Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przedłużyłem dzisiaj umowę. Umowa była do dzisiaj. Wynegocjowałem Superpremium + MR + HBOGo za 104,99PLN. Przez pierwsze dwa miesiące mam HBOGo za free czyli płacę 99,99PLN za Superpremium + MR. Dostałem to co chciałem. Zrezygnowałem z Filmboxów. Taniej nie będzie. Jestem zadowolony. Mogę się mylić, ale HBOGo za free do Superpremium nie dostaniecie. O to się szarpałem do ostatniego dnia umowy. Ale życzę powodzenia.

Edytowane przez kapciu75
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też w końcu padłem :)

Walczyłem ale skończyło się na tym co już mi proponowali, nawet ciut gorzej. Wcześniej dawali HBO GO na 6 miesięcy teraz tylko z kolejnymi 6 za 10 zł co przez rok dawało średnio 5zł/miesiąc.

Sam nie wiem czy mnie rajcuje HBO GO mając stare tunery po CYFRA+ ale chciałem sprawdzić. Konsultant powiedział aby sobie włączyć pierwszego dnia i wyłączyć ostatniego dnia kolejnego miesiąca - wyjdzie Panu 5zł na miesiąc :)

 

Wybrałem dokładnie to co miałem dotychczas (Superpremium 6+) + 11,90 za Eleven, myślałem o 8C+ ale w sumie przez ostatni rok mi ich nie brakowało więc Eleveny wyszły 5zł taniej :)

suma to 94,90 + 11,90 = 106,80 PLN - wiem, znów pułap startowy poszedł w górę.

 

Jeśli polityka NC+ będzie dalej tak się przedstawiała to za 2 lata złotówki więcej nie zapłacę - przygotuję się już do rezygnacji.

 

ps.

Faktycznie jest tak, że jeśli telefonicznie zaakceptuje się ofertę i oni wyślą ją do akceptacji na maila to można tylko ją akceptować?

Szare pole z rezygnacją też jest aktywne ale nie skutkuje? Konsultant powiedział, że mogę jedynie i wręcz muszę zaakceptować ofertę.

Edytowane przez cm812
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również przedłużyłem dzisiaj umowę w ostatnim dniu, ostatecznie wziąłem pakiet Superpremium+ z MR z dekoderem PVR po Cyfrze+ za 99zł, dodatkowo kolekcja Kino Świat za 0zł na 24mc oraz kanał Sundance HD na 6mc za 0zł z możliwością wyłączenia. Oferta z HBO na 24mc była tylko dla mnie w cenie 99zł, więc w tej samej cenie wziąłem Superpremium z Cinemax.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj w ostatnim dniu nie przedłużyłem.

Przysłali smsa ale to nie ja będę do nich dzwonił tylko jak im zależy to oni mają do mnie zadzwonić z ofertą którą im przedstawiłem.

Także koledzy chyba spotkamy się w dziale słoneczka.

W naziemnej DVB-T jest 8 kanałów nowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem jest to mozliwe ( tylk opewnie eleven po starej cenie 7,95 do konc listopada)

 

ja przedluzylem ponad tydz temu i mam co prawda comfort + 8 CN + eleven za 60 zł ( licze srednia bo pierwszy m- c 30 zeta nastepne 61,cos tam) w tym eleven za 11, cos tam

wiec jest to mozliwe do wyrwania ale pewnie dla nielicznych jednostek

Jasne tylko jest różnica między podstawą Comfort a Extra ten pierwszy jest do wyrwania nawet za 19.90 a drugi pakiet za 44.90.A gdzie paczka C+ mi eleven?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja dzisiaj w ostatnim dniu nie przedłużyłem.

Przysłali smsa ale to nie ja będę do nich dzwonił tylko jak im zależy to oni mają do mnie zadzwonić z ofertą którą im przedstawiłem.

Także koledzy chyba spotkamy się w dziale słoneczka.

W naziemnej DVB-T jest 8 kanałów nowych.

