Skocz do zawartości

Oferty - dla stałych abonentów platformy CANAL+ (wyłącznie pytania i odpowiedzi dot. bieżących ofert!)


marcin7650
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja przed chwilą otrzymałem ofertę:
Superpremium (8xC+) za 99zł + 10 zł za Mr Std (mam obecnie dekoder główny i 2 dodatkowe). Jest szansa zrabatowac multiroom do 0?

Edytowane przez Barti
Proszę wyłączyć w aplikacji Tapatalk automatyczne dopisywanie do postu informacji o posiadanym urządzeniu mobilnym. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przede wszystkim terminy płatności, przekroczenie o dzień powoduje wyłączenie rabatu na usługę, to samo z przedłużeniami. Usługi są na rożny czas, a żeby był rabat musza być utrzymane i to w kwocie niemniejszej niż podczas podpisywania umowy. Chcąc się wymiksować ze SmartDoma i tak Solorzowi zabulisz ile chce albo będziesz z nim dożywotnio :)

 

wiem ze usługi są na różny czas z LTE jestem zadowolony wiec raczej nie zrezygnuje wiec bedzie przywiązanie do TV na 2 lata i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem pod krakowski numer, bo mnie zasypywali sms-ami cytuję: Pół roku za 0 zł, Wyższy pakiet w cenie niższego. Pakiety Premium w cenie abonamentu.

 

Okazało się, że najkorzystniejsze oferty dla mnie to:

 

Extra+ 6xC+ za 74.90

 

Extra+ 8xC+ za 79.90

 

Superpremium za 99.90 (w nim Cinemax wymienny na HBO GO)

 

Płacę obecnie 79.90 miesięcznie za 8xC+, Filmboxy i pakiet History (HBO było na 6 miesięcy)

 

Podziękowałem, bo takie oferty to i ostatniego dnia umowy bez łaski pewnie dostanę.

 

 

Edit 1: aha, zapytałem to te oferty w stylu 8xC+ i HBO na 24 miesiące za 79.90 / 84.90 i Pan powiedział, że były (w maju) i się skończyły  :wink:

 

Edit 2: gdybym chciał coś bez C+ to też by się dało, więc zejść z ceny można...

Edytowane przez przemm82
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam aktualnie posiadam

EXTRA+

Filmbox

HBO

MULTIROOM STANDARD

Cinemax

History HD

Najem HD Multiroom

Premium Sport &Film

Multi+

SunDance HD

Umowa do końca lipca wypowiedzenie wysłane mam karty cameleon po cyfrze umowa była na 24 miesiące płaciłem 99zł i tej kwoty nie chce przekroczyć. Jak narazie cisza z ich strony dzwoniłem kilka razy na krakowski numer utzrymania abonenta ale to co oferują nigdy nie mieści się w moim budżecie.

I teraz pytanie do Was za ile mogę najtaniej dostać Superpremium z HBO GO

lub Extra+ + C+(8 ewentualnie 6) + HBO + HBO GO

Wiem, że temat wałkowany czytałem kilka ostatnich stron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutro Euro, więc trzeba było coś brać:

Extra+ z C+(6) 69,99zł (zgoda marketingowa 5zł w tym wliczona inaczej 74,99 :D),

2xMRS – pierwszy 0zł, drugi 10zł,

HBO 6mc 0zł, po okresie zgłosić wyłączenie,

Filmbox 1mc,

Euro 0zł.

 

Podsumowując cały czas jedna oferta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniła babka z Tarnobrzegu jej propozycja bez wysłanego wypowiedzenia to eksta  z c+ 8 plus adventure tv za 81,99 zł plus filmbox pack na 2 m na 24 m. Mówiła,że nie ma już dział utrzymania,że tylko zwykli konsultanci dzwonią. Czy to  prawda ? Umowa do końca sierpnia bez wysłanego wypowiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie niż zawsze to ja ich dzisiaj przykatowałem telefonami i za każdym razem dostawałem na początek jeden MR za 0zł na cała umowę, a drugi za 10zł ale oferta nie przechodziła w systemie i za każdym razem wychodziło, że za krótko mam MR (od lutego i marca) żeby dostać rabat 0zł na cała umowę i system puszcza tylko na 12 mies. Klepnąłem bo w wakacje nie chce mi się o tym myśleć a cena jest w miarę OK, chociaż rok temu za podobna ofertę płaciło się 49zł.

 

12 x 79,99zł + 12 x 89,99 - Extra+ 6xC+ i 2x MRS.

 

Jakiś filmbox na miesiąc, ale mi to lata :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.obecnie mam extra +,6X canal,multiroom z dwoma cameleonami,pace 500 gb,sagemcom - umowa za 69 zł do konca sierpnia.wypowiedzenie wyslane.jakies telefony juz były. za ile mogę wyrwać to samo na 12 lub 24 miesiace? jest szansa na zamiane sagemcoma na cos innego,np. drugiego pacea? jakie szanse na darmowe mistrzostwa przy umowie na 24 miesiące? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo czytasz, Extra+ 6xC+ i MR masz za 69,99 ale EURO nie dostaniesz chyba, że dopłacisz 10zł miesięcznie przez 24 miesiące co się nie opłaca przy opcji 99zł za EURO. Wymiana też nie przejdzie, dysk można podłączyć przecież.

Edytowane przez dziabolek7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam obecnie extra+8canal+ w lamancu za ogolnie 54 zl. Umowa konczy sie z dniem 30 czerwca, wypowiedzenie wyslane. Chcialem zapytac czy jest szansa na dostanie za 69,9, extra+6canal+ multiroom za 0 zl? :)

To za ile idzie dostać w takiej opcji multiroom najtaniej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...