Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zabawne. . Uwierz mi. ..nic nie przyjął. ..no tylko do wiadomości, aby zakończyć rozmowę. .na odczepnego.

 

Nawet jeśli masz rację i nic nie przyjął, to ja nie widzę problemu. Myślisz, że teraz trzymam kciuki i odliczam minuty żeby oddzwonił i potwierdził, że udało mu się coś załatwić?!

 

Zabawne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz ja się z Wami podzielę żenadą, która mnie spotkała. Płacę teraz łącznie ok. 150 PLN. Superpremium plus Eleveny, HBO, Cinemax, ManPack, Multiroom i najem dwóch deków. Dzwonię już któryś raz z rzędu, bo wcześniej oni dzwonili do mnie, ale nie mieli tańszej oferty niż moją, tylko droższe!! Jednak kończyła mi się umowa więc zadzwoniłem do nich  i normalnie porażka na całej linii. Tłumaczę kolesiowi, że nie chce HBO (bo tam już nic nie ma) ani Cinemaxa (bo obejrzałem tam 4 filmy w ciągu 4 lat) i tego całego ManPacka (Sportklub jakość SD). I dają ciągle mi pakiety 160 PLN, 150 PLN....no mówię bez jaj  i zaczynają pojawiać się po 130, bo OMG odstrzelili ManPacka i info, że Cinemaxa i HBO się nie da. Po prostu się nie da i koniec!

 

Dopiero dziś po straconych chyba łącznie GODZINIE!!! Ludzie ja wiem, co chce C+ i Elevena oraz H2, a nie chce HBO, Cinemaxa i Manpacka i powstarzam im to po raz 20sty!!! To w końcu przełączyli mnie do kolesia i wziąłem Extra z Canal+, Elevenem i H2 za 110 PLN...przyznam się, że już odpadłem, bo po prostu nie wiem jak to nazwać, ale to jest jawne robienie z klienta idioty....koleś 5 razy przedstawiał mi oferte z HBO, którego nie chce....

 

Jak się jeszcze okazało dorzucili mi Filmbox Pack, o którym w ogóle nie wspominałem, ale już olałem temat, bo zeszli mi te 40 PLN....jak Wy wytrzymujecie z nimi kilkudniowe negocjacje? Przecież to jest nienormalne, żeby nie móc mi ustawić tego co chcę.

 

Acha i mam umowę na 15 mscy...ale jestem tak zażenowany, że masakra....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było nie brać wcześniej tak drogo. Płaciłeś za dużo i nadal chcą abyś płacił. No i jak napisałeś. ..dalej przepłacasz. Kto jest góra? ;-) A dlaczego? Bo pokazałeś, że sport jest najważniejszy.

Edytowane przez ircios
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dajcie się oszukać i targujcie pakiet : Extra+ z CANAL+ HBO, Multiroom, ultraBox+ 79,99 zł 24 m do tego dobieracie w promocji Cinemaxy za 7,50 albo Filmbox Pack (12m 0,- 12m 15,-) i pakiet Superpremium macie za 87,50 a nie 99,-

Właśnie odłożyłem słuchawkę - koniec umowy za 4 dni - i max jaki mi Pani zaproponowała to Extra+, Canal x 8, HBO i dekoder free za 79,99 i dopłata za każdy multiroom 10 zł - mam dwa. Czyli łącznie 99,99 zł.

Za nic nie chciała dać w gratisie nawet jednego multiroomu (poprzednio miałem jeden free na całą umowę). Czy ktoś ostatnio dostał rabat na multiroom??

Edytowane przez mactwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to po części lenistwo, bo nie chce mi się negocjować bez końca, nie mam na to czasu....Jednak ja nie o tym, bo Ty normalnie bronisz jakby Ci ktoś płacił. Chodzi o PODEJŚCIE DO KLIENTA! Jak można mnie traktować jak d.ebila, mówię 10 raz bez HBO i Cinemaxa a koleś czyta mi kolejną ofertę z tymi słabymi dziś kanałami....

Edytowane przez TVManiac
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ja do teraz miałem to plus 2 multiroom za średnio około 75,56, dlatego nie uśmiecha mi się płacić teraz 99,99 :(

Niestety, wątpię czy ktokolwiek z płacących taniej utrzymał cenę.

Zazwyczaj trzeba dopłacić 10 do 20 zł za podobną, albo nieco gorszą ofertę.

 

(ja dostałem 20zł podwyżki za E+c+8+HBO a straciłem filmbox i uważam, że to dobra oferta jak na obecne ceny)

Edytowane przez arzak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, wątpię czy ktokolwiek z płacących taniej utrzymał cenę.

Zazwyczaj trzeba dopłacić 10 do 20 zł za podobną, albo nieco gorszą ofertę.

 

(ja dostałem 20zł podwyżki za E+c+8+HBO a straciłem filmbox i uważam, że to dobra oferta jak na obecne ceny)

Ja dostałem to co miałem przy poprzednim przedłużeniu (a wtedy nie było C+Discovery i Seriale) w tej samej cenie, przedtem 12x60 i 12x80, czyli średnio 70 i tyle płacę teraz. Chyba, że masz na myśli superpremium lub jakieś super oferty, to inna kwestia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twarde negocjacje trwają: zaakceptowałbym 8xC+ i HBO na 24 miesiące za 84.99 (już przeboleję te 5 PLN więcej) - oferta sprzed chwili 8xC+ i HBO na całą umowę za 89.99 PLN

 

I teraz szczerze - nie wiem co zrobić.

 

Chyba troszkę za dużo jednak - a może się mylę?

 

Edit: aha i w tym jest jeszcze Filmbox do końca września jakoś

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie możecie potwierdzić, czy prawda jest to iż od 18.07 multiroom dla przedłużających nawet jak wysłałem wypowiedzenie jest płatny? Do tej pory miałem za free. 2 tygodnie temu miałem pierwszy i jedyny telefon w sprawie przedłużenia i wtedy multiroom był jeszcze za darmo teraz podobno już nie jest.

 

Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po kolejnej rozmowie  z konsulem  z Działu Utrzymania Klienta (gdzieś czytałem że podobno ten dział skasowano  :?: )w końcu przedłużyłem umowę. Górę wzięły  względy techniczne bo byłem prawie zdecydowany na  słoneczko. 

Z obecnego extra+ i HBO za 49 zeta    przeszedłem na Extra+ i C+ za 69,99   , HBO na pół roku free, i dobrałem sobie multiroom za 0zł/m-c w pierwszym roku i 10 zł/m-c w kolejnym.

Do tego 2 moduły wifi po 49zł żeby spiąć turboboxa w mydelniczką MR. 

Miałem jeszcze możliwość samego Extra+ za 44,9 zł  na 15 lub 24 m-ce do wyboru. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...