Też dostałem smsa, ale też do mnie dzisiaj dzwonili. Pytali sie dlaczego chcę zrezygnować to powiedziałem że jak dadzą mi to co mam za tą samą cene to zostanę. No ale ani HBO GO ani multiroomu nie mogą dać mi za mniej niż po 10zł czyli razem zamiast 99,90zł - 119,90zł. Jutro odłączam dekodery, zanosze do punktu i spokój z nc+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dostałem smsa, ale też do mnie dzisiaj dzwonili. Pytali sie dlaczego chcę zrezygnować to powiedziałem że jak dadzą mi to co mam za tą samą cene to zostanę. No ale ani HBO GO ani multiroomu nie mogą dać mi za mniej niż po 10zł czyli razem zamiast 99,90zł - 119,90zł. Jutro odłączam dekodery, zanosze do punktu i spokój z nc+.

Nie zyskali co najmniej 1798zł jeśli na 15 miesięcy. Zyska kto inny.

To już nie to samo co canal+ czy cyfra + gdzie szanowano długoletniego klienta.

Edytowane przez mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi dzisiaj konczy sie umowa. Nie przedluzylem. Powiedzcie mi czy beda jeszcze dzwonic czy juz nie bo rozumiem ze jutro juz mi sygnal wylacza.

Mi tez, po 10 latach. Nie dostalem comfort + 8C + HBO za 79,99, bo dla mnie takiej oferty nie ma..... jak oni mają mnie gdzies to dam kase Sloneczku....

Co do pytania to do momentu zdania dekodera raczej beda dzwonic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wyłączą ci i raczej nie będą dzwonić.

Uprawnienia są do końca października.

Tak jak kolega wyżej pisał możesz negocjować do zdania sprzętu jak masz chęci.

Coś mi się wydaje że słoneczko w tym roku będzie miało żniwa.

Oni przynajmniej mają program smartdom.

Edytowane przez mniam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas pożegnać ncplus i zająć się czymś pożytecznym, z takimi ofertami to mogą sobie....

Do której dzwonią? I czy jutro po końcu umowy można ją ewentualnie przedłużyć?

Na tej stronie masz w 2 postach napisane że można negocjować do chwili zdania sprzętu. Tak trudno poświęcić chwilę i przeczytać? Wciąż te same pytania, ludzie szanujmy siebie i to forum, tak po prostu wypada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta z dziś .

 

Comfort za 14,99 x 24

8C+    25 x 6 miesięcy

          40 x 18 miesięcy

Eleven standardowo

HBO za 0 zł na 6 miesięcy , i kolejne 6 za 25 zł, a potem można zrezygnować

NC+ GO 100 godzin

Canal+ VOD

Canal+ sport online

Kolekcja Kino Świat

Dopełnienie do EXTRA+ na 1 miesiąc , a potem wyłaczają, jak chce mogę włączyć Eurosport 2 za 4,99 zł po pierwszy miesiącu.

 

 

 

albo Extra 6 C+ za 69,99

 

i  na koniec Extra 8 C+ za 79,99

Edytowane przez lajcik_84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

ps.

Faktycznie jest tak, że jeśli telefonicznie zaakceptuje się ofertę i oni wyślą ją do akceptacji na maila to można tylko ją akceptować?

Szare pole z rezygnacją też jest aktywne ale nie skutkuje? Konsultant powiedział, że mogę jedynie i wręcz muszę zaakceptować ofertę.

 Myślę, że chodzi o to, że jak się wycofuje telefonicznie rezygnację, to później brak akceptacji nowej umowy skutkuje obowiązywalnością dotychczasowej, ale już bez cen "promocyjnych", a więc dużo wyższych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telefonicznie zaakceptowałem warunki, konsultant tylko poinformował mnie, że nie można kliknąć rezygnacji w mailu który do mnie wysłali.

 

Trudno, zaakceptowałem i zobaczę czy mam nadal to samo co do tej pory + Eleveny. Jak coś pomieszają to będzie reklamacja!

 

I jedno jest pewne, ostatni raz przedłużyłem umowę w takich i na takich warunkach. Traktują długoletnich klientów jak jakieś lamy (nie obrażając). Podnoszą ceny, ujmują kanały do tego argumenty w stylu "karnet na basen" albo telewizja premium" czy "u mnie leci telewizor jak jem, piorę, sprzątam" i sugerowanie, że bez tego trudno żyć, już mi wręcz uwłaczają.

 

Trzymam kciuki za tych co odeszli lub odejdą bo to w sumie dzięki nim może się coś zmieni, może ktoś tam przejrzy na oczy.

 

Dzięki!!!

Edytowane przez cm812
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...