24msc

Extra+ 8C+

HBO + HBO GO na 6msc

I to wszystko za 79,99zł.

Oczywiście do tego MS za 0zł(po LAN'ie, od początku mam za 0zł).

 

 

 

Też jestem zdania, że ci co są w NC+ a nie mają pakietu Canal+ to są  :crazy:

 

 

Po LAN'ie czyli po kablu?

Edytowane przez Cipciaqu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam:

 

Extra+,

6xC+,

multiroom,

dekder 500 GB

za 79,99 zł/miesiąc

 

Dzisiaj dzwonił konsultant i przedstawił taką ofertę:

 

To samo, czyli

Extra+,

6xC+,

multiroom,

dekoder 500 gb,

umowa na 15 m-cy,

2 miesiące gratis i później 72 zł,

czyli średnio 63 zł/miesiąc.

 

Czy mogą coś więcej wynegocjować?

Edytowane przez robert6723
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